Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 20.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Мерси за линка , това си е нещо коетонови [re: SR-71]  
Автор pliasplias (непознат )
Публикувано26.02.09 12:41



Останах с впечатлението че си из онези земи. Ако е така и материята те интерсува през 1977 Армалайт с пушките си предлгат и брошурка с по-пълна версия на историята на даденото пушкало,конкретно за АР15 са описани всички промени във всяка модфикация както и биографиите на творческия колектив включително и на инженерите от Фабрик Насионал участвували в проекта.
Като ми беше връцете трябваше да си я "прибера" ,сега ме е яд щот в мрежата има само последните варианти които са доста постни но предполагам че все някой може да си я пази.



Тема Re: Мерси за линка , това си е нещо коетонови [re: pliasplias]  
Автор SR-71 (наблюдател®)
Публикувано26.02.09 14:24



Да ти кажа откровенно , проблема с интернет е , че в случаи като този можеш да намериш книжката , но не и съдържанието и

.
Имаш ли някаква представа поне как се казва книжлето ?


невидим

Тема Re: Мерси за линка , това си е нещо коетонови [re: SR-71]  
Автор pliasplias (непознат )
Публикувано26.02.09 15:06



Нещо от сорта Кnow yuor weapon ,върви заедно с мануал-а издавани са по-някакав повод,на мен ми попадна преди 15-на години приятел оръжеен фен работеше за VPT та той беше изровил из техните архиви книжката, а колкото до това че в мрежата можеш да намриш всичко наистина е мит-писано ли е на нещо друго освен компютър надеждата да намериш нещо е много малка.



Тема Ще поровя още,нови [re: pliasplias]  
Автор SR-71 (наблюдател®)
Публикувано26.02.09 21:31



аз обикновенно намирам каквото търся, за сега ми изкарва или неща от Амазон които са колекционерски интерес и са по $150 , или разни тактики от компютърни игри. В най-лошият случай в края на седмицата ще ходиме с едни приятели на едно изложение , там мога да питам някой чичко от тея със жилетките с многото нашивки - те обикновенно значт всичко и продават разни работи дето не ги купува всеки


В най-лошият случай мога да пиша на Армалаит , те 100% я имат тая информация
Аз по принцип не се интересувам много от чак толкова стари факти , но е хубаво да си ги знаеш и да си сверяваш часовника от време на време.
Това което повече ме интересува са например кой от хилядите модификации са добри , кои стрелят с най-евтините муниции и колко по-евтино могат да се намерят. Оказва се , че само общо взето Колт няколко други малки компании (даже не С&У !!!) правят карабини по военните спецификации. Аз бях пощурял по едно време да си взимам една пушка дето духа руско амо от С&У , имаше много добри отзиви от хора които са стреляли с нея , но после се оказа , че няма да мога да и сменя газовият механизъм с бутало толкова лесно и се отказах. Вместо това си похарчих парите за пищов , дето още го нямам... Такива ми ти работи.
Както и да е , мерси за инфо-то , ако намеря нещо мога да го сложа някъде ако някой се интересува.
Жив и здрав.


невидим

Тема Re: Ще поровя още,нови [re: SR-71]  
Автор pliasplias (непознат )
Публикувано26.02.09 22:47



Моля, от време на време го играя warranty representative,та и оръжие ми минава през главата.
В къщи оръжейния фен е щерката но е на 9 та си играе с еърсофт чифтета(има си момата H&K MP5; M4 Comando; GLOCK 17 и SIG SAUER P226) та понякога в стаята и трябва да ходиш с повишенно внимание не че ще те отсреля но като нищо можеш да се изпързаляш по пръснти топчета





Тема Тея еърсофт моменти са толков близкинови [re: pliasplias]  
Автор SR-71 (наблюдател®)
Публикувано27.02.09 05:03



до оригиналите , че спокойно можеш да се объркаш. На мой приятел сина му го заключиха за 3минути докъто си играели с още две хлапета в градинката. В момента в който куките установили че джелезата не са истински ги пуснали да си ходят ама когато някой им се обади , че три младежа се стрелят със заглушители и куките нямат друг избор освен да те заградят с каквото могат. То и това става близо до мястото на известната престрелка във Северен Холивуд (маями) така , че реакцията им не ме учудва - за три минути са долетели с каквото са имали под ръка наоколо...

Тея хлапета са се изпонакакали ,нали се сещаш , като са се разкрещели ония със дебелите жилетки
Тея попадали ли са ти - Аз държах един хеклер - той си беше едно към едно с истинската пушка , барабар с прозрачният пълнител и изкуствените патрони вътре та даже и същият на тежина...
А като спомена 226 , аз чакам един Х5 Тactical от 4 месеца вече и направо ме побърква , щото ми се стреляяяя...
Аде жив и здрав , акто ми се обадят от Армалайт ще ти кажа


невидим

Тема Re: Тея еърсофт моменти са толков близкинови [re: SR-71]  
Автор pliasplias (непознат )
Публикувано27.02.09 11:35



Най-добрите релики имитират дори звука и отката та не ме учудва реакцията на полицията." Глока" го купих за да си го държи под възглавницата и да плаши кошмарите с него- зарежда се с пружина. И се започна. Зиг-а е пълно копие, балонче СО2 осигурява полу-автоматично действие,има си реално действащ предпазител ,декокер и т.н. В автоматите трябва да знаеш къде да погледнеш за да видиш кабелите на батериите от 1-2 метра обаче илюзията за истинско оръжие е пълна. А ако се "скрие" червената линия с която е маркиран дулния срез наистина можеш да уплашиш някого





Тема Твърде зле , дето викат тука...нови [re: pliasplias]  
Автор SR-71 (наблюдател®)
Публикувано02.03.09 19:52



Получих си отговора на запитването. Те' , глей какво ми пише мистър Рукър:

Unfortunately we didn’t own the company till around 1990 and don’t have the information you’re looking for or any information as to how to locate it. Sorry we couldn’t be of better assistance.

Tim Rooker
Tech - Internet Support / Sales
ArmaLite Inc.
745 South Hanford Street
Geneseo, IL 61254
309-944-6939
Fax 309-944-6949
rookert@armalite.com
www.armalite.com


Нищо, аз пак ще си ровя. междувременно ще ти пратя нещо на лична , може да ти е интересно.
Жив и здрав.




невидим

Тема Re: Твърде зле , дето викат тука...нови [re: SR-71]  
Автор pliasplias (непознат )
Публикувано03.03.09 00:58



Хич не ме учудва този отговор, то и на сайта им историческата справка почваше с нещо в тоя дух- вие много питате ма ние само толкоз можем да ви отговорим

. БЛАГОДАРЯ за бележката.



Тема Re: Ако отидеш на някое стрелбище с един детонови [re: Merlinmr]  
Автор roum ()
Публикувано14.03.09 08:40



От казармата го помня, бяхме с 5,45 но на полигона край Сливен задължително се стреляше със 7,62 ( само един път пробвахме първия) та там който се опита да направи откос от повече от 7-8 истрена директно отнасяше наказание, заради точно това "плюене" , още повече пък ако сложиш трасаци вътре ...
Незнам Как е с че ако се стреля на къси откоси за да се преодолее горният дефект АК е несръвним.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.