Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 27.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Тема WEB sitе?нови  
Автор Федя ()
Публикувано28.10.99 09:30



Здавейте ! За първи път посещавам вашия клуб - просто не знаех за съществуването му. Но вече ставам редовен читател :)) Като за начало имам едно въпросче и се надявам на съдействието ви. Моля ви изпратете ми ВСЯКАКВИ WEB sitе-ове и адреси в Интернет на които мога да прочета информация за оръжия, муниции и боеприпаси, цени, ТТ данни и друга инфо на тази тема. Благодаря ви предварително.

Тема WEB sitе?нови [re: Федя]  
Автор Borislav ()
Публикувано28.10.99 19:12



Ot "search" potursi "Guns". Shte namerish njakolko desetki mesta. Za pistolet TT li tursish informacija?

Тема WEB sitе?нови [re: Borislav]  
Автор valo ()
Публикувано28.10.99 22:34



Търси и с "Weapons"

Тема WEB sitе?нови [re: Borislav]  
Автор Федя ()
Публикувано29.10.99 15:58



Не, не само за пистолет ТТ, а изобщо за оръжията! А в предното си писмо имах предвид Тактико - Технически данни /ТТ/ БЛАГОДАРЯ за отзивчивоста!

Тема WEB sitе?нови [re: Федя]  
Автор Borislav ()
Публикувано30.10.99 00:54



За някои оръжия е трудно да намериш ТТ. Ако имаш въпроси, питай.

Тема WEB sitе?нови [re: Федя]  
Автор valo ()
Публикувано30.10.99 21:48



Във всеки брой на в-к Всичко за оръжието има ТТ данни за различни оръжия Като тръгнеш от пистолети и стигнеш до самолети

Тема WEB sitе?нови [re: Федя]  
Автор Hate ()
Публикувано31.10.99 04:00



Na parvo vreme si nameri enciklopediata "Spravochnik po Strelkavumu Orujiio" na A.Juk, predpolagam, che sreshtu 30-40 lv shte ia kupish ot Slaveikov. Sadarja dosta podrobni TT danni za kasocevno i dalgocevno orajie ot cial sviat /730pp tekst s siten shrift i dosta iliustracii/ Ima i kratak variant na balgarski, ama ti preporachvam originala.

Тема WEB sitе?нови [re: Hate]  
Автор Борислав ()
Публикувано31.10.99 05:18



Справочниците на Жук са наистина едни от най-добрите. Аз имам неговия илюстриран справочник за пистолети. Много е добър специално за многобройните испански пистолети от преди войната.

Тема WEB sitе? [re: Федя]  
Автор ivo ()
Публикувано03.11.99 09:18



Zdrasti Fedia Molbata mi e podobna na tvoita, zatova niama smisal i az da pisha podobni neshta. Molia ti se da mi izpratish adresite na WEBsaitovete, koito znaesh!! Shte ti bada mnogo blagodaren...Ivo


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.