Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Винаги се опирайте на радостното настроение на уманови [re: ПЪTниk]  
Автор TiAo (без титла)
Публикувано16.03.02 15:38



Only one thing has to change for us to know happiness in our lives: where we focus our attention.





Тема Re: Винаги се опирайте на радостното настроение на уманови [re: TiAo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано16.03.02 16:08



Какво си ми написало? Сега трябва да ходя при гадателка!
Преведи, че умрях от любопитство, моля те друг път не прави така с мен?
Второ, трето, четвърто, пето....внимание..за кое точно?
Кастанеда казва, че ако ме удари по гърба и ми се променяло вниманието...аз пробвах сам, но изглежда не удрям силно и не се получава. Ще трябва да помоля теб или Селеста да ми помогнете



Тема Re: Винаги се опирайте на радостното настроение на уманови [re: ПЪTниk]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано16.03.02 16:20



Това с усещането е близо до онова...
които не знаят, но знаят, че знаят....а повечето са такива и с тях е безмислено да се занимаваш...При тях важи принципът съдбата води желаещия, нежелаещия влачи...Като си тръгнал да се давиш, сигурно си бил в това състояние, затова те е повлякла съдбата...към дъното...
За да се усетиш, трябва да си в състояние-не знаеш и знаеш, че не знаеш...

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: Винаги се опирайте на радостното настроение на уманови [re: Selesta]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано16.03.02 17:43



Да бях гербова марка да ме класифицираш, наплюеш и да ме лепнеш някъде!
Много по сложни сме хората, откажи се от тези мераци-малки са ти рамките Всъщност ти си намерила вярното решение...окълцваш от тук от там хората и ги натикваш в собствената си рамка. Окепази ме ти мен!



Тема Re: Винаги се опирайте на радостното настроение на уманови [re: ПЪTниk]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано16.03.02 19:21



Стига плакал.
Не говорех за теб, а за състоянието, в което си бил.
Човекът е сложно нещо и минава през най-различни състояния.
Но всичко в крайна сметка е състояние. Не енергия, а състояние.
Според мен състоянието управлява света. Напоследък направих това откритие. Светът е такъв, какъвто е твоето състояние. Любов, омраза, глупост, просветление...светът е състояние, а енергията минава през състоянията като през разпределителни станции.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: Винаги се опирайте на радостното настроение на уманови [re: Selesta]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.03.02 10:56



Напоследък си изпаднала в състояние да правиш открития.
Моля те изчакай малко да изпадна и аз в такова състояние да правим гениалните открития двамата Пък аз си мислех, че си такава каквато си?
Днес е ден за прошка.
Моля те прости ми скъпа приятелко?



Тема Re: Винаги се опирайте на радостното настроение на уманови [re: ПЪTниk]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано18.03.02 11:32



Тук много позна-наистина съм изпаднала в състояние да ми се случват разни просветъци. И слава богу. Цял живот го търся това състояние...но първо търсех причината да се случват. Не вярвам на случайности. Търсех защо понякога се случват, друг път не щат и не щат....Много време ми отне да ми светне, че всичко е до състояние. Когато си в медитативно състояние, мог снизхожда над теб; когато си в активно състояние, ти се опитваш да го ...онодиш...и естествено не се получава...

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: Винаги се опирайте на радостното настроение на уманови [re: Selesta]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано18.03.02 13:43



Привет.
Това кога го откри?
Не можа ли да ми простиш?



Тема Re: Винаги се опирайте на радостното настроение на уманови [re: ПЪTниk]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано18.03.02 19:11



Какво да ти прощавам?
Аз да не съм христиенка, че да работя с понятия грях, вина и прошка.
Нищо не си ми направил, ха кажи сега що ме мъчиш да ти прощавам и да си чопля ноктите и да се чудя за какво.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: Винаги се опирайте на радостното настроение на уманови [re: Selesta]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.03.02 10:49



Как какво да ми простиш?
Добре ще се опитам да ти искам прошка като от знаеща.
Докато общувах с теб в перверзната ми глава се въртяха разни мисли, нали ти си жена , а аз мъж, как аз и ти двамата само, там ей така нали се сещаш , на едно място , твоите женски прелести, аз, ти, така не може да си толкова саката или смотана , че да не се сещашОооо и не само това...
Та...моите перверзни мисли оживяха в астрала и за да продължат да живеят дойдоха при теб и да ти въздействат за живота си. Ти, кой знае какви неща си правила по време на тяхното въздействие , като си се оправдавала със свободната си воля и знанието си ...и така аз съм те оплодил неволно и невъздържано с гадните си мисли за да родиш и ти такива, може дори и да не си усетила, ти си оплодила друг и так сега сърбаме това което сме си надробили. Съвършенен свят от грешки.
Вярата ми във Величието на творенията не ми дава да си мисля за случайни , безсмислени грешки и така Вината отпада и при мен.
Прошката е умишлено волево връщане назад във времето и промяна на причината там с цел промяна на следствието Тук. В света на мислите времето не съществува.
Нали не очакваш от мен напълно и изцяло да разбирам и да ти обяснявам за другите си грехове и мисли, да ги класифицирам в рамките на "добро и зло"
А, освен мислите има и още....
Моля те прости ми без да знаеш всичко, но ако не можеш ще ти се изповядам.
Ако си Светица и си безгрешна, още по зле за мен, защото в такъв случай други закони връщат моя огън върху собствената ми глава. Моля те прости ми?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.