Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дизайна - До Сърчер и Миро :))нови [re: d8a]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано28.10.02 21:28



Неее, ъпсурт.
Не познаваш психологията на уебмастера, а тя е винаги да дърпаш чергата към себе си.
Миро си е направил сайта и нека да продължава, макар че това има неблагоприятни последици за личността му. Т.е - може да почне да се надува по некое време.



Тема Re: Дизайна - До Сърчер и Миро :))нови [re: searcher]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано28.10.02 21:34



Напротив, много добре я познавам психологията на уеб дизайнера! И затова не съм съгласна с дърпането на чергата :)) Освен това, какво ти пречи да направиш сайта с Макромедиа и след това Миро да го поддържа с ФронтПейдж? Или Миро да използва идеите ти и да пооправи сегашния сайт?

А от надуване никой не е застрахован - може да почне да се надува и от нещо друго стига да иска - поводи с лопата да ги ринеш :))

Редактирано от d8a на 28.10.02 21:36.



Тема Re: Дизайна - До Сърчер и Миро :))нови [re: d8a]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано28.10.02 21:52



Ама Мирчо няма никакво желание.
Мирооо.......
е на - няма го, не се обажда.

А и аз нямам вече щото се се концентрирвам тепърва върху сайт за Сънуващите. Но ако нещо ми хрумне или попадне, ще изпратя на Мирчо нещо направо по пощата, макар че той за нищо на света не вярвам да си признае че е "взаимствал".



Тема Re: Дизайна - До Сърчер и Миро :))нови [re: searcher]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано28.10.02 21:59



Предполагам, че Мирчо не се обажда, защото вече е off line. Със сигурност ще се обади ако е тук :)) А за признаването - до сега, по мои набюдения, си признава всичко (понякога дори повече от необходимото, но това е друга тема :)))

Като каза сайт за сънуващите и веднага ми грабна вниманието. Ще бъдеш ли така добър да ме информираш за какво точно става дума и кога мога да очаквам официалното му откриване? (Може и на бележки, ако искаш.)



Тема Re: Дизайна - До Сърчер и Миро :))нови [re: d8a]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано28.10.02 22:14



Мисля, че на Мирчо доста ще му дойде за тая вечер, ако взема да те информирам за нещо на блележки.

Аз не обичам да предизвиквам такива вредни, прикрити емоционални изблици върху който и да е.

Освен туй информирането трябва да е публично за да може да се породи
интерес
Защото интереса е основата на всичко. Той е основата дори на нашето съществуване....
Колко интересно само- съществуваш благодарение на нечий
интерес...



Тема Re: Дизайна - До Сърчер и Миро :))нови [re: searcher]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано28.10.02 22:23



Добър аргумент - информирай тогава свички интересуващи се публично.

Последното (за съществуването благодаряние на нечий интерес) намек за Орела ли беше?

P.S. Прочете ли темата на Миро от таз сутрин за Просветлените ученици? Там има изненада за тебе и много други активни участници от клуба.



Тема Re: Дизайна - До Сърчер и Миро :))нови [re: d8a]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано28.10.02 22:27



Тая тема беше истински shit.
Набързо я попрегледах, защото вътре толкова осезаемо вонеше на АЗ, АЗ, АЗ..

Аз се отнасям сериозно към темите и към думите.
Ти прочете ли моите в КК?



Тема Re: Дизайна - До Сърчер и Миро :))нови [re: searcher]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано28.10.02 22:34



Разбира се! Особено тази за птиците (поздравления за нея :))) много ми хареса, но не знаех как да я приема - толкова е различна от всичко останало, което си писал до сега, че реших да понаблюдавам промяната и тогава да преценя дали е истинска и постоянна, или обратното.

За сега виждам положителна промяна...

И така да си дойдем на думата за сайта за сънуващите - какво, кога, къде?

Редактирано от d8a на 28.10.02 22:48.



Тема Re: Дизайна - До Сърчер и Миро :))нови [re: d8a]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано28.10.02 22:57



Ама идеята е добра, нали?

Начи, трудно ми е да говоря.
Това ще бъде сайт, който ще бъде създаден от намерението.
Поне такава е целта.



Тема Re: Дизайна - До Сърчер и Миро :))нови [re: searcher]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано28.10.02 23:02



Да, определено не е лоша.

Успех със създаването на сайта и нека Намерението бъде с теб!

Да не пропуснеш да ни уведомиш за официалното му откриване, ОК?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.