Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 20.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Тема Какъв пистолет да си взема?нови  
Автор *Cygnus* (член)
Публикувано28.05.08 16:32



В махалата напоследък покрай многото строежи се навъдиха и много кучета. Аз се прибирам късно от работа и на няколко пъти са ме лаяли много здраво, а мен ме е страх от песовете. Искам да си купя пищов, обаче не знам какъв. Предпочитам въздушен, обаче не знам колко ефективни са срещу мастиите. Газовият мисля, че отпада като вариант, защото ако куче ме нападне не виждам какво ще му направя с него.
Дайте ми съвет за въздушен пистолет, (калибър, модели, цени) ама наистина да е някой, който да ми върши работа.



Тема Re: Какъв пистолет да си взема?нови [re: *Cygnus*]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано28.05.08 17:14



Аз не бих ти препоръчал въздушен.

Мойто лично мнение е че един спрей от пиперните ще ти свърши по-добра работа.



Тема Re: Какъв пистолет да си взема?нови [re: *Cygnus*]  
Автор Rio ( Defender)
Публикувано28.05.08 22:46



Хм, неприятен проблем...

Мой приятел купи по същия повод кучегон за приятелката си, казва че бил много ефективен - кучето хваща свет.

Американски модел някакъв, за около 60 лв. ... Може да пробваш такова чудо.

Unhappiness is best defined as the difference between our talents and our expectations


Тема Re: Какъв пистолет да си взема?нови [re: Rio]  
Автор gruhhh (непознат )
Публикувано08.07.08 11:11



газов blow 38 или пиперков спрей



Тема Re: Какъв пистолет да си взема?нови [re: gruhhh]  
Автор Merlinmr ()
Публикувано09.07.08 10:52



"газов blow 38"


Този отговор се вижда поне 5 пъти в последните 6 теми които отеворих. Явно е че като си си купил нещо искаш да се попхвалиш, но не е това начина.

Въображението е единственото оръжие срещу реалността.


Тема Re: Какъв пистолет да си взема?нови [re: Merlinmr]  
Автор gruhhh (непознат )
Публикувано09.09.08 17:03



Драги Мерлинмр,

Нещо яд ли те е, че препоръчвам на човека да си вземе газов блоу 38 - да, препоръчвам му го и се радвам, че и аз съм си купил такъв.Но не искам да се хваля с него, просто му споделям моя опит.Ако те е яд, че се хваля - ето - хваля се: Освен газов пистолет, аз имам и два истински ЗАКОННИ пистолета, много ножове, въздушна пушка и пр., и т.н., и.пр., което, предполагам си нямаш и представа какво значи.Ако искаш да отвориме ЛИЧНО с тебе неква дискусия - аз съм насреща по всяко време, драги ми Мерлинмр, или като си там.Сполайти със здраве.



Тема Re: Какъв пистолет да си взема? [re: gruhhh]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано21.09.08 00:04



Blow 38 е револвер.

Но и аз мисля, че не е правилно да се насочва толкова твърдо запитващия към конкретно нещо. От въпроса му се вижда, че той мисли газовите оръжия за безполезни срещу кучета. Хайде да му обясним с дружни усилия каквото знаем за газовото оръжие, и нека сам избере удобния за него пистолет или револвер.



Тема Re: Какъв пистолет да си взема?нови [re: gruhhh]  
Автор Merlinmr ()
Публикувано06.10.08 14:36



Като модератор в един друг форум по тематиката ми е доста неприятно явлението "спамър" и постове като твоите ги трия в момента в който ги видя( с изключение на първия).
А какво аз имам и какво нямам не е предмет на дискусията.

Въображението е единственото оръжие срещу реалността.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.