Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Privet na vsichi OSHOvci :)нови  
АвторSeaflower (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 17:45



Kazvat che imal mnogo rols-roisi i hich ne go obichat v Indija :):):) Mislia, che e izgonen ot stranata, shte proveria pak i shte vi pisha.

NO tova ne e vazno, ne e vajno kakav e bil i dali e povtarial kato papagal narodnite prikazki ot Indija, vajnoto e che kara horata da si razmardat mozacite... t.e. dali e kniga ili film, ili sluchaino dochuta replica ot sasednata masa, niama nikakvo znachenie. Vazhnoto e da mislim! (i da si pochivame ot mislene sashto taka ot vreme na vreme :):):))

Privet na vsichki!



Тема Re: Privet na vsichi OSHOvci :)нови [re: Seaflower]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано08.12.01 19:49



Привет и на теб.
Що не го прочетеш, вместо да казваш какво казват.
А не си го чел/а-защото иначе нямаше да твърдиш, че ни кара да мислим.

Тишина....


Тема Re: Privet na vsichi OSHOvci :)нови [re: Selesta]  
АвторSeaflower (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 22:43



Ami zashtoto az si mislia po princip :):)
Inache tuka pitam niakoi indiici kakvo im e mnenieto za OSHO i te vsichki reagirat po edin i sashti nachin. Na liceto im se poiaviava onazi usmivka primesena s leka dosada ot tozi rod "uchiteli", nali razbirash... vse pak e vajno kakvo misliat indiicite za OSHO, pone az taka si mislia...

no nali OSHO ni uchi da ne mislim, spored tebe, ta moje bi ako ne se zamisliam mnogo mnogo naistina shte pochna da go haresvam :):):)





Тема Re: Privet na vsichi OSHOvci :)нови [re: Seaflower]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано09.12.01 14:16



И защо да е важно какво мислят индийците за него?
Ти харесваш ли го или не, на теб влияе ли ти или не. Що за глупост измислена, като толкова мислиш?
Дънов го харесват и на запад И Пако Рабан го харесва и му е учител. Аз не го харесвам. И много българи не го паресват по една или друга причина.
Да не би Пако да ме е питал дали го харесвам.
Ти твърде много се влияеш от чуждото мнение и твърде малко вярваш на себе си.
И глупаво разсъждаваш. Ако руснаците не харесват Висоцки, аз да направя допитване и да спра да го харесвам ли.

Тишина....


Тема Re: Privet na vsichi OSHOvci :) [re: Selesta]  
АвторSeaflower (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 18:42



O, o, o! Kakvi dumi za edna izvisena dusha kato tebe Selesta. Kolko netoleranta kam moeto nevejestvo. :) :) Pomisli si kakvo bi si pomislil OSHO (kogoto ti taka mnogo haresvash) za tebe, kato vidi kakvo si napisala.








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.