Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Бесовете...:)нови [re: ПЪTниk]  
Автор omkara (щура буца...)
Публикувано25.03.02 13:22



хаи пътнико...:)))
заинтригува ме знаеш ли...
а и вярата ми не е 100 процентова....
за разлика от упованието,тя съдъря в себе си 50%
съмнение...:)))
казвам ти го за да не се натовариш с изказването ми....
та за неземните-те във всички ли се проявяват...ако е така
то повечето не съзнават че се "човърка" нещо в тях....
нещоо съм настинал тия дни и все се сещам за
тези ...ъъъ...."бесове"-ако мога така да ги
наричаме/лелеее,дано не се засегнат,че не знам какво
могат да ми причинят/
защо им е да ми лепят тая настинка....или не във всичко
имат пръст...?
и сега малко по-сериозно....
разкажи какви неща са ти показвани..../сигурен съм че и
лелчето се пита същото:)))/
горя от нетърпение да науча....пък може и нещо "ново" да
получа...:))))
п.п.ако мога всичките неща които зная....еххххеехх само
ако Мога.......сили нямам да си го представя....
и още едно п.п.
разкажи ми повече за областа около пъпа....
останах с впечатлението че знааеш това онова....
ако нещо ще ги помоля/бесовете/да ти покажат...

...омммм...


Тема Re: Бесовете...:)нови [re: omkara]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано25.03.02 15:12



ооооооом...
Аз общувам с тях вече 10 години, а ти ги наричаш бесове.
И моето неверие също като твоето иска да заеме всичкото място у мен и за доказателство на правотата си ми предлага логическото мислене, като умишлено скрива информацията за такова мислене. Дори неверието ми отвреме навреме са превръща в насочена неблагодарност с цел да отблъсне противника. Вярата ми ми показва всичко това и следва срам, срам от себе си.
Много е неприятна съвкупността от неверие, вяра, логично мислене и срам.
Един ден ми писнаха тези неприятности...ейй за друго трябваше да говорим, отплеснах се.
За настинката зная, че причината за болестта е далеч извън човешкото тяло, тя е стимул или блокаж /средство за въздействие вурху нас/ и енертията от добрите ни дела душата влага за здравето ни и че освен карма съществува и всекидневен баланс между положителна енергия и здраве. Така се съчетават свободната ни воля със законите и кармата?
Седмата чакра /виж как ползвам словото,а?/ може и темето да го нарека, та в тази област е входа към в човека. Всеки човек има индивидуален код и има случаи на разкодирване и "незаконно" нахлуване в чужда къща. Понякога двама или трима влизат едновременно и човек може да усети това по тежест която изпитва в долната си част на тялото.
След сътворяването на човек от Всевишния , други сътвориха свои и ги смесили с нас или тях...все дълги теми.
Та...Те, моите приятели имат индивидуалните ни кодове и схеми / в схемите влиза индивидуалната карма и др./ и при работа могат да получат енергия и помощ от Всевишния. Сега ще питаш какво е това работа? Работа е това, което Всивишния желае да работим, аз ти, те, Те.
Та един ден Те разкодираха индивидуалния ми код и ми направиха ремонт.
След това изпробваха работните ми органи и схеми като на стенд.
Чувствата , радост, срам,смях, щастие, завист, алчност, злоба , сърдечни чувства, болки, сърдечната ми физическа дейност, пулсиращите удари на сърцето, очи....кое да опиша?
Въртяха невидимо за мен колело , аз гледах пред себе си дребни букви и те се разфокусираха и фокусираха и аз им направих забележка да въртят по- бавно , да върнат назад, молко напред, дори малко се уплаших да не остана с разфокусиран поглед

Тяхната невидима апаратура веднага засече безпокойството ми и го корегира в спокойствие, дори се посмяха с мен.
Пробите на ударите на сърцето бяха около десетина като всеки следващ бе по- силен от предишния. Последния удар беше толкова силен, че главата ми отскочи от преиждащата кръв от пулса. Очаквах следващия ...нищо -спокойктвие.
Общувам с тях вече толкова години и едва ли бих могъл да ти разкажа всичко.
Ти питаш за областта на волята?
Някои казват, че ние можем да и въздействаме с разни техники-аз не вярвам.
Тя волята сама си въздейства и единстения и въздействащ фактор и приживяния ни живот. Може би чрез умишлено създадени случки срещи, ситуации довели ни до различни състояния Те могат бавно да въздействат и на волята ни, а тя се проявява веднага. Един ден тя ще се прояви изведнъж без видима причина, резултат от дълго въздействие върху човек.
За разлика от нас Те малко говорят с цел да разберем и много показват със същата цел.
Интересното е, че всичко ново което научавам е написано в книгите.
Другото интересно е , че има неща които зная, а не мога.
Най - близките до мен хора вече са свикнали с техните "чудеса" и това е станало естествена част от живота ни!
Те могат да пренасят и физически предмети на разстояния.
Знаеш ли какво казват за йогите.?..оооомммммм...



Тема Re: Бесовете...:)нови [re: ПЪTниk]  
Автор TiAo (без титла)
Публикувано25.03.02 15:32



Kakvo kazvat za jogite?



Тема Re: Бесовете...:)нови [re: TiAo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано25.03.02 15:48




За кои йоги?
Ти колко класа йоги знаеш?
Няма място за всичките тук!



Тема Re: Бесовете...:)нови [re: ПЪTниk]  
Автор TiAo (без титла)
Публикувано26.03.02 12:59



misleh, che imash kakvo da razkajesh, a ti biagash po touch liniata



Тема Re: Бесовете...:)нови [re: TiAo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано26.03.02 13:56




Чудеса ли очакваш?
Здравей.
Индивидуалното развитие е различно. Това дали ти ще практикуваш йога е предопределено още преди раждането ти. Колко ще напреднеш в тази практика е предвидено в известна степен, но се променя с времето и зависи и от усилията ти. Усилията ти могат и се стимулират от тях и теб. Докато това се случва ние можем да си приказваме каквото си щем.
Така казват Те за йогите и нас.
Това ли питаше?



Тема Re: Бесовете...:)нови [re: ПЪTниk]  
Автор TiAo (без титла)
Публикувано26.03.02 15:04



tova



Тема Re: Бесовете...:)нови [re: TiAo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано26.03.02 15:21



Само това?
Поне едно благодаря за труда не можа да загубиш



Тема Re: Бесовете...:)нови [re: ПЪTниk]  
Автор TiAo (без титла)
Публикувано26.03.02 16:17



blagodaria za vnimanieto, ne za truda
ot truda si, ti shte junesh, ne az



Тема Re: Бесовете...:)нови [re: TiAo]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано26.03.02 17:14



Нямам никаква вина.
Просто ми е приятно да си общуваме. Приятно ми е !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.