Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЧРД, Многостранничке!нови  
Автор Haтaлu (звън на кристал)
Публикувано01.11.02 00:13



Да си ни жива и здрава! И умна, и весела, и....много шлифовани диаманти да получиш през следващата година. От всякакво естество.







Тема Сърдечно благодаря!нови [re: Haтaлu]  
Автор MнoroCтpaннa (и непредвидима)
Публикувано01.11.02 13:05







Тема ЧРД - Ха, ха, ха !нови [re: Haтaлu]  
Автор Mиpo ()
Публикувано01.11.02 13:33



Натали, какви са тези рождени дни ? Няма токова нещо или ако го има, то показва, че другите дни извън рождения са доста делнични. Което е жалко. Всеки ден е рожден и това не е само на теория, а си е чиста реалност, която обаче трябва да се ВИДИ. Онзи ден ми каза, че се опитваш да живееш тук и сега, но пробвай да се опитваш ПО-УСИЛЕНО.

Такава тема за рождения ден в Кастанеда никой не би пуснал, защото там биографии се заличават и какви ли не други неща, където ти си много активна. Обаче на дело е съвсем друго нещо. Точно както на теория трябвало да се казва "да" на всичко, но когато нещата опрат до реалността стотици "не-та" излизат от теб наляво и надясно, даже и към моите скромни и сърдечни прегръдки и предложения . Въобще, когато говориш за просветления, егота, реинкарнаци, човек би казал "Бре, тази Натали колко ги разбира окултните неща", обаче когато стане дума за ежедневни неща – противоречието е пълно с горните приказки. Един път преглеждах архива на Окултизъм и като видях какви си ги писала за простите неща от реалността, се хванах за главата. Голямо разминаване има и не виждам за какво ти е.

Тъй като може да кажеш, че размахвам шпаги или те кълва като малко пиле, ще ти кажа, че само изразявам конституционното си право на мнение. А ти може да се възползваш от конституционното си право да продължаваш да спиш. Изборът е твой.

На МногоСтранна бих пожелал ВСЕКИ ден от 1 януари до 31 декември да й е рожден ден и да го празнува по подобаващ начин. Всъщност, пожелавам й всеки миг да й е рожден, т.е. всеки мига да умира за миналото и да се ражда отново. И да забрави напълно така наречената си рождена дата. И както съм я прегръщам вчера, така я прегръщам и днес, така ще бъде и утре. Опитвайки всеки следващ път да е по-дълбоко и няма да чакам до следващия рожден ден след една година за това.

П.П. При интерес бих споделил още по-темата



Тема Re: Сърдечно благодаря!нови [re: MнoroCтpaннa]  
Автор Eднa лeля (спокойна)
Публикувано01.11.02 14:53



Честит Рожден Ден!

Много усмивки и радост!

(и не се огорчавай от честитката на Миро - той с добри намерения)

Животът винаги е прав


Тема Re: Сърдечно благодаря!нови [re: MнoroCтpaннa]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано01.11.02 15:03



ЧРД и от мен!

Весело изкарване на рождения ден и НАЗДРАВЕ!!!

И не позволявай изказването на Миро да развали празничното ти настроение - той не е запознат с традициите в Окултизъм за виртуално празнуване на рождените дни, ама ние ще му спретмен и на него един празник като му дойде времето :))

Big hugs for the birthday girl..d8a

П.П. Розите и стихчето са много хубави.



Тема Re: ЧРД - Ха, ха, ха !нови [re: Mиpo]  
Автор Eднa лeля (спокойна)
Публикувано01.11.02 16:31



Миро, ти съвсем ли нямаш чувство за мярка?

Тук е тема само за честитки. Като толкова не можеш да се въздържиш да сипеш приказки и по този повод, открий си отделна тема и там си вилней на воля.

Иначе прегръщаш под път и над път, не си "крепост", ами Райчопетковия хан, пък да се беше опитал да се сетиш какво е настроението днес на Многостранна и просто да се зарадваш с нея се оказа твърде елементарно за твоята любвеобилна душа.


Животът винаги е прав


Тема Re: ЧРД - Ха, ха, ха !нови [re: Mиpo]  
Автор MнoroCтpaннa (и непредвидима)
Публикувано01.11.02 16:54



Миро, ей затова те обичам, защото споделяме едни възгледи:

"пожелавам й всеки миг да й е рожден, т.е. всеки мига да умира за миналото и да се ражда отново. И да забрави напълно така наречената си рождена дата. И както съм я прегръщам вчера, така я прегръщам и днес, така ще бъде и утре."

Отдавна съм прозряла, че Миналото е приключило с мен - аз може да не съм приключила с него, Живея днес, а Утре - кой знае. Затова не се тръшкам за минали работи, живея на скоростната писта (любимо мое клише) и съм оптимист за утре, положителна нагласа просто. По тази схема мога да живея и 1000 живота,хех :)))

Но тук имаме традицията да си напомняме появяването ни в плът и кръв, в тази обвивка на духа, на тази Земя, Тук и Сега:))) Хора сме, не се изненадвай :))


А сега ще ти кажа един виц, който чух наскоро.

Говорят си равин, индуист и православен свещеник по темата "Кога започва живота".
Индуиста казва:
- Живота започва още когато Духа реши да се въплати в човек.
Православния казва:
- Живота започва когато Светия дух оплоди жената.
Равина отвръща:
- Неее, живота започва, когато жената вземе децата и отидат на почивка. :)))



Тема Re: Сърдечно благодаря!нови [re: d8a]  
Автор MнoroCтpaннa (и непредвидима)
Публикувано01.11.02 16:58



Благодаря, прекраснице :)))
И аз те прегръщам сърдечно !!
Като си дойдеш в БГ, непременно се обади да се видим, ще се радвам да се познаваме и в риъл лайфа. пък и едни танци ще направим на свежо място. :))



Тема Re: Сърдечно благодаря! [re: Eднa лeля]  
Автор MнoroCтpaннa (и непредвидима)
Публикувано01.11.02 17:02



Благодаря, с приятелска прегръдка :))

Както се шегува един колега:

Разбрах защо ми действаш възбуждащо, ми на деня на Народните възБудители си се появила :)))



Тема Re: ЧРД, Многостранничке!нови [re: Haтaлu]  
Автор TiAo (без титла)
Публикувано01.11.02 17:04



честит празник, многострнно скорпионче:)
да овладееш страстите скорпионски, а не те теб да владеят
весело изкарване !

от едно друго скорпионче

Angels fly because they take themselves lightly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.