Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Възможностите на Ошо клубанови [re: Mиpo]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано29.09.02 22:35



Stom e za sasedkata dobre No patuvam sega mnogo iz provintsiaat i nemam vreme za internet. Are po-natam. I da pusnesh nekakva tema za seksa che kade da go razkavam tova prejiviavane
Are chao



Тема Re: МИРО с догадкси не ставанови [re: Mиpo]  
Автор изrpeв (дъга)
Публикувано30.09.02 16:09



То стана на майтап това с името. Тогава бях Оле. Най-смешното е, че пак на майтап си поисках нещо много земно от Мага след нещо много небесно. Земното се осъществи след един месец. Сега остава и другото. То е ееееееее............

Това му е хубавото, път..........



Тема Re: МИРО с догадкси не ставанови [re: изrpeв]  
Автор d8a (analisys)
Публикувано30.09.02 16:28



Ти ли си била Оле? А аз се чудех какво стана с нея.

Пожелавам ти и другото ти желание да се сбъдне, дори без маг.

Приятен ден и спорна седмица..d8a



Тема Re: МИРО с догадкси не ставанови [re: d8a]  
Автор изrpeв (дъга)
Публикувано30.09.02 16:35



Аз и не очаквам с Маг да стане. Онова само Един го може.

Непреривната връзка с Бог бях поискала, а тя се дава от Бога, от никой друг.



Тема Re: МИРО с догадкси не ставанови [re: изrpeв]  
Автор Mиpo ()
Публикувано30.09.02 17:08



Aaaaaaaa, кое било Олето-Болето

Той, Мага е проявление на въпросния Бог ... и е вътре в нас ... Нали знаеш приказката за НЕВОЛЯТА Като Бог не ти дава неприривната връзка, май ще трябва да си я взещеш





Тема Re: МИРО с догадкси не ставанови [re: Mиpo]  
Автор изrpeв (дъга)
Публикувано30.09.02 17:27



Така си е. Да, ама иска се да стигнеш до него, стъпка по стъпка. В началото връзваш, отвръзваш се. Важното е да стане здрава връзката, а за нея се искат две страни. Дава се на тоя дето може да държи здраво даденото.



Тема Re: МИРО с догадкси не ставанови [re: изrpeв]  
Автор Mиpo ()
Публикувано30.09.02 17:39



Да, ще се връзва и ще се отвърза човек ... Ще каца гълъба на рамота му и ще отлита Но да не се отчайва като го няма, а да гледа как да я оправи каруцата и да вика Неволята за помощ.

Та дажа ясно секрета на историята с Мага:
Мага = Неволята



Тема Re: Възможностите на Ошо клубанови [re: Mиpo]  
Авторaз-ът (Нерегистриран)
Публикувано01.10.02 09:06



ще ми кажеш ли как да се свържа с теб?интересувам се от лекции и медитации на аудио касети



Тема МИРОнови [re: Mиpo]  
Автор изrpeв (дъга)
Публикувано01.10.02 10:47



Ти спомена за учения, учители. Стигам до това, че всички учения и учители са да ни насочат, но да ни свършат работата, да ни оправят каруците, да ни вкарат в пътя - не са. Когато сме се запътили към Божественото, в един миг осъзнаваме, че с ученията стигаме донякъде, от там нататък сме сами.

Чета вчера от наши приятели за блаженството, което изживявавали. И то е нещо преходно, защото всеки е настроен на различна вибрация, стигнали сме на различни спирки по пътя си и за всеки от нас блаженство е нещо различно. Дори за мене това, което съм усещала, че е блаженство, е относително. В смисъл променя се всичко, до което си достигнал, преминава първоначалната възхита, радост, което ми говори, че не е най-висшето. Човекът свиква с всичко, дори с най-хубавото, защото то е най-хубаво за даден момент. То и не би могло тук да достигнем до най-висшето, защото не бихме го понесли с физиката си. Дава ни се само толкова, колкото можем да носим.

Та такива работи. Има да откриваме, няма край. Те това е блаженство - безкрайност, неспирност, осъзната, сливане с нея.




Тема Re: Възможностите на Ошо клубанови [re: aз-ът]  
Автор Mиpo ()
Публикувано01.10.02 13:40



Здрасти Аз . Виждаш ли една тема с удивителен знак и сайт http://brontomordor.free.fr/ ? Там е скрито съкровището .
Има и е-мейл за контакти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.