Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Новият модераторнови  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано15.11.01 16:31



Бъдещето иска кураж!
Готова съм!
......................................

Не чакайте до неделя, гласувайте още сега!

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Чекай, чекай малко!нови [re: Selesta]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано15.11.01 19:15



Селесте, любов моя, къде така?
Та нали се готвим за новите президентски избори с тебе.
Ти президент, а аз вице.
Защо забрави ти нашия сигнал..?

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Чекай, чекай малко!нови [re: valsodar]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано15.11.01 19:19



Е кво сеа...тренирам...
Преписвам от горе-погледни Първанов как е цъфнал.
То тая тренировка всички я правят. Почва се с дребното-днес кандидат-модератор, утре президент, а по-после-и учител просветлен...

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Пустинна роза.нови [re: Selesta]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано15.11.01 19:27



Трансформации. Трансформации на егото в различни личностни роли. В крайна сметка можеш да скучаеш и като президент и като модератор, ако достигането на статуквото е било самоцел , а не средство за други цели.
По-стойностни и по-близо до основния ти път.
Набеждават ме за неформален лидер. Е, не съм го искал, ама като ми се удава да си посипя главата с пепел ли, или да направя така, че статуквото да работи за мен и за тези, които са ми гласували доверие?
Според мене номера е в това, не да плуваш срещу течението мислейки си, че си велик в хабенето си, а да откриеш точно този поток, който съвпада с твоята посока. Едва като овладееш това, ще можеш да отклоняваш свои собствени потоци с присъствието си в историята като личност.
Света който заварваме с идването си е малко или повече гаден за нас. Ролята ни е да го направим малко по-добър с присъствието си.
Може би най-големите ни проблеми произлизат от факта , че се приемаме прекалено насериозно. Заковаваме се в статичността на преценката си, а после ревем на глас , че ни е некомфортно.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Новият модератор [re: Selesta]  
Авторбeзимeннa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 19:33



Президентските избори ли ви завартяха така главата?!.........Организирайте си симулация с кампании и всичко останаоло............но не позабравихте ли нещо..............?!



Тема Re: Пустинна роза.нови [re: valsodar]  
Авторбeзимeннa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 19:35



ЕВРИКАААААААААААА



Тема Бирата с кебапчетата ли?нови [re: бeзимeннa]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано15.11.01 19:36



Щото много наоколо се облизват предизборно...

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Новият модераторнови [re: бeзимeннa]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано15.11.01 19:54



Какво да сме забравили. Всичко ни е наред. И сме по-красивиии, и сме по-добри!

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Новият модераторнови [re: Selesta]  
Автор ring ()
Публикувано15.11.01 20:16



Vuv vsichki vas tezi kuchove sreshtu moderatorstvoto i vuobshte vsiaka neponosimost kum vsiakakva administracia sa zabiti kato klinove komplexi ot dulgogodishna podtisnatost, pravitelstveni luji, glasuvania balotaji
Unijenieto na koeto ste bili podlojenie si e kazalo dumata.
Stradanieto bi triabvalo da izvisi choveka, no vseizvesten e i drugia rezultat na duhovnite deformacii, nevrotizma koito proiaviavate , ujasa da budesh MODERIRAN.
Zashtoto mislite ni letiat kato ptici i vinagi shte kacnat kudeto iskat i nikoi niama vlast nad . No tova ne e tolkova trudno. Mojete vie .
Znam che mojete. No ne iskate , Kogato sprete da ritate sreshtu tova koeto go niama i to niama da vi rita.Ochite na straha sa golemi!!!!



Тема Re: Бирата с кебапчетата ли?нови [re: valsodar]  
Автор xaмeлeoн (нередовен)
Публикувано16.11.01 09:56



мдАМ...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.