Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: "сертификата"нови [re: d8a]  
Автор Mиpo ()
Публикувано14.01.03 18:26



А ще прегърнеш ли така ухилено Смъртта ? То Миро е лесен за прергъщане, ама другите неща ...



Тема Re: "сертификата"нови [re: Berta]  
Автор Mиpo ()
Публикувано14.01.03 18:28



И за теб, както и за всички останали желаещи да се включат - горното, което попитах Дейти (ще прегърнете ли формите на Смъртта, ако и когато се наложи)



Тема Re: "сертификата"нови [re: Mиpo]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано14.01.03 18:30



Ta az na tebe se treniram!



Тема Re: "сертификата"нови [re: d8a]  
Автор Mиpo ()
Публикувано14.01.03 18:40



Именно
А за по-натам?

Ако трябват още тренировки, аз съм готов. Щом е за делото господне ...



Тема Re: "сертификата"нови [re: Mиpo]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано14.01.03 18:59



Za po-natam che mu mislim kato mu doide redo... Sega sym TUK i SEGA.

Prodyljavam trenirovkite...

Big hugs..d8a



Тема !!! Над 200 он-лайн FREE Ошо книги !!!нови [re: Mиpo]  
Автор Mиpo ()
Публикувано15.01.03 16:26



Има вече 248 он-лайн Ошо книги като повечето са безплатни! Подробностите и входа тук:

.

Едиственото неудобство е че книгите не могат да се свалят наведнъж, а всяка книга е разбита на примерно 15тина глави и всяка глава на 30тина страници и човек може да преминава последователно или директно САМО от страница на страница. Обаче, COPY-PASTE процедурата работи сравнително удобно. Един път като е маркирана дадена страница и след това като се натисне Next Page - новата страница остава маркирана и така човек срванително бързо може да копира в един отворен празен Word файл глава по глава цялата книга.

Цялата работа е идеална за Клуба. Ако всеки човек свали по 1-2 книги и ги даде да се качат на сайта, ще се сдобием с осбено редки и хубави Ошо книги. Така, преди 3 години бях прочел първия том на The Ultimate Alchemy (от серията на Упанишадите) и ми беше харесала много и търсех втория том под дърво и камък по разните интернет книжарници и я намаше никъде (защото е доста стара книга). Но тук я има и я свалям в момента.

Предлагам на хората, които свалят книги да направят всико прегледно, т.е. да свалят и съответните заглавия на главите, както и снимката от корицата на оригиналната книга.

За многото любители на йога да кажа, че видях, че ги има всиките 10 тома на "Йога - Алфата и Омегата".

Така че, който иска и когато иска - нека да си намери интересна за него книга и да ни я изпрати когато е готов.

А, има и още едно малко неудобство за някои - книгите са на англииски. Какво да се прави като Ошо не е говорил нито на български, нито на руски даже. Обаче се надявам това да е малък проблеми и даже стимул за съответните хора да понаучат англиския. Какво пък - английският е много по-лесен от Просветлението, към което много "драпат" (съзнателно или не чак толкова) .



Тема Re: !!! Над 200 он-лайн FREE Ошо книги !!!нови [re: Mиpo]  
Автор MнoroCтpaннa (и непредвидима)
Публикувано15.01.03 23:35



Една много дълбока и сърдечна прегръдка , преди да съм се размазала от кеф за това, което си дал.



Тема Уточнениенови [re: Mиpo]  
Автор Mиpo ()
Публикувано20.01.03 19:53



Тъй като скъпата Многостранна не е могала да намери сайта, възможно е да има и други такива като нея. И за това да поясня. От линка, който съм дал, човек може да преглежда ВСИЧКИТЕ съществуващи книги на Ошо. Ако от дясно на книгата има символ "отворена книга" значи книгата я има FREE on-line. Ако има символ "затворена книга" - значи че тя е на разположение on-line, но е платена. След кликването върху заглавието на книгата от дясно се появява инфо за книгата и евентуално има линк и нещо от рода:

Complete Online Editions :
http://oshoworld.com/onlineboo....

Та, там е книгата!!!

И ги има всичките 10 тома на Алфата и Омегата - FREE!!! Както и много други неща.




Тема Mantak Chia - "The Six Healing Sounds"нови [re: Mиpo]  
Автор Mиpo ()
Публикувано21.01.03 13:39



Mantak Chia - "The Six Healing Sounds" в аудио формат водена лично от М. Чия.



Тема Миро ти си Геройнови [re: Mиpo]  
Автор ananda (ae)
Публикувано27.01.03 21:58



браво Миро,
много добра находка са тези книги
Паисий би ти завидял
за това COPY и PASTE :)
и аз един път така правех

Ми Миро в тази зала където съм
с едно SAVE ми записва по цяла книга

нямам много време щото съм по 10 часа на работа
бих напълнил някой диск с книги
представящ ли си
1 CD = 1 библиотека




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.