Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Тема Ще ставам учител!нови  
Автор Пoлeт (рядък екземпляр)
Публикувано12.01.02 01:25



Чудех се:дали и аз да не напиша една книга?Такава,дето ще описва ежедневието ми,озаглавявайки я "Живот в медитация".Ще си поосмуча пръстите,ще я порекламирам/бестцелър на еди какво си,милион читатели в целия океан/ и за да не накърня нечие самочуствие,а и също за да не е толкова очебиен комерсиализма,ще я подпиша като "Гаутама,Първи ученик на Ошо".Ще се копува като топъл хляб!Издателите ми ще са много доволни и сигурно ще ми възложат продължение.В 3 тома!"Книга на Потайните"/така ще си казва продължението/.Ошо не би имал нищо против леката спекулациика с името му-то и без това вече е опетнено.
ЧЕТЕТЕ МЕ,БРАТЯ И СЕСТРИ!АЗ ЩЕ ВИ ПОМОГНА ДА ОТКРИЕТЕ СВОЕТО МЯСТО В ТОЗИ ЖИВОТ!

Можех и да съм от лошите,ама нали съм си добричък...


Тема Re: Ще ставам учител!нови [re: Пoлeт]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано12.01.02 13:50



Време няма.
"Ще" означава бъдеще несвършено...
Или си или не си...
Провали се преди да почнеш...
Опитай другояче...

Вие можете да изберете да не осъзнавате, че сте бог, но не можете да изберете да не бъдете бог.


Тема Re: Ще ставам учител!нови [re: Пoлeт]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано13.01.02 03:15



И аз тва си мисля...
И аз ще взема да се обявя да напиша някоя книга....

Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Re: Ще ставам учител!нови [re: Пoлeт]  
Автор KAMAEЛ (негов син)
Публикувано13.01.02 03:18



Абе в крайна сметка каквито и глупости да пишеш обявиш ли че са казани от Христос, Буда или някой учител или нещо такоа то все ще се намерят да ти вярват....
Брей мно доверчиви хора...
Мойта ще се казва "Цялата Истина за Всичко".

Мечът на Справедливостта застига всички!


Тема Ставам учител! [re: Пoлeт]  
Автор Пoлeт (рядък екземпляр)
Публикувано13.01.02 04:19



Пфууу!
Цял ден работя над новата книга.Три глави вече са готови:"Мързелът като път към Истината","Основни похвати но Отлагането"и моят шедьовър "Танцуващият Кришна или как да се наспим добре".Току що ги изпратих на издателя си.Следващите две са "Бягство от Реалноста" и "Как да четем за това,което не разбираме и не можем"/засега са във вид на записки/.Дерзайте!Скоро ще съм на пазара!Малко съм бавен,за разлика от колегите ми в бранша,ама то е щото гледам да изпипвам всичко и да не пиша само глупости.
ВАЖНО!Освен от книжарниците,настоящият свръхбестцелър можете да си набавите и по пощата.Предвижда се и продажба на лизинг с цел достигане до по широка аудитория от различните прослойки на обществото.
ТОВА Е ВАШАТА КНИГА!КУПЕТЕ Я СЕГА!
free.techno-link/oshomania/polet/new

Можех и да съм от лошите,ама нали съм си добричък...


Тема Re: Ставам учител!нови [re: Пoлeт]  
АвторCrazy Wolf (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 04:23



Очевидно и на теб не ти е лесно да живееш със себе си!
Моите съболезнования!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.