Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: "Хипнотичната медитация"нови [re: .]  
Автор huanji ()
Публикувано08.04.02 16:45



Майстор на късия разказ.
Инъче е така.



Тема Re: "Хипнотичната медитация"нови [re: huanji]  
Авторoлe (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 16:45



хармония - твърдо+меко От теория към практика. И аз се връщам към книгите, по навик може би. Всичко иска храна, за да се поддържа във форма и да си изпълнява службата.



Тема Re: "Хипнотичната медитация"нови [re: .]  
Автор Audi-TT (self-improver)
Публикувано08.04.02 16:45



Плакат с голи последователки?!
Не бях чувал, може и да е монтаж, но при всички положения няма нищо лошо да са голи, лошо е, че е плакат - прилича ми на демонстрация на сексуална разкрепостеност с маркетингови цели. Не смятам че такива групови методи трябва да се прокламират така открито и едва ли човек който е избрал духовния път би пледирал с голите си последователки - или е монтаж на някоя организация хранеща се от учението му, или г-н ОШО не е съзерцавал много, а си е играл повече с интелекта за да изгради учението си използвайки писания от останалите.
Ако направлението е вярно, не е важно дали умът или опита го е създал, ако то е вярно - важното е този който търси да се възползва от него за да трупа опит. Всеки сам си е критик и сам трябва да познае своята истина. Аз съм чел доста учения, теории и религии и неговото учение ми се вижда стройно и непротиворечащо си, а и покрива малкият ми личен опит.



Тема Re: "Хипнотичната медитация"нови [re: oлe]  
Автор huanji ()
Публикувано08.04.02 16:55



Така е, всяко твърдо нещо, накрая, става меко...и обратното доста често...
Радвам се, че те влачи службата...по-добре от грапата.



Тема Re: "Хипнотичната медитация"нови [re: huanji]  
Авторoлe (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 16:56



Не е само за тебе. Само че всеки го постига с различни усилия, а разбира се и зависи докъде си стигнал в предишни животи и колко бързо си си спомнил постигнатото в настоящия, за да продължиш нататък.



Тема Re: "Хипнотичната медитация"нови [re: huanji]  
Авторoлe (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 16:57



При тебе да не е друго?



Тема Re: "Хипнотичната медитация"нови [re: huanji]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано08.04.02 16:59



Ма много си активен нещо днес.
Направо те виждам смело с рапира, типично по янски и с пот на челото...
И медитацията ли я правиш с пот на челото?

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: "Хипнотичната медитация"нови [re: oлe]  
Автор huanji ()
Публикувано08.04.02 17:04



Това е удар под кръста...в буквалния и преносния смисъл.



Тема Re: "Хипнотичната медитация"нови [re: Selesta]  
Автор huanji ()
Публикувано08.04.02 17:14



Селесте, такава медитация с "пот на чело"(като изключим динамичната в бойните изкуства и подобните като паневритмия и т.н.)...абе нали казах, че още не съм стигнал до нея.
Ти разкажи по-добре за нея, пък аз ще ти кажа за тихата.
Е, това е. Няма да каже с лъка на пред(медитацията стрелба с лък), ами с "рапирата".
Поздрави!



Тема Re: "Хипнотичната медитация"нови [re: huanji]  
Авторoлe (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 17:19



Издържлив си, не те мисля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.