Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ФОРУМЦИТЕ тук не са сектанови [re: няkoй cи]  
АвторПpocитeл (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 02:50



Струва ми се, че грешиш!
ФОРУМЦИТЕ тук не са секта.
Те са далеч от култовото обожаване на Ошо, дори не са им известни елементарни, най-елементарни моменти от историята и личността на лидерите. А без това няма култ!

Живеят по домовете си, пред компютрите и телевизорите си, ходят си на работа като нормални хора и пр. - Т.е. няма и помен от сектанти ТУК, във форума!

Четат си книжки... Знаят само префинените му изкусителни теории за псевдодуховност и просветленост.

А КОЙ и ЗАЩО ги е писал, не им хрумва да се замислят. ТОВА не е добре според мен. Но окултисти и сектанти тук няма. И дано да няма никога!!!



Тема Re: ФОРУМЦИТЕ тук не са сектанови [re: Пpocитeл]  
Автор Kaлинa (съзидателка)
Публикувано21.10.02 20:39



Какво ми дреме кой и защо е направил компютрите и измислил интернета, като мен ме ползва?

Защо ми е сила да сътворя море от илюзии,когато имам сила да създам капка реалност.


Тема Re: ФОРУМЦИТЕ тук не са сектанови [re: Пpocитeл]  
Автор MнoroCтpaннa (и непредвидима)
Публикувано22.10.02 00:37



Впечатли ме едно твое съждение:

"Знаят само префинените му изкусителни теории за псевдодуховност и просветленост."

Хех, я да чуя тогава какво е за теб Не-псевдодуховността???

За някой хора и мазохизма е начин на живот. :)))



Тема Има голяма разлика, Калина!нови [re: Kaлинa]  
АвторПpocитeл (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 20:52



КОЙ и ЗАЩО е измислил компютрите и Интернет не е важно - нали ги използваме! - но все нещичко знаеш по въпроса...

КОЙ и ЗАЩО е измислил автомобила, електричеството, тенджерите и капаците им (:-), водородната бомба, азбуката ни - неща които ние също просто използваме - също повече или по-малко сме информирани...

КОЙ и ЗАЩО издава и преиздава ошовите писания НЕ ЗНАЕШ и НЕ ИСКАШ ДА НАУЧИШ, не е ли така?!
За всичко друго, което те ползва знаеш, само не знаеш КОЙ и ЗАЩО манипулира съзнанието ти (меко, много меко казано)...

Противно на мотото ти:
"Защо ми е сила да сътворя море от илюзии,когато имам сила да създам капка реалност"
твоят свят (начин на мислене) ми се струва на практика твърде нереален. Дано да греша!!

Поздрави!



Тема Re: ФОРУМЦИТЕ тук не са сектанови [re: Пpocитeл]  
Авторpaзceян (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 09:42



Я, как влязоха в един кюп окултистите и сектантите! Лукав си ти, лукаав!



Тема Re: Има голяма разлика, Калина!нови [re: Пpocитeл]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано23.10.02 15:11



Izviniava, tche se namesvam, no mi se struva, tche ako iskach da bydech korekten e kraino vreme da otvorich edna nova tema, v koiato da obiasnich za kakvo totchno stava duma i zachto si nedovolen. Taka bi mogyl da predpazich niakoi ot tvoite grechki (dokolkoto niastina si bil v sekta, syzdadena ot Ocho i si postradal ot tova, zachtoto do momenta ne si go potvyrdil izritchno).
Pozdravi.



Тема Re: Има голяма разлика, Калина!нови [re: Пpocитeл]  
Авторнeвидимa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 15:31



Че само за Ошо ли се отнася това ? В такъв случай трябва нищо да не се чете . Ти сигурно и един вестник се страхуваш да отвориш да не би някой да не те манипулира ( меко казано ) .
По- добре говори за себе си , кой и защо си ? Кой и защо се онтересува , кой и защо издава и преиздава Ошо ?



Тема Re: Има голяма разлика, Калина!нови [re: Пpocитeл]  
Автор Ceлecтинa (самодива)
Публикувано23.10.02 19:44



На мен идеите на Ошо ми допадат. Както на теб да речем ти допадат идеите на..Кант...или който ти си избереш.
Така че какъв е проблемът ти? Нека всеки си следва, което му харесва. Разни хора-разни идиоти...



Тема Вярно е че си разсеян :)нови [re: paзceян]  
АвторПpocитeл (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 03:43



Разсеян си, вярно е..
Аз просто реагирах на първоначалното твърдение
"Вие сте отвратителна окултна секта"...
Не че не може да има връзка ПО ПРИНЦИП...



Тема Моят проблем си е (естествено) мой проблем..нови [re: Ceлecтинa]  
АвторПpocитeл (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 03:48



"Така че какъв е проблемът ти? Нека всеки си следва, което му харесва. "...
Ако научиш - чуеш за подобен сайт, моля те, кажи ми.
Това ми е проблема. За това и съм тук.

Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.