Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обективно Изкуство или Външното и Вътрешнотонови [re: SELEST]  
Автор Ceлecтинa (самодива)
Публикувано23.10.02 22:00



Не ти трябват практики в такъв случай. Приеми, че си си ги изпрактикувала в минали животи.



Тема За SELEST и Селестинанови [re: Ceлecтинa]  
Автор Mиpo ()
Публикувано24.10.02 16:44



Скъпи дружки, ако наистина сте в хармония с цялото, естествено, няма нужда да правите практики. Обаче да не се окаже, че тази хармония е МИМОЛЕТНА?! Като тази на този, който получава заплата си на първо число от месеца и до второто число се чувства в перфектно щастие, обаче идва третото число и всичката заплата е изпита и се забравя темата за хармонията напълно. Или пък да не стане така, че светът е розов, обаче някой ви каже нещо или ви направи нещо и ви НАРАНИ с това ... Или пък желаете много нещото Х, което все го няма ... Та, при тези случай, практиките помагат. Вие обаче преценявате дали имате нужда.

Прегръдки и на двете.



Тема Re: Обективно Изкуство или Външното и Вътрешнотонови [re: Ceлecтинa]  
Автор SELEST (щастлива)
Публикувано24.10.02 17:25



благодаря ти:)))
все чета тук и чета..и си трая,защото мисля,че нещо ми убягва,че не съм си дочела книжките...

и си сънувам:))))



Тема Re: За SELEST и Селестинанови [re: Mиpo]  
Автор SELEST (щастлива)
Публикувано24.10.02 17:34



Ами..какво да ти кажа,непознати приятелю:)))
Отдавна никой не може да ме нарани/освен физически/..навярно,защото виждам мотивите и разбирам.
А щастието си Е:))).. и странно как,но заема все по-голяма част от дните ми..
Какво ли ще да значи това?:)))))
Даже и не се питам.
Така ми харесва.




Тема Re: За SELEST и Селестинанови [re: Mиpo]  
Автор d8a (analysis)
Публикувано24.10.02 17:45



Привет Миро!

Не можа ли да разпознаеш една от дружките с пеперудката?



Тема Re: За SELESTнови [re: SELEST]  
Автор Mиpo ()
Публикувано24.10.02 20:26



Щом ти харесва - радвам се най-искрено. И те прегръщам скъпа SELEST.

А като си наоколо, обаждай се, де. Винаги е приятно да си с щастливи хора. Заразително е .



Тема Re: За SELESTнови [re: Mиpo]  
Автор SELEST (щастлива)
Публикувано24.10.02 21:19



обаждам се;)))
но думите не са силната ми страна:)
виж,ако можех да предавам усещания...:))))



Тема Титаникнови [re: d8a]  
Автор Mиpo ()
Публикувано25.10.02 16:59



Eeee, да не се подценяваме все пак . С тази дружка се обичваме много - поне от моя страна е така, а от нейна не е все още напълно споделено, но прогресът е очевиден. Един път правих аналогия с филма Титатник, та ние с пеперудката сме някъде в началото, където Роза все още се дърпаше от Джак, но вече не чак толкова упорито ... Останалото е въпрос на време.

П.П. Филмовата аналогия беше представена тук, защото сме все пак в тема за Изкуството



Тема Re: За SELESTнови [re: SELEST]  
Автор Haтaлu (звън на кристал)
Публикувано25.10.02 17:01



Като те чета, прощавам ти, че ми открадна именцето и ми изяде буквичката...



Тема Re: За SELESTнови [re: SELEST]  
Автор Mиpo ()
Публикувано25.10.02 17:03



Разбирам те, ама за сега такъв е интернета. Ще говоря с инженерите, ако могат да направят нещо и за усещанията. Пък до като те се справят, ти пробвай колкото можеш и с думи ... По разните теми ... Аз пък ти изпращам моите усещания и ги загъвам с прегръдки и ги подпечатвам с целувки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.