Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Обширна Тема е тази.нови [re: ПЪTниk]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано16.02.02 21:40



"Можем ли ние тук да се опитаме да надникнем зад завесата на тези невидими неща, които ни движат и оказват огромно влияние върху нас. Можем ли да се опитаме да ги анализираме, опознаем донякъде и опитаме да ги контролираме."

ПЪТник, мисля си, че всички търсачи това правим - да дърпаме завесата на Съществуването, за да видим какво има и да го сложим под контрол, ако можем.

А Селеста е специалист по енергиите. Тя би могла, като добър приятел, да споделя тук прочетеното от Верищагин по отношение на практиките с енергии.




@=>=>=


Тема Много ОБЩО и много КОНКРЕТНОнови [re: ПЪTниk]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано16.02.02 23:14



си задал темата...
ДА


СЕТИВАТА... които притежаваме ..така да ги развием ,че да ни служат по-финно...

Но кои са ТЕ - С Е Т И В А Т А ???
Да се опитаме да ги изброим...

medea

Редактирано от Medea_forever на 16.02.02 23:15.



Тема Re: Теманови [re: omkara]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.02.02 12:25



ОМ, ВАДЖРАПАНИ ХУМ !



Тема Re: Много ОБЩО и много КОНКРЕТНОнови [re: Medea_forever]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.02.02 12:35



Какво ли съм искал да кажа?

Поне да броим с теб: 1 очи, 2 уши, 3 нос, 4 език, 5 кожа, 6 глас,
7 крака, 8 ръце, 9 анус, 10 полови органи, 11 омраза, 12 радост, 13 щастие, 14 нещастие, 15 мирис, 16 вкус,1 7 форма, 18 допир, 19 вкус, 20 ум
ВИЕ ЛИ СТЕ - СЕТИВА?



Тема Re: Теманови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.02.02 12:42



Добър ден приятели. Живи ли сме още? Ще го оправим ли тоя крив свят с вас. Исках да кажа да го анализираме Как ме върти, как ме мъчи, как ще взема да му се изхиля, само да можеееех...



Тема НЕВЕРОЯТНА е пролетната ти форма, щомнови [re: ПЪTниk]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано17.02.02 12:53



ГИ /СЕТИВАТА/ изкара толкова много...
ЩЕДРО ...много щедро...
Искаше ми се да стигнеш до онва СЕТИВО-дето няма ИМЕ...
УСЕТА към НЕВИДИМОТО ,определящо отношението НИ към НЕПОЗНАТОТО...
ох, дано съм ясна...в ТЪМНИНАТА...

medea


Тема Re: НЕВЕРОЯТНА е пролетната ти форма, щомнови [re: Medea_forever]  
Автор Octarine (светлина)
Публикувано17.02.02 13:10



има едно предаване 'наблюдател' по нова тв. та в началото му има едно анимационно филмче в което авторът си сваля очилата и заедно с тях и очите. ако не си намерил това вътрешно сетиво и решиш да си махнеш очилата(а както се оказва май с тях и очите) с какво ще възприемаш?



Тема Re: НЕВЕРОЯТНА е пролетната ти форма, щомнови [re: Medea_forever]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.02.02 13:32



Аз набързо ги кръщавам и си им бърборя ей така: Значи щом има усет е сетиво променливо,нетрайно и ненаситно. Кой ги обича такива?
Виж, ти нещо да не ме будалкаш мен? Да не би да говориш за онова невинно и беззащитно създание -душата. Миличката тя един ден една , втори друга, веднъж добра, втори път лоша. Туй нейното е само от найвната й доброта.
Тя просто си е без късмет, попаднала е точно между чука и наковалнята и я бухат ли бухат. Ами да я бухат, да е станала чук или наковалня,
Всъщност си мисля, че ако аз човека я освободя от робство, тя ще се оправи горката. Ама кой човек, кой аз, кое, защо, как ...и айде пак на нея. Да се оправя сама, хич не ми пука за нея. Ти за нея ли говориш , че аз се поотплеснах от темата



Тема Re: НЕВЕРОЯТНА е пролетната ти форма, щомнови [re: Octarine]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано17.02.02 13:34



Добър ден.



Тема Re: НЕВЕРОЯТНА е пролетната ти форма, щомнови [re: ПЪTниk]  
Автор omkara (непривързан)
Публикувано17.02.02 14:26




а кои са "чукът" и "наковалнята"???.........
и защо според теб душата дава да я млатат тия двамата.......???.........
питам,'щото вчера четох нещо,свързано с Нея,умът,и тялото........
бих могъл да го постна по-нататък......


...омммм...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.