Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ХМ...нови [re: cтeфaн]  
Автор Kaлинa (съзидателка)
Публикувано17.10.02 19:42



Човекът си говори. Ти що му се връзваш?
Като не ти уйдисва-учения дал бог. Едно само не е казвал Ошо-че той е единственият и всички други още никъде не са стигнали.
Я кажи друг да не е твърдял, че от него по-учител нема, епа нема, епа нема...

Защо ми е сила да сътворя море от илюзии,когато имам сила да създам капка реалност.


Тема Re: Не е любовнови [re: пpocитeл]  
Автор Who_am_l_ (минаващ)
Публикувано17.10.02 21:54



Продължавай да просиш, може и да изпадзне от някъде.



Тема Re: Не можеш ТИ да го създадешнови [re: Янa]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 13:46



Боже какъв лицемерен отговор. Тук се говори за клубове /комуни/ а ти казваш, че нямало култ или секта. И защо го правиш бе поетесо. Издигаш се духовно ли? Точки ли набираш?



Тема Re: Не можеш ТИ да го създадешнови [re: няkoй cи]  
Автор Who_am_l_ (минаващ)
Публикувано18.10.02 18:41



Хахаха!



Тема Re: Не можеш ТИ да го създадешнови [re: няkoй cи]  
Автор Mиpo ()
Публикувано18.10.02 19:06



Защо си анонимен? Не е ли лицемерно това? Култ към лицемерието



Тема И на мен ще ми е много интересно...нови [re: пpocитeл]  
Автор cтeфaн (просто стефан)
Публикувано18.10.02 19:13



... да чуя какви ги е вършел ошо
не се бъзикам - хайде, с нетърпение очаквам да чуя за мръсните ризи на ошко



Тема Ало мистър ГУРУнови [re: Mиpo]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 11:12



Не е лицемерно. Имам право да пиша и така. По лицемерно е да отидеш в друг клуб и да говориш за този тук, че сте дискутирали всякакви неща тук, само един с ник Просител той се занимавал с личността на Ошо.
Ако ще ми опонираш не изкривявай нещата "Мъдрецо" "Водачо" и т.н. Не ми казвай кое е лицемерно. А не е ли лицемерно "видната поетеса" да твърди, че имало само медитации, нямало комуни. Кажи и ти че няма.
Вие сте отвратителна окултна секта - това сте вие. Коментирате ми тука някакви тъпотии от които няма полза, а целите си ги знаете добре.



Тема Е сега вече не издържах :)))нови [re: няkoй cи]  
Автор MнoroCтpaннa (шлифовандиамант)
Публикувано19.10.02 12:03



Цитирам те, за да се видиш:

"Вие сте отвратителна окултна секта - това сте вие"

С твоите етикети не казваш нищо за нас, а говориш за самия себе си.

Думата "секта" отразява твоето не-приемане и никак не ме засяга.

Слагам точка, защото не влизам в спорове с хора, които мислят само на повърността и не могат да направят връзката причина - следствие. Излишно е. Вътрешната трансформация липсва при тях и не ми се губи време. Тое нужно за далеч по-смислени неща.



Тема Re: Ало мистър ГУРУнови [re: няkoй cи]  
Автор Who_am_l_ (минаващ)
Публикувано19.10.02 13:30



Абе ти май не можеш да понасяш комуните? Е що така ? Пък като нямаш полза, какво правиш тук?



Тема Re: Ало мистър ГУРУнови [re: няkoй cи]  
Автор Mиpo ()
Публикувано20.10.02 17:09



Чудя се какво правиш ти в тази "отвратителна окултна секта"? Нали усещаш, че с коментарите си ти присъстваш в нея ... Току виж, че станеш неин член, "промие" ти се мозъка и на теб и даже може да ти хареса. Да не кажеш после, че не си бил предупреден като Просителя (какво да се прави, пак той ми идва като пример) .

Хрумва ми обаче какво правиш тук. Нямаш вид на мазохист, нито на човек, който си губи времето и единствената причина е, че нещо ти харесва тук. Има няколко възможности, но да започнем с първата. Чул си, че по тези места, хората се прегръщат и може би имаш желание? Ако е така, прегръщам те най-сърдечно , все пак няма да те изоставим само защото критикуваш.

Ако е друга причината, може да подскажеш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.