Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тука ли се изниза бе пръднянови  
Авторзoлoтoв (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 16:08



а ни е висиме със селестичката и те чакаме, за малко да се натаковаме от дума на дума



Тема Re: Тука ли се изниза бе пръднянови [re: зoлoтoв]  
Авторeol (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 09:38



i tuk 6te go oburnete na buni6te. edin zaiajda6t s ni6to ne se otli4awa ot drug. deistwiata sa dwuposo4ni. kakwoto metne6 i na tebe se lepi. kakwo si misli6 4e prawi6. spasiawa6 niakogo ot muleto li? ami ot teb koy 6te ni spasi? dumite ti sa grubi i nepriatni. towa ne e sila, slabost e. slabost e da si izpolzwa6 rabotnite opcii da si durji6 temite nawisoko, da iziskwa6 ot drugite. mnogo wleze we4e w roliata na stra6nia zolotow. aide mir - eto uprajnenie za izlizane ot werijnia hod na sledstwiata. pusni go i zabrawi. ako si swesten de. ako p^k goliam zor izleze, naprawete si klub4e i tam. mir, drugoto ne si struwa.



Тема Re: Тука ли се изниза бе пръдня [re: зoлoтoв]  
Автор Haтaли ()
Публикувано08.07.02 12:36



Золотов, да не си сънувал нещо еротично, бе?
Вместо да караш пациентите ти да сънуват...

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог


Тема Re: Тука ли се изниза бе пръднянови [re: eol]  
Авторзoлoтoв (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 09:07



еолчо каквото си го набръщолевил на латиница едвам се чете.
И клубчета сме си направили и мир искаме, ама не, пристига тоя дето се има за катър и сере ли сере...значи заради твоето споко го оставим да тормози други хора..,такали бе миролюбиви братко?



Тема Re: Тука ли се изниза бе пръднянови [re: Haтaли]  
Авторзoлoтoв (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 09:08



хе хе че ти кога не си била в еротичните ми сънища, бейби



Тема Re: Тука ли се изниза бе пръднянови [re: зoлoтoв]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано09.07.02 12:02



А, чудех се какво ми е познато в стила , а то - "просто четяща" се преквалифицирал :)))

Какъв стил!!! Не отговаря на въпроса на eol, a именно: "Кой ще ни отърве от тебе?" , а почва да го напада за неща, които може би са извън неговите възможности ( да пише на кирилица, например).

Изясни се другият момент, за който имах догадки - че става дума за служител на Дир.

В тази връзка следващото ми чудене, което скоро май ще стане факт е - Дали няма да дойде момента Dir.bg да плаща съдебни разноски заради поведението на служителите си.

Редактирано от Drona на 09.07.02 12:14.



Тема Re: Тука ли се изниза бе пръднянови [re: зoлoтoв]  
Автор Haтaли ()
Публикувано09.07.02 16:41



Е те чак сега вече сериозно ме стресна....
Така и така си гукаме-на муле темата за секса чете ли я?


Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог


Тема Re: Тука ли се изниза бе пръднянови [re: Drona]  
Авторзoлoтoв (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 08:20



Малката сладка Дронка изсра дарадонка...
още днеска ще светна шефа щащ да изкараме малко парички.....хехехе..... само да не фалира идолчето ти...трябва да го храниш и поиш



Тема Re: Тука ли се изниза бе пръднянови [re: Haтaли]  
Авторзoлoтoв (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 08:22



мъчно ли ти беше за мене?

сигурно ти е било мъчно щом четеш теми за секса....така те искам..загрявай......





Тема Re: Тука ли се изниза бе пръднянови [re: зoлoтoв]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано12.07.02 19:50



Тъкмо се затъжих за стила ти - и на- не ме разочарова!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.