Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дизайнанови [re: searcher]  
Автор Mиpo ()
Публикувано28.10.02 19:56



Ако искаш прави mirror за България. Ако не те мързи.
Тop.bg се вижда много зле от чужбина, а има немалко хора, които влизат от там.



Тема Re: уточнениенови [re: Mиpo]  
Автор emil (непознат)
Публикувано28.10.02 20:16



Здравей, Миро
Това, което правиш в твоя сайт е страхотно !!!
Друго уточнение - Time Out - го има на аудио касета или СД в каталога на Монро институт - предназначен е за подобряване на съня и релаксация. Тъй че който иска да пътува извън тялото, малко трудно ще стане, ама кой знае


Разбира се - ще поздравя Дейти и всички останали
За тези, които не знаят за какво става дума - на този адрес

www.balkansecurity.com
има едно интернет-радио, което се излъчва на живо от Цюрих, всеки понеделник от 18.00 българско време тече едночасово предаване на български език, наречено "Змей горянин"... Приемат се всякакви желания за музикални поздрави
До скоро





Тема Re: уточнениенови [re: emil]  
Автор Mиpo ()
Публикувано28.10.02 20:29



Емо, да те поканя да се включиш някой път по някоя от темите в Клуба. Въпреки, че той носи името на Ошо, не се притеснявай, ние разглеждаме нещата достатъчно обективно, детайлно, прагматично и дълбочинно. Целта на споделянията е всеки да може да навлезе в дълбочините на собствените си съзнание и да провокира подобен ефекта у своите приятели. Пак да кажа, реално и прагматично, а не само на думи.




Тема Re: Дизайнанови [re: Mиpo]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано28.10.02 20:33



Еее, ти си мноо несериозен.

АЗ ще прая сайт за КК скоро.






Тема Re: уточнениенови [re: Mиpo]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано28.10.02 20:36



Само да добавя, че все пак имаше полза от фалшивата тревога - разбрах, че с евтини слушалки не могат да се слушат монротата (както Миро ги нарича ;))), затова си купих качествени и вече нямам проблеми!

Предварително благодаря за поздрава - Мадона ми е любимка!!! А идеята за музикален поздрав на Ошо клуба е страхотна, или super shit, ако мога да използвам новата Ошо терминология (хихих :))))

Редактирано от d8a на 28.10.02 20:41.



Тема Re: Дизайнанови [re: searcher]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано28.10.02 20:39



На мене ми харесаха цветовете и шрифта, само снимката на Ошо в синьо не си пасва със зеления фон. Можеш ли да й смениш background-a? Или да я сменим с друга снимка с подходящ цвят? Или да сменим зеления звят със син, който да си подхожда с нея?

Как мислиш?



Тема Re: уточнениенови [re: emil]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано28.10.02 20:44



Привет Емо!

Използвам случая и аз да ти благодаря за уникалното предаване, интригуващите теми, които с нетърпение очаквам свеки понеделник, както и за изпълнението на музикалните ми поздрави и желания.

Прегръщам те силно по Ошовски..Дейти



Тема Re: уточнениенови [re: d8a]  
Автор emil (непознат)
Публикувано28.10.02 20:49







Тема Re: Дизайнанови [re: d8a]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано28.10.02 21:10



Аз съмо давах идеи на Мирчо.

Освен туй двамата няма да можем да се сработим щото аз съм на Макромедия пък той на Фронт Пейдж.






Тема Re: Дизайна - До Сърчер и Миро :))нови [re: searcher]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано28.10.02 21:18



Защо да не се сработите? Аз се сещам за 2 варианта: или да upgrade-нем Миро до Macromedia, или ти да си инсталираш FrontPage :)) (А може да има и още варианти...)

Да видим кой ще излезе по-отстъпчив!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.