Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Миро, ти ме кефиш :)))нови [re: Mиpo]  
Автор d8a (analisys)
Публикувано14.09.02 21:30



Здравей Миро!

Аз му свикнах лесно. Харесаха ми майтапите му, които разсмяха слушателите на лекцията на живо. И аз за малко да се разсмея на глас.

Видя ли си пощата?

До скоро..Дейти



Тема Смених малко фасона на сайтанови [re: d8a]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано14.09.02 21:40



Здрасти Дейти.
Тъкмо ти отговорих ...

Смених малко фасона на сайта за да го подготвя за ПЪЛНЕНЕ. Ако на някой на му харесва, да казва и да дава идеи. Но практичността за сега е с предимство пред художествените стойности



Тема Аплаузи и поклон на признателност!!!нови [re: Mиpo]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано15.09.02 01:20



Миро, супер си го направил!!!

Да ви кажа за свалянето на всякакъв формат файлове - от мейли, от МР3.

С десен клик на мишката се избира SAVE TARGET AS , и те пита къде на диска , в коя директория. И после си слушаш по стандартния начин с кеф.

Час и 20 минути бе при мен даунлоудването с трансфер 2КВ/сек.

@=>=>=


Тема Re: Миро, ти ме кефиш :)))нови [re: Mиpo]  
Автор Kaли_нa (съзидателка)
Публикувано15.09.02 12:31



Той английският на Ошо може и да не е труден, ама моят бая си куца.
Харесва ми да слушам гласа му...

Понякога съм нежна и добра...


Тема Re: Смених малко фасона на сайтанови [re: Mиpo]  
Автор Kaли_нa (съзидателка)
Публикувано15.09.02 12:34



Иха-много е готин.
Направо няма за какво да се заям.

Понякога съм нежна и добра...


Тема Re: ... за свалянето на файловенови [re: Mиpo]  
Автор Kaли_нa (съзидателка)
Публикувано15.09.02 12:38



С директно кликване не става при мен. Отваря се риъл плейър и прави опити да свири. Затова изобретих другия начин.

Понякога съм нежна и добра...


Тема Re: Смених малко фасона на сайтанови [re: Kaли_нa]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.02 13:16



Ако трябва и за това (сюжет за заяждане) ще се погрижа . Но да оправим първо сайта. Апропо, сигурен съм, че ти има с какво да го обогатиш сайта, та си приготви преводите и прочие. Ще са добре дошли естествено.



Тема Re: ... за свалянето на файловенови [re: Kaли_нa]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.02 13:24



Да, става и така. Понеделник ще обясна още по въпроса, че днес с този модем ми е доста бавна връзката. Поздрави на всички.



Тема Re: Смених малко фасона на сайтанови [re: Mиpo]  
Автор Kaли_нa (съзидателка)
Публикувано15.09.02 14:29



Докато ми отвори новото ти мнение, се зачетох в централната ти тема пак.
Защо смяташ, че точно Ошо е говорел завоалирано? Аз нищо завоалирано не виждам в думите му. Нито зад тях. Зад тях има само тишина.
Ето ти и тема за заяждане тъкмо.

Понякога съм нежна и добра...


Тема ... специфичността на Ошонови [re: Kaли_нa]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.02 16:57



Е, чети внимателно де . В много ДРУГИ учения (ако искаш сложи там и Кастанеда, и Пепи Дънов ) нещата са казани "завоалирано" и веднага се появавя нуждата от коментари. А при Ошо всичко е каза толкова ясно, обстойно и подробно, че просто няма такава нужда ... Аз поне никъде не съм виждал, даже и косвено, коментари по Ошо. Докато по другите, колко ги има ...

При Ошо има за някои "проблема", че говорел противоречиво (докато пък другите учители са много последователни в приказките си). Примерно в темата ти за Коаните мога да сложа стотици съвсем противоположни изказвания на Ошо за какво ли не... Но пък на мен точно това ми харесва в него!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.