Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: :)))нови [re: omkara]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано20.02.02 23:01



Харесал съм си от Кастанеда и уж се стремя да следвам, че няма нещо важно на този свят за нас от нещо друго? Безсмислието и еднаквостта на нещата които вършим би трябвало да ни доведе до това, че онова което сме решили да вършим в момента е най- важното нещо на света и трябва да го вършим така добре, като че ли само ние можем да го направим най- добре.
Тук виждам уравновесеност, спокойствие, реализация,търпение, смирение...като се практикува в живота се вижда най - добре. Та да си поговорим казваш?



Тема Re: Тема - говорилнянови [re: ПЪTниk]  
Автор Eднa лeля (спокойна)
Публикувано21.02.02 08:43



Здравей, леле каква хубава говорилня съм пропуснала!Но нали съм ограничена до 5 реда, не мога да се включа в тия хубави, съществени и празни приказки.
От всичко в твоята "Тема" се хванах за това, че сме "сериозни" хора. Ама аз не съм сериозна, ако знаеш само колко съм лековата и несериозна. Хубава тема, много. Винаги можеш да кажеш нещо за нищо или обратното.



Тема Re: Тема - говорилнянови [re: Eднa лeля]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано21.02.02 12:31



цуууунннн...добър ден лелче, заповядай при нас.
И аз съм човек и аз искам да блесна с нещо умно и сериозно пред хората.
Не се коси че си несериозна и си до 5 реда. Аз това не съм го писал за теб, а за мен нали разбра вече. Пък и ако не го бях писал как щях да те срещна е целуна приятелски. Изинявай , че те подведох и използвах темата - говорилня за такива несериозни неща! Прости ми? Такъв съв си! И аз имам дефекти макар, че мога да пиша по 7 реда.



Тема Re: Тема - говорилнянови [re: ПЪTниk]  
Автор Eднa лeля (спокойна)
Публикувано21.02.02 12:44



А, темата си е хубава. Ама я се опитай да я вместиш до 5 реда. Нещо такова:
"Хайде да си приказваме за нещо-Какво нещо?-Ами за нещо като нищо- Ами добре, давай-Ами то няма какво да се каже-Няма я, ама я се опитай да го кажеш това дето го няма-Че нали все това правя-Обаче не те разбират- Ами такива са хората- Ма чакай:то било важно не какво си приказваме, а това че си приказваме- Ура, всички сме съгласни!Колко нещо научихме"



Тема Re: Тема - говорилнянови [re: Eднa лeля]  
Автор omkara (непривързан)
Публикувано21.02.02 13:32



ами хубава си е темичката я!.....
ама и ако имаше едни семки да залюпим,цена нямаше да
има.......:))))

...омммм...


Тема Re: Тема - говорилнянови [re: Eднa лeля]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано21.02.02 13:33



Защо да го учим, нали и без да сме го учили го правим! Съгласна ли си ?



Тема Re: :)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор omkara (непривързан)
Публикувано21.02.02 13:42



времено ще отсъствам от мохабета/само за уикенда/....
страшно се забавлявам 'ша знаиш.....
аидииии до скоро....


...омммм...


Тема Re: Тема - говорилнянови [re: ПЪTниk]  
Автор Eднa лeля (спокойна)
Публикувано21.02.02 14:58



Ма не, не е същото. Както при дишането е- можеш да си дишаш, няма нужда да те учат, обаче като ти кажат - "сега дишай съзнателно, осъзнай дишането" - и вече дишането е съвсем друго.



Тема Re: :)))нови [re: omkara]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано21.02.02 15:30



Съвсем сигурна ли е тази информация.
Приятна почивка



Тема Re: :)))нови [re: ПЪTниk]  
Автор omkara (непривързан)
Публикувано22.02.02 00:57



mersi...
koq informaciq dali e sigurna?.....

...омммм...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.