Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Knigite na Osho na bulgarski!нови [re: Crazy Wolf]  
Автор Mиpo ()
Публикувано23.02.03 13:44



Естествено, че идеята ти е много добра! Не знам само как ще убедиш Митака от Шамбала, но ти каза да го оставим на теб. Когато имаш файловете ми се обади по е-мейла и ще ти кажа как да се качат книгите на сайта.
Поздрави

П.П. Виждам, че доста хора се интресуват и от Мантак Чия, та ако може да го уредиш с Одисейците и него?




Тема Проблем с част от сърверитенови [re: Mиpo]  
Автор Mиpo ()
Публикувано25.02.03 13:56



От вчера част от сърверите, на който са разположени файловете на сайта са блокирани (предполагам от доставчиците на услугата). Може да е временно, а може и да не ..

Като си поставяте мишката върху съответния линк за сваляне на файл се вижда името на сървера. Сърверите, които са блокирани са oshobg1, oshobg1a, oshobg2 и brontomordor. Всъщност тези сървери са “клорнирани” по една процедура от други и може би за та това да им е дръпнат шалтера. Ще изчакам няколко дена и ще видя как ще се развият събитията. Основния сървер oshobg работи за щастие. Както бях казал преди време, всеки от тези сървери има максимална вместимост 100МВ и за това е цялата тази еквилибристика.

Така или иначе, имам всичко офф-лайн и ако не се оправят, ще намерим друго решение. Така, че търпение. Идеално време за медитация.




Тема Re: Проблем с част от сърверитенови [re: Mиpo]  
Автор Morti (eternity)
Публикувано24.03.03 02:43



В момента аз не отварям въобще сайта ... това проблем от моя доставчик ли е или по принцип сайта го няма в момента ?!?

Важно е не това, което правиш, а това, което си


Тема Важно !нови [re: Mиpo]  
Автор Mиpo ()
Публикувано26.03.03 20:00



Днес цял ден се занимавах с този сайт за да придобие някакъв що годе завършен (макар и не изцяло) вид. По-голямата част от нещата са качени вече и скоро ще кача и още работи.

Разполагаме с 5 сървера по 100 МВ, но линкове не могат да се правя директно от единия към другия, а може към заглавната част на съответния сървер. За това съм разбил нещата на няколко теми и всяка тема е на отделен сървер. При отваряне на последователно няколко теми се получа един досаден ефект на “матрьошки” (ще го видите) но той може да се изтрива с натискане на бутона Reload от самия браузер или директно отиване на съответния сървер, чийто адрес е изписан, където трябва.

Основния сървер е с адрес

, а другите са съответно , ...

Ако забележите някъде грешки или неточности се обаждайте (трябваше да преправям 101 неща заради специфичност на новия сървер)

За дизайна няма време да се занимавам за сега въпреки полезните съвети на Сърчера и Дейти, за които им благодаря.

Извинявам се на хората от съседните теми (Тера, Синята Птица, Били, Лудия Вълк, Хунаджи, Изгрев, Jut …) на които още не съм отговорил, но ще го направя най-скоро! Иначе следя дискусиите (и особено ДИСКУСИЯТА ) и МНОГО ми харесва и ви БЛАГОДАРЯ на всички включили се!!!

Поклони, усмивки и прегръдки – кой каквото иска.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.