Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема За Дейти и lutien - "Minority Report"нови [re: d8a]  
Автор Mиpo ()
Публикувано14.11.02 19:06



А на мен не ми хареса "Minority Report" ... Толкова ми го хвалиха и ...

Както и да е, не оспорвам, че може да хареса на други хора.

Прегърщам ви и двете за компенсасция



Тема Re: За Дейти и lutien - "Minority Report"нови [re: Mиpo]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано14.11.02 19:23



Ами то това си е нормално - като ми прехвалят нещо и на мен не ми харесва в повечето случаи. Но, разбира се има и изключения, като "Властелинът на Пръстените" например. Толкова хубави неща чух за него от толкова много места, че бях почти сигурна, че ще се разочаровам. НО, surprise :))) - хареса ми и то много!!! Сега чакам с нетърпение следващата серия!

Усмихнати прегръдки..Дейти



Тема Re: За Дейти и lutien - "Minority Report"нови [re: d8a]  
Автор Mиpo ()
Публикувано14.11.02 19:37



Не е само това ... Ако искаш кажи кое му е интресното на филма.

"Властелинът на Пръстените" също не ме особено вдъхнови. Ама никак.

Пак да те прегърна, че с тази разлика в мненията... Ето, по ми харесва да те прегръщам, отколкото, въпросните два филма.




Тема Re: За Дейти и lutien - "Minority Report"нови [re: Mиpo]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано14.11.02 20:07



Избирам да не разказвам за филма, за да не разваля удоволствието на останалите, които не са го гледали.

Later..d8a



Тема "продължение" на Гибсъннови [re: pp]  
Автор Anon (плямпало)
Публикувано14.11.02 21:56



Ако не си я чел, виж трилогията за "Хиперион" (дано не бъркам името)
В един момент разбираш, че е като продължение на "Невромантик" в далечното бъдеще, доста яко.

Говоря за книги, не за филм :)



Тема Re: За Дейти и lutien - "Minority Report"нови [re: d8a]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано14.11.02 22:00



Minority report ne mi haresa osobeno, ne mi se vryzvache mnogo stzenaria, no to amerikantzite kakto sa trygnali sigurno i dotam chte stignat...
Vlastelina si e super, no na men nai mi haresa vsychtnost kak beche napraven spriamo knigata, pak spored men mnogo spolutchlivo...
Pozdravi.



Тема Re: За Дейти и lutien - "Minority Report"нови [re: nobody_]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано14.11.02 22:18



Съмнявам се, че американците ще стигнат до там.

Книгата за Властелина си я купих след като гледах филма и на 2 пъти започвах да я чета, но все не ми спореше четенето и накрая я зарязах. Обикновено първо чета книгата и после гледам филма. В повечето случаи книгите са ми по-интересни от филмите, но сега стана обратното - филма ми хареса много повече.

Поздравче..Дейти

Редактирано от d8a на 14.11.02 22:22.



Тема Re: Кoи филми харесвате?нови [re: 3gpacmu]  
Автор Anon (плямпало)
Публикувано14.11.02 22:27



Да добавя The green mile ("Зеленият път").

Имаше и един "каубойски", с Ерик Робъртс като шеф на банда, която попада в странен град - не му помня името, може да сте го споменали на английски.

Някой да знае намира ли се някъде "Ганди" - той е от 80-е год, тогава страшно ме развълнува и бих искал да го видя пак.



Тема Re: "продължение" на Гибсън [re: Anon]  
Автор Zemedelec (#)
Публикувано15.11.02 13:24



Не съм чел "Neuromancer", но като чуя Хиперион и сравнения с него... значи ще погледна.
Хиперион е най-добрата 'космическа опера' която съм чел. С мнооого малки забележки.

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't.


Тема Re: "продължение" на Гибсън [re: Zemedelec]  
Автор Anon (плямпало)
Публикувано15.11.02 15:00



Продълженията на Невромантик също са хубави, освен последното (май беше 4-а книга - "Mona Lisa overdrive"). "Count zero" беше едно от хубавите.
Джони Мнемоник също е по Гибсън. В БГ изданието на Невромантик е включен разказа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.