Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re:As it is in Heavenнови [re: vidiya]  
Автор exaybachay (опустел)
Публикувано26.06.13 16:47



В subs.sab. и subsunacs има субтитри - филма може да се дръпне от пиратите, инак има го и

, ала гледам нещо липсва сийд.

биа мъ кабела яко, а дофторете съ безпомошни

Тема Re: Кoи филми харесвате?нови [re: 3gpacmu]  
Автор Shalini fromnowhere (Soy Yo...)
Публикувано27.06.13 10:24






Филмът- на 15 мин. и почти се бях отказала да го гледам...това, което ме накара да го изгледам до края бяха вътрешните мислите на персонажите- вътрешната борба, вътрешните гласове...вътрешния свят, вътрешната лудост...

На който издържи- Приятно гледане!



Тема Re: Кoи филми харесвате?нови [re: 3gpacmu]  
Автор Shalini fromnowhere (Soy Yo...)
Публикувано27.07.13 12:08



The time being




За творци...



Тема The time beingнови [re: Shalini fromnowhere]  
Автор Mиpo1Модератор ()
Публикувано27.07.13 23:23



По-прегледно е да слагаш името на филма и в заглавието на постинга ти (както правят повечето хора).

1-2 изречения с какво филмът те е впечатлил и защо го предлагаш на другите са винаги от полза.





Тема Re: Touchнови [re: 3gpacmu]  
Автор vidiya ( I LOVE MY SELF)
Публикувано25.12.13 19:25



Ако искате да отморите от суетнята наречена календарен празник, обърнете внимание на този сериал от 2 сезона с общо 26 серии...

"Съществува древна китайска легенда за червената Нишка на съдбата.

В нея се казва, че боговете са връзвали около глезените на всеки нишка и я свързвали с онези на които ни е съдено да повлияем.

Нишката може да се разтегли или оплете, но няма да се скъса.

Това е предопределено с математическа вероятност и моята задача е да проследявам тези цифри, като съединявам онези, които трябва да се намерят един друг....онези, чиито животи трябва да се свържат.

Аз съм роден преди 4 хиляди 161 дни , на 26 октомври двехилядната година . Аз живея 11 години 4 месеца, 21 дни и 14 часа. И за всичкото това време … не пророних нито дума. ."

Всъщност тези думи на главният герой описват съдържанието на сериала със слоган : "Светът е взаимосвързан...и е в опасност"



сезон 1

сезон 2

Редактирано от vidiya на 25.12.13 19:26.



Тема Пътешествията на Гъливернови [re: 3gpacmu]  
Автор МироМодератор ()
Публикувано31.12.13 18:28



Има много и най-различни хубави филми, но тази тема е по-специално за такива, които показват духовното развитие у човека. Което значи ставането ни по-хармонични с нас и света около нас. Въобще, филми, които ни вкарват в медитация и ни позволяват да се видим, разберем и познаем по-добре.

писан от Simon Moore по известния роман на Jonathan Swift от 18ти век и режисиран през 1996 г. от Charles Sturridge е точно такъв филм!





Ето два свободни цитата от филма. Първият е от последното пътуване на Гълвиер при едни същества, които явно се чувстват в хармония... Вторият е последните думи на Гъливер във филма.

„Имат обичай, на пръв поглед странен, че когато двама се срещнат, мълчат преди да си проговорят. Открих, че така много по-внимателно подбират думите си.“

„Когато вечерно време се размечтаете за нещо, знайте, че аз бях там и го видях вече… Бях там и се бях загубил за дълго… Но се върнах.“






Тема Humanнови [re: 3gpacmu]  
Автор mirovoy-126396Модератор ()
Публикувано30.09.15 09:35



от Ян-Артюс Бертран, авторът на и .

. Множество кратки интервюта с хора от различни части на света показващи човешкото в различните му измерения. На фона на на типичните за Ян-Артюс Бертран специални природни картини снимани отгоре.



Тема Re: Humanнови [re: mirovoy-126396]  
Автор vidiya ( I LOVE MY SELF)
Публикувано30.09.15 11:36



Ян Артюс-Бертран е снел филм за всички нас.:

«Аз съм един от 7-те милиарда хора. Последните 40 години фотографирах нашата планета и цялото разнообразие от хора и ми се струва, че човечеството не се е сдобило с никакъв прогрес. Ние често не можем да живеем заЕдно. Защо? Аз търсих отговорът не в статистиката или анализа, а в самият човек. Богатството на света на хората лежи в сърцето на Човека »

Не бих могла да подмина и композиторът, Арманд Амар:



Мда, тук ще вмъкна: Срещат се две планети. Едната тъжно казва на другата: - Знаеш ли, имам голяма беда - завъдих хора. Приятелката и махнала с ръка и отвърнала: - Да! И аз също имах - но сами си отидоха..

Редактирано от vidiya на 30.09.15 11:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.