Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Solanitaнови  
Автор solanita (vselenski razum)
Публикувано17.11.02 01:50



Sabraliste se tuk xora,za da tarsite nirvana,za koqto dori Premadrosta slu6a s navedena glava.. a nqkoi ot vas dori si pozvolqvat da vsqvat strax v du6ata mi .. a te neznaqt 4e Az sam zgoden sa SAMATA Premadrost pred koqto vsi4ki u4iteli navejdat glavi i i se molqt da gi vazlubi po na4ina koito i obiknala men.
I kakvo smqtate 4e 6te stane ako re6a da padna v qmi4kata koqto se otitvate da mi izdalbaete nai mnogo da se navexna nqkoi prast
... slizal sam v dalbinite na ada i ot tam sam izlizal kato pobeditel a vie daca iskate da voiuvate s men ,, da naistina az sam va6iq nai dobar vrag,, a ima edna 4ove6ka madrost koqto kazva da darjite vraga si vinagi do sebesi..
a az ve4e vi dotegnax.. slabi ste o6te , mnogo ste slabi!

Solanit_a

ogan,...


Тема Re: Solanitaнови [re: solanita]  
Автор Morti ()
Публикувано17.11.02 17:08



абе ти да не си брат на BPAHA ?
умствения ви багаж е еднакав ....



Тема Re: Solanitaнови [re: Morti]  
Автор solanita (vselenski razum)
Публикувано17.11.02 17:19



Vsa6tnost az voob6te ne pretejavam misal... az sam samo edno neobqtno 4isto saznanie koeto ti capa6 s mrasnata se du6a...

ogan,...


Тема Re: Solanitaнови [re: solanita]  
Автор Morti ()
Публикувано17.11.02 17:22



Не притежаваш мисъл .... дали е така ,поне сам на себе си вярваш ли си ? Аре то другите всички ти се смеят вкл. и аз ,ама ти поне вярваш ли си на глупостите ?а пак и кои ти ги вкарва в главата също ми е интересно ....



Тема Re: Solanitaнови [re: Morti]  
Автор solanita (vselenski razum)
Публикувано17.11.02 17:25



poslednata misal v glavata mi q vkara ti.. zatova te molq,nastoqvam da se oddrapne6.. ne mi e neobxodim tvoqt bukluk!

ogan,...


Тема Re: Solanitaнови [re: solanita]  
Автор Morti ()
Публикувано17.11.02 17:28



да ти дам телефона на някои приятел лекар ? психиатър ? няма да съжаляваш няма да си дадеш напразно парите ,даже и хапчета ще ти препише .Ще си ги пиеш и ще влезнеш малко в ритъм че сега си ....




Тема Re: Solanitaнови [re: Morti]  
Автор solanita (vselenski razum)
Публикувано17.11.02 17:30



po dobre mi dai telefona na jenati...

ogan,...


Тема Re: Solanitaнови [re: solanita]  
Автор Люб (дете)
Публикувано17.11.02 17:44



Не можеш да направиш "мръсна" душата на никого.
Колкото и да го искаш.

Явно е нужно да ти припомням някои неща



Тема Re: Solanitaнови [re: Люб]  
Авторarxangel (Нерегистриран)
Публикувано17.11.02 17:48



mom4ence... ne se mesi kadeto ne ti e rabotata...



Тема Re: Solanitaнови [re: Люб]  
Автор Morti ()
Публикувано17.11.02 17:58



няма смисъл .... не му обръщаите внимание и ще млъкне ,аз смятам така да направя. Ще му стане безинтересно и ще намери някакво друго място за изява ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.