Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Просветлени....  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.06.02 09:51




Няма между нас някой Просветлен, нали?
Ние сме заблудени! Здравейте заблудени!
Предлагам да се преброим, пу първи съм...



Тема Re: Просветлени....нови [re: ПЪTниk]  
Автор nobody_ (ентусиаст)
Публикувано17.06.02 14:26



Vse ne moga da razbera, zachto tolkova te e strah da si predstavich, tche niakoi moje i da e prosvetlen...
Pozdravi.



Тема строй се, преброй се!нови [re: ПЪTниk]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 15:45



ами ако има някой, който ту се просветлява, ту се заблуждава...къде да застане?




Тема Re: Просветлени....нови [re: nobody_]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.06.02 16:50



Добре де, ето представих си. Има двама, трима, пет, десет.
Какво се промени?




Тема Re: строй се, преброй се!нови [re: :)]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.06.02 16:52



Този въпрос ме изненада. Не го учаквах уж!
Такива дето мигат къде да ги поставим? Дай предложение? Дали да им дръпнем шалтера?



Тема Знаеш линови [re: ПЪTниk]  
Автор akonitin (Ateos magnus)
Публикувано17.06.02 19:02



веднъж ми дойде просветлението и повече не искам. Реших да видя какво става, когато кабела на микрофона бъде включен в контакта на електрическата мрежа и тогава ми просветна. Виждаш ли, как заблудата може да доведе до просветление. Все странни работи...

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Re: строй се, преброй се!нови [re: ПЪTниk]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 23:59



хубавото е, 4е не зависи от нас дърпането на шалтера за друг човек...

като че ли всеки сам си сърба надробеното, но е полезно от време на време пилците да се броят, пък даже и в горещото лято

а за стремежът към просветление, как мислиш, тази странна тенденция да заспиваш отново дали се дължи на мързел и дали изисква пове4е енергия да си съзнателен, отколкото просто да запокитваш разни мисли, 4увства и преживявания в подсъзнанието?постефектът от което май е още по-голям разход на енергия, за да поддържаш подтиснатото...

това сигурно го написах щото е 12 полунощ



Тема Re: Знаеш линови [re: akonitin]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.06.02 12:12



Хубав пример. Живота е хубаво нещо. На мен също като малък ми бяха казали за ел. контакта, но като бръкнах вътре го разбрах. Просветна ми изведнъж. Да направим ли тук допитване, колко човека са цапардосани от ел. ток и колко са се предпазили защото им е било казано? Статистиката си е друго нещо , не като казването! От къде да знае човек от какво ще напълнее?
Все си мисля, че няма да ни се размине?



Тема Re: строй се, преброй се!нови [re: :)]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.06.02 12:22



Съгласен съм, че е хубаво това в което сме ограничени. Не съм сесъмнявал никога в мъдрото творение. Дори вече разберам защо Истината е скрита от нас човеците!
Мързила е състояние на мъдреците. Видял ли си докер мъдрец.
Ще ти кажа...енергията, Силата запокитва или не, праща в съзнателност или безсъзнателност...нейна си работа, там по нейни правила и закони.
Май най- доброто което мога да направя го правя-тя го прави. Както ме роди и ще ме прибере, така да се грижи и за останалото, то май така става?
Чакам да реши да ме просветли, ако реши? Какво е подсъзнанието? Можеш ли да ми разкажеш повече за него? Подчинява ли се на някакви наши закономерности и зависимости? Тук нещо ми е тъмно.



Тема Re: Знаеш линови [re: ПЪTниk]  
Автор akonitin (Ateos magnus)
Публикувано21.06.02 09:13



На мен ще ми се размине.:)

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.