Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Всички сте луди-и-и-и-и :-))))))))))))нови  
Автор Tpyдeн (!?...)
Публикувано16.11.01 22:29



Вие всички сте луди!
Какви са тия мераци за модератори и командири
Какви са тия неизживени страсти, да бъдете отгоре.
Не знаете ли за маймунката на дървото?
Тя и да не е там, пак се червенее от зад, но ако я пуснете горе, гледайте й сеира

Този бил на "ти" с Ошо, онази била по-на "ти" с Него.
Никой от вас не Го познава. И вие сте като християните, с техния непознат Христос. И на вас ще разкажа Ошо, и вие като християните ще ревнете срещу мене.
Че ако има модератор, и ще ме "резнете" даже.

Нали бяхте победили Егото си, Селеста(NIANAN)
Кой предлага себе си за модератор?
Егото на Селеста или достигналата Ошо.
Ошо ви казва, че всичко е добро, а вие искате да го триете
Какво ще изтриете, като всичко е добро!?!?!?
Това поне трябваше да научите от Ошо.

Ако администрацията избере модератор на този клуб, значи Dir-a си е чист бъзик с духовността.

От мене този път имате
безкрайното ми НЕУВАЖЕНИЕ към вашето неразбиране на патрона на клуба Ошо.



Светът е детска градина. Аз обичам децата

Тема Re: По-добре луди, отколкото надменнинови [re: Tpyдeн]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано16.11.01 22:46



Ти не пита ли преди няколко дена какво да четеш от Ошо и как да го намериш. И сега ще ме поучаваш и ще ми разправяш за Ошо.
Извинявай, ама...как по-духовно да ти го кажа...не, този път няма да се заяждам с теб.
Нито ще те иронизирам.
Ще застана с лице към теб и ще ти кажа-ти имаш безкрайно самочувствие, а нищо не си постигнал в духовното още. И това безкрайно самочувствие те е оплело и не ти дава и крачка да направиш. Наникъде. Въртиш се в собствената си паяжина. В собственото си красноречие. Четеш, недочетеш и експерт се изкарваш.
Ако бог вземе, че пропише в тоя форум, и него ще поучиш, и неговите очи ще отваряш.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: По-добре луди, отколкото надменнинови [re: Selesta]  
Автор Lucid ()
Публикувано16.11.01 23:00



Tochno taka. A che sme ludi... az ne sym se wturnala da se izkarwam za normalna. I ne razbiram kakwo obshto shte da ima Osho s towa, trjabwali mu na kluba moderator ili ne. Samo deto tuka ot diskusii za moderatorstwo drugo se newizhda. Taka che, Selesta, ako ti se zanimawa i smjatash, che ima nuzhda, edwa li njakoj drug shte projawi zhelanie.

@Truden: Kakyw e toja traktat za towa, koe bilo Osho-vizym i koe ne? Mi Osho kato e imal/ima komuna w Poona (Indija), da ne smjatash, che tja ot samo sebe si se e moderirala?!

such is life


Тема Re: По-добре луди, отколкото надменнинови [re: Selesta]  
Автор Tpyдeн (!?...)
Публикувано16.11.01 23:07




Дали си спомняш, че съм казал "Всички Учители учат на едно"?
Но по различен начин.
Ако съм питал къде и какво да намеря от Ошо, не значи че ще ми трябва време за да Го разбера. Значи, че искам да видя как е казал Истината.
Елементарно обяснение
Би трябвало и сама да се сетиш за него

А и не прие ли от казаното най-важното:
Няма нищо лошо на света
Дори и това, че не си надраснала още ученическите мераци за "Дежурен по клас"

Няма лошо и в това, че се кефя и аз по някога с вашата ГЛУПОСТ... и че си го признавам. Ако е полезно за вас, то е добро

Всъщност за това, дали всичко е добро и за кого всичко е добро ще пусна специална тема.

А за сега ще ви се кефя тука





Светът е детска градина. Аз обичам децата

Тема Re: По-добре луди, отколкото надменнинови [re: Tpyдeн]  
Автор Lucid ()
Публикувано16.11.01 23:15



uiffffffffffff... tva na kakwo trjabwa da mi prilicha? pak li shte se zamerwame s kal?! Leljata bi kazala, che ne mozhem ne samo na edin posting da si zadyrzhim wnimanieto, ami cjal klub s tema ima i nie pak ignorirame temata i sme se wturnali da si dokazwame koj kolko poweche razbral ot drugite. ako beshe inteligenten, shteshe da si traesh. a Osho za da se razbere, trjabwa da si chel, chel, ama da si se samozabrawil ot chetene... Kolkoto do Selesta, ako pyk neja si ja chel wnimatelno, tja go e razbrala kato nikoj drug! I ne, che j trjabwa adwokat, ama aman ot drebnawost!!!

such is life


Тема Re: По-добре луди, отколкото надменнинови [re: Lucid]  
Автор Tpyдeн (!?...)
Публикувано16.11.01 23:15



Lusid, миличка, ти си в заблудата, че колкото по-си ненормална, толкова си по-истинска. Истината е нормалното състояние на нещата, затова се нарича Истина. Другото е ненормално. Ама тука има много ненормални

Както и да е.
А за това как се модерират в комуната, си е съвсем друг проблем. Едва ли имат забрани в начина на изразяване и мислене.

Комуна, казваш...
Комуна...



Светът е детска градина. Аз обичам децата

Тема Re: По-добре луди, отколкото надменнинови [re: Lucid]  
Автор Tpyдeн (!?...)
Публикувано16.11.01 23:23



Хайде да се обзаложим, че не си на повече от 17 години
Нали ви казах, че съм тука да се кефя
Вие кефите ли се, че сте тука, или се доказвате

Щото аз доказвам вас
Вие доказвате себе си
...

Аз се кефя
Вие ме кефите
...

Аз не чета Ошо до самозабрава
А вие забравяте Ошо в себе си
...

Ошо ми е брат
А вие сте си братя
...



Светът е детска градина. Аз обичам децата

Тема Re: По-добре луди, отколкото надменнинови [re: Tpyдeн]  
Автор Lucid ()
Публикувано16.11.01 23:36



hummmm :-) igraem si s dumi, istinnost, normalnost... ama tuk nikoj ne iska da te zabranjawa ili ogranichawa, Selesta naj-malkoto

such is life


Тема Re: По-добре луди, отколкото надменнинови [re: Tpyдeн]  
Автор Lucid ()
Публикувано16.11.01 23:42



sym sym... proweri mi profila, shte widish na kolko sym. pyk i kyw e toja argument s godinite, i na 14 da bjah... i nikoj na nikogo nishto ne e trygnal da dokazwa. kato izkljuchim teb - samo se pychish kolko si welik... i se chudja az zashto ti se wyzwam da si goworja sreshtu wjatyra...

such is life


Тема Re: По-добре луди, отколкото надменнинови [re: Selesta]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано16.11.01 23:55



Интересно!

...........премини отвъд илюзията на живота.....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.