Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ........................нови [re: Selesta]  
Автор omkara (щура буца...)
Публикувано08.04.02 17:33



ами,може и така да е selest-инke....
сигурно обичам свирчици да правя..../вече нищо не знам със сигурност.../
ти...?...не "бипкаш" ли понякога...в смисъл....абе няма да
ти давам смисъл,за да видя как ще го интерпретираш....
ще избълвам едно голямо БИИП към теб-без лоши/биип/
чувства и без добри/биип/ такива...:))))
малиии,спирам щото много хора има в залата...

...омммм...


Тема Re: ........................нови [re: omkara]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано09.04.02 08:59



Бииии..биииип Добър да е деня ти днес.
Кога сме закучвали в темата?
Днес пак се видях колко съм голям , необятен и непредвидим вътрешно. По цял ден гледам и наблюдавам в себе си и все нови и нови неща откривам. Все едно не съм аз. Много смесени и особени чувства изпитвам когато забележа как тук класифицираме нещата около нас и у другите, а не ги виждаме у себе си.
Как е възможно и нормално ли е да виждаме далеч от себе си, а в себе си да не виждаме?
Ние хората сме ДАЛЕКОГЛЕДИ
Ти ДАЛЕКОГЛЕД ли си?
Можеш ли да си представиш Селестинската пророчица с очила за корекция на далекогледство?
Бибиииииииттттт..



Тема Re: ........................нови [re: ПЪTниk]  
Автор omkara (щура буца...)
Публикувано09.04.02 14:43



ахой пътнико....
тъпкано да ти се връща-пожеланието...
и виждаш ли...ето ти пример в движение....
знаех си ,че всъщност не темата се е закучила а аз....
сигурно защото навън съм гледал,а съм виждал себе си....
понякога усещам че участвам /косвено/ в предаването огледала....
ужким "виждам" другите,а то какво било...?...аз съм бил това...
и често съдим нещата /пак у другите/,които заклеймяваме у себе си....
явно максимата-пътя към другия минава през мен самия-работи с пълна сила,особено при човеците с предимна ориентация навън и закърняло вътрешно светоусещане....
и какво става всъщност...?...
колкото и навън да гледаме няма да видим нищо друго освен себе си...с разликата че това себе си е някакво фалшиво отражение на нас самите...
така че нормално е и не е нормално-зависи в каква степен ни служи ,а и за какви цели естествено....
а дали аз съм далекоглед-незная...ще се вгледам по-подробно и ще ти кажа....
за селестинската-мисля че нямаше да стане пророчица,ако не е коригирала "зрението" си преди това....
аиде,отивам да бибиткам...
бибииииит..........

...омммм...


Тема Re: ........................нови [re: omkara]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано09.04.02 20:20



Привет.
Ти забеляза ли , че ние двамата с теб сме най - напредналите тук в духовната сфера.
Как само сме успяли да се развием!
Другите не го могат като нас двамата
И взели да ни учат кое как е!
Аз за Селеста те питах, не за пророчицата.
Мислиш ли, че Селеста е корегирала "зрението " си?
Това момиче ме е впечатлило с упоритостта, волята си и убедеността с която води битките тук в клуба. Казвам ти , че и завиждам.
Еййй, никак не е хубаво да говорим зад гърба й, но аз си знам че тя ни чете и ни се надсмива. Какво още да поклюкарствам за Селеста?
Питай ме нещо за нея?
Опитвал ли си се да заловиш нещата в теб които те правят нестабилен и са по- силни от теб ? Залавял ли си у теб подобни неща, които нямат никакво обяснение и общоприета квалификация?
Бъди здрав!



Тема Re: ........................нови [re: ПЪTниk]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано09.04.02 20:47



Айде вие двамата къш от тук.
Че много се заприказвахте...
Отличници такива.
Отворете си темичка другаде...в православието например...много ще ви се радват там.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: ........................нови [re: Selesta]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано09.04.02 21:45



Добър вечер скъпа приятелко,
Ние искаме тук да ни се радвате. Ние сме вашата радост, как може да ви изоставим!
А, и така си ми паднала на сърцето, че не мога да те оставя нито за миг.
Разглеждах кармата си. С теб сме имали общи дейности в предишните животи.
Аз съм бил много гаден и коварен, пък ти красива и суетна.
Това за кармата ти го казах за да не си помислиш , че си ми паднала на сърцето защото само си чудесна жена сега или защото аз разбирам от жени.
Някога ще ти разкажа подробности.



Тема Re: ........................нови [re: ПЪTниk]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано09.04.02 22:04



Слаба ми е връзката и бавно ми зарежда. Особено теми с по 200 постинга. И чакам половин час-сакън да не изпусна нещо. И само, за да прочета твоя коментар по моята особа.

Пожали ме.
Къш тогава от тая тема. Направете си нова. В метафизика например. Аз и там чета.
От къде я четеш тая карма и от къде пък знаеш мойта?

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: ........................нови [re: Selesta]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано10.04.02 12:46



Затварям темата. Добър ден!



Тема Re: ........................нови [re: ПЪTниk]  
Автор Eднa лeля (спокойна)
Публикувано10.04.02 13:08



Време беше. Отвори друга.



Тема Re: ........................нови [re: ПЪTниk]  
Автор omkara (щура буца...)
Публикувано10.04.02 17:48



ехеееех пътнико...
ти пак изкочи с теорийка,върху която не съм се замислял...
и ако продължаваш/ме/ да го твърдиш,другите ще вземат да се обидят,ако изобщо се хващат за "щуротийките",които коментираме тук....
ама какво те кара да смяташ така....аххх как само се нахрани егото ми....ииии....сега ако имаше и една духовна цигарка за затапка...
и за селесте.....амчи ти видя ли как ни гони от тука....ама то не става само с къш-къш...трябваше и ушетата ни да дръпне...
и смятам че на моменти наистина е коригирала "зрението" си...обаче сметките ми ,естествено се различават от действителността в която тя е попаднала....така че сигурен отговор може да даде единствено тя....засега обаче само пуска бегли забележки,а после кротко наблюдава от своя си ъгъл....
ще се съгласиш ли ако я нахакам в наща си категория /на напредналите/ -с извинение към останалите...
дори и да не иска ,ще я натикаме там със сила-нищо работа....

опитвал съм се естесвено....в корена си аз съм нестабилен,там няма никаква квалификация и общоприето обяснение....постига се чрез медитация,която колкото е лесна за създаване,толкова е трудна за задържане....
естествено,ако си нямал това в предвид,не се свени да ме коригираш...
ти улавял ли си подобни неща у себе си....
и преди миг случайно ми хрумна да те питам:какво би значело,ако сънуваш че ти пари върха на фонтанелата-следствие от капки на изригващ на близо гейзер?....не че има някакво значение-импулс някакъв....
айде отивам да се мотам на някъде...
п.п.к'во ще кажеш за предложението на селесте...?...

...омммм...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.