Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 24.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема старинно оръжиенови  
Автор kbk ()
Публикувано21.09.99 23:11



За мен е много по интерересна темата за старите "ръждилници". Има ли мераклии за такъв мохабет?

Тема старинно оръжиенови [re: kbk]  
Автор Borislav ()
Публикувано21.09.99 23:14



Vsjako neshto shtom strelja e dobre doshlo :-)

Тема старинно оръжиенови [re: Borislav]  
Автор valo ()
Публикувано23.09.99 15:19



Търся части за възстановяване на "Спрингфилд" мод.1884 (цев и спускова скоба).Може ли някой да ми помогне?

Тема старинно оръжиенови [re: valo]  
Автор Borislav ()
Публикувано23.09.99 17:19



Може ли да дадеш повече данни - калибър, дължина на цевта и всичко, което е написано по пушката.

Тема старинно оръжиенови [re: kbk]  
Автор valo ()
Публикувано28.09.99 20:50



Кал 14.66 Цевта е 750 мм TOWER 1864 на плочката.

Тема старинно оръжиенови [re: valo]  
Автор kbk ()
Публикувано29.09.99 23:47



грешка според надписа това е шнайдер спрингфилд е американската версия разликите са само козметични имам такава цев но е обезопасена-разпробита ако кандисваш обади се

Тема старинно оръжиенови [re: kbk]  
Автор valo ()
Публикувано30.09.99 06:15



Идеално. Търси ме на 32/861833. Ще се разберем.

Тема старинно оръжиенови [re: kbk]  
Автор ivo ()
Публикувано03.11.99 14:26



Za men sashto e mnogo interesna, i to ne kato tema za laf, a kato praktika. Dokosval sam se do ne-edna pushka, dori neshto povece, bashta mi e restavrator na stari orajia. V momenta restavrira edna Henry-Martyni, predstavliavashta interes za vseki kolekcioner, zashtoto e edin mejdinen model,riadko izpolzvan. Shte mi bade interesno da obmenim misli po vaprosa, a moje da stignem i do po dalece. Za prav pat vlizam v tozi klub i shte se radvam ako me svarjesh s niakoi cenitel na orajia!!! Ivo

Тема старинно оръжиенови [re: ivo]  
Автор valo ()
Публикувано16.11.99 20:40



Ценители има много Чувал ли си за клубове "Традиция" ?

Тема старинно оръжиенови [re: kbk]  
Автор bikov ()
Публикувано28.11.99 15:08



Разбира се че има ! Нямате ли и нещо за продаванел ? Ремонтирам ги за стенни украси .


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.