Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Удавиха още един клубнови  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано25.11.01 22:53



Идете се насладете. Езотерична философия. Дето трябва да се нарече клуб на кемълчо.
На муле ме обърна, аз пиша, той трие....
И първата страница е пълна с негови теми...и с негови постинги...пише си и сам си отговаря...явно другите ги трие...като противоречащи на същността на клуба...
Е то си е така-щом същността му е кемълчо, езотериката ще му е противоречива...да не говорим за философията...

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Удавиха още един клубнови [re: Selesta]  
Автор shockwave (дама)
Публикувано25.11.01 23:06



Селеста, избиването на модераторската мания минава през Егото.
А пък става страшно, когато искаш да слушаш само собствения си глас - автокомплименти да си правиш, и да се мислиш за велик.
Ще порасне момчето, остави го да се развива.
Ще си пишем тук, а и наоколо има неопетнени клубове.

П.С. При минус 8 градуса, супата замръзна :))). Ще я пробваме пролетта.



@=>=>=


Тема Re: Удавиха още един клубнови [re: shockwave]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано25.11.01 23:12



Много често и биенето през пръстите помага. И то повече. И по-бързо. Особено ако сам се биеш.
Той засега само си подготвя сопата.
И на ледени кубчета можеше да ми донесеш.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Удавиха още един клубнови [re: Selesta]  
Автор Lucid ()
Публикувано25.11.01 23:46



Mila stoj si tuk i ne go misli. wseki da si znae mjastoto, toj dokato ne dojde da propagandira, koj go e grizha... nali znaesh, che na nikomu ne mozhesh da pomognesh, ako ne e dorasyl... ako te ceneshe i razbirashe, njamashe da te trie... i towa wseki shte go razbere rano ili kysno... neka si izzhiwee chowekyt manijata za welichie, pyk mozhe i da stopli w edin moment, che donikyde njama da stigne... ne e nasha rabota da go proswetlijawame...

zhiwotyt winagi e praw - kama sutra


Тема Re: Удавиха още един клубнови [re: Lucid]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано25.11.01 23:54



Не е моя работа да го просветлявам, ама що да не го подразня.
Разправят водело до смирение...или сваляне на егото...при някои...

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Удавиха още един клубнови [re: Selesta]  
Автор Lucid ()
Публикувано26.11.01 00:00



i az si misleh da se pozajazhdam, ej taka ot sportna zloba, ama ne mozhah da resha dali ne e po-dobre da si zamylcha, ponezhe za men e mnogo lesno da replikiram njakogo, ama toj shte si trie sled nas i shte se chuwstwa w pylnoto si prawo da go prawi...

zhiwotyt winagi e praw - kama sutra


Тема Re: Удавиха още един клубнови [re: Lucid]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано26.11.01 00:06



Тъй де.
Само дето не е модератор във всички клубове.
А чете и в другите. Например окултизъм. Там си влиза, нищо че твърди, че бил много слаб и поради тази причина направил новия.
А в новия си влиза сам, набърбори се, набърбори се и после ходи из другите да чете.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Удавиха още един клуб [re: Selesta]  
Автор Lucid ()
Публикувано26.11.01 00:07



uzhas az sega poglednah. tozi shte me razbolee. selesta, molja te, stoj si, kydeto mogat da te ocenjat, pyk psewdo-vojnite da si wodjat monolozi... che i kastaneda e zaprilichal na detska ploshtadka, nastryhnah naprawo...

zhiwotyt winagi e praw - kama sutra


Тема Re: Удавиха още един клубнови [re: Lucid]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано26.11.01 00:13



Че ако стоя, където ме оценяват, ще затъна в блатото на собственото си его. Виж какво правят тия, дето стоят там, където могат да ги оценят.
Говорят си сами.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Удавиха още един клубнови [re: shockwave]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано26.11.01 00:34



По въпроси свързани със супата бих дал предложение да се размръзне в неохладените страсти на егоцентиците по ДИРхоризонта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.