Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема САЙТ ЗА НАПУСНАЛИ КУЛТА НА ОШО  
АвторПpocитeл (Нерегистриран)
Публикувано21.09.02 20:40



Знае ли някой от вас сайт, създаден (от и за) хора, напуснали Ошо, евентуално с лични разкази, спомени и възможност за контакт.
Ще се радвам да ми посочите някой линк.
Предварително благодаря.



Тема Re: САЙТ ЗА НАПУСНАЛИ КУЛТА НА ОШОнови [re: Пpocитeл]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано22.09.02 00:30



Здрасти Просител, не знам такъв линк. Ти обаче, ако го намериш, се обаждай. Разгеле си наминал в клуба, сподели какво ти тежи на сърцето относно Ошо. Аз не съм му адвокат, та ми е интересно да науча винаги нещо ново. Пък може и да предпазиш някой не осъзнал се още.




Тема Re: САЙТ ЗА НАПУСНАЛИ КУЛТА НА ОШОнови [re: Пpocитeл]  
Автор 3gpacmu (Човек)
Публикувано22.09.02 20:55



Чел ли си Ошо?
Не мога да разбера защо като чуеш неща които те развълнуват силно, веднага им лепваш някакъв етикет като "култ" или "секта"? Защо използваш чужди фрази за да опишеш това което виждаш? Не вярваш ли на очите и ушите си?
Ако Христос дойде пак ще го познаеш ли?
По какво?



Тема Защо КУЛТ?нови [re: 3gpacmu]  
АвторПpocитeл (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 23:02



Казваш
Не вярваш ли на очите и ушите си?

Именно!
Видях, чух и преживях!
Уверен съм, че тези, които само четат книгите му, не знаят нищо за този самозванец.

Знаеш ли за сайт на напусналите Ошо?!?
PLEEEEEASE



Тема Re: САЙТ ЗА НАПУСНАЛИ КУЛТА НА ОШОнови [re: Пpocитeл]  
Автор PRN (fellow)
Публикувано03.10.02 08:30



Върви на търсачката Google, напиши в карето Osho и ще ти излязат сайтовете, свързани с него. Може и да намериш нещо, което те интересува, но се приготви да го четеш на английски.



Тема Re: Защо КУЛТ?нови [re: Пpocитeл]  
Автор Mиpo ()
Публикувано03.10.02 12:18



Интересен човек си, Просителю. Просиш, а не искаш НИЩО да дадеш, т.е. да споделиш за това, което си видял, чул и преживял. И за това, в което си толкова уверен. С обикновени думи на това му се казва скъперничество. Ако наистина имаш нещо да кажеш, то е точно в Ошо клуба тук. Виж Изстрадалия в Беинса, как говори срещу Петър Дънов .

Не разбирам защо търсиш сайт на напусналите Ошо. Ако някой по една или друга причина се е разочаровал от Ошо, защо му е да прави сайт за това?? На мен, когато не ми хареса някое учение просто го изоставям и не се занимавам с него. Ако някой ме попита за него, естествено, ще споделя. И ти можеш да се проявиш точно тук и ще сме ти благодарни.



Тема Re: Google не намиранови [re: PRN]  
АвторПpocитeл (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 03:21



Да, но Google намира само ошовски сайтове. Каква полза?!?
Не може да няма сайт и на напусналите, но аз не го намирам.
Все пак се надявам някой да намине из този клуб и да спомене.

Мой познат участва във създаването на сайта на напусналите COG -

. Te си помагат много.



Тема Re: Култнови [re: Mиpo]  
АвторПpocитeл (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 03:28



Не е лесно само да напуснеш.
Трябва при някой да отидеш, или поне да споделиш с някой, който те разбира истински.
Казваш "На мен, когато не ми хареса някое учение просто го изоставям и не се занимавам с него ..."
To не е учение!!! То е култ, изолиран живот...
РАДВАЙ СЕ ЧЕ НЕ СИ ГО ЖИВЯЛ!!!



Тема Re: Култнови [re: Пpocитeл]  
Автор Mиpo (непознат )
Публикувано04.10.02 11:11



За трети път те моля - разкажи, сподели тук! Не разбирам защо не искаш да кажеш нищо конкретно ... Казах ти като е Ошо клуб тук, това не значи, че сме безкритични. Важното за мен поне тук е не Ошо, а всеки от нас КОНКРЕТНО. Така че разкажи ни за този култ, може да ти олекне, а и можеш да предпазиш други хора да влязат също в такъв култ. Давай, приятелю



Тема Re: Култнови [re: Пpocитeл]  
Автор Who_am_l_ (минаващ)
Публикувано05.10.02 11:30



Тантра - "изолиран живот" !?
Човече, живей в реалността !





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.