Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: :)))нови [re: omkara]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.02.02 12:55



Здравей.
Говори ли ти се за такива неща? Защо?
Просто избери да си живееш!
Май не е много лесно и просто?




Тема Re: :)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор omkara (непривързан)
Публикувано19.02.02 20:48



ти си здравей........:)))
не!.... не ми се говори за това.......
на моменти изпадам в състояние от сорта-"но докато не говоря,'що да не поприказваме за нещо"....
всъщност днес Си "казах" нещо !ново! по въпроса....:))).....,така че няма смисъл да го преповтарям......
ти също участва-косвено.......,като предпоставка То да се случи......
п.п.лесно е!мноооогоо е лесно..........

...омммм...


Тема Re: :)))нови [re: omkara]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано19.02.02 23:04



Какво най често се случва в един клуб като този?
Да знам какви изживявания да очаквам?



Тема Re: :)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор omkara (непривързан)
Публикувано20.02.02 15:57



относно първото-само мохабети стават....
а за второто-винаги ли си сигурен в очакванията?.....и те оправдават ли твоето усилие?.....

...омммм...


Тема Re: :)))нови [re: omkara]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано20.02.02 16:36



Знаеш ли, здравей, нещо оплетохме приказките.
Та...предпоставка е някакво понятие за следствие от него. Ти като го нарече предпоставка и аз си помислих, че си видяло следствето след предпоставката.
Предпоставката е преди следствието...за това го свързах с очаквания.
Но последвалия въпрос към мен ми дава препоставка да си мисля че това е било недоразумение вследствие на несъвършенството ни. Това за което ме попита съм го изживял вече.
Новият въпросът пред нас двамата е дали нищо да не правим или да правим нещо? След като не е важно какво правим и не очакваме нищо с теб?
Не можем само да се смеем, все пак нещо трябва да се прави!



Тема Re: :)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано20.02.02 17:07



Ти мина на женския вариант-дето жените никога не знаят какво искат, но го искат веднага.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: :)))нови [re: Selesta]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано20.02.02 17:23



Здравей Селеста!
Нямаш ли сериозен отговор на въпроса ми?



Тема Re: :)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано20.02.02 17:47



На кой точно въпрос?

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: :)))нови [re: Selesta]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано20.02.02 18:25



Женския ми вариант видя, а въпросът не видя?



Тема Re: :)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор omkara (непривързан)
Публикувано20.02.02 20:52



ъхъ.......наистина ги оплетохме приказкте.....но не забравяй и как ги почнахме /с псевдо-хинди/.....
получи се нещо от рода на:ом-тат сат-татрават-зайчета-треват-пасат.......не се сърди че пак почвам.........сега разбирам бъркотията която създадахме......съзирал ли си как става.....пускаш нещо,а след няколко постинга То постига съвсем друга форма...../еволюция ли съзирам всеки път?!?/
падам си по това явление 'ша знайш.....в този ред мисли това е май "очакването ми" от тази среда............така че приблизителния отговор на поредния въпрос е :защо да не правим нещо докато еволюираме....самото правене наистина не е важно.......,а може би по-важното е не дали ще правим нещо...,нито как го правим.....,а как се чувстваме по отношение на това нещо......кои сме ние съобразно него.....знаеш ли темата ти те доста интересна тема......предразполага липсата на конкретност.....то май като се замислиш всичко е лишено от конкретност/нищо-то също/........
конкретността сме си ние самите.....
и ето тук се срещат 2 конкретности и си пускат взаимно конкретни неща.....получават се конкретни последствия,водещи до конкретни резултати,който пък са предпоставка за конкретни усещания,които пък създават нови конкретни неща.....и така в самонавиваща се спирала....до къде,до кога?....има ли значение?!?......ние сме на път за никаде!...нямаме какво да правим!/буквално/..... можем да направим единствено себе си.....и правим себе си.....преливаме от една конкретност в друга........
постинга ми прихвана тенденцията да стане доста дълъг,но моля те не му се сърди......такава е неговата конкретност......
е!.....драги ми здравей
новият въпрос пред нас е:ще продължава ме ли да правим нещо,докато не правим нищо/друго освен себе си/......?

...омммм...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.