Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 25.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Berretaнови  
Автор hameleona_nesebur (непознат )
Публикувано21.12.06 00:24



molia za mnenie za model M92FS



Тема Re: Berretaнови [re: hameleona_nesebur]  
Автор Chistacha (непознат)
Публикувано21.12.06 00:46



nadejdno ili poskoro bezotkazno orujie no e dosta shumno zadade li si vaprosa za kakvo ti e ???





Тема Re: Berretaнови [re: Chistacha]  
Автор misho72 (SIG SAUER)
Публикувано21.12.06 10:39



Изключително безотказно оръжие. Има само един косур, много е голямо за носене. Ако това не те притеснява... Аз продавам една берета 92fs, луксозния вариант иноксова.
Ако те интересува звънни или на лична.
0898 77 33 66 Мишо.

Пред SIG SAUER всички са равни.



Тема Re: Berretaнови [re: Chistacha]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано21.12.06 12:51



Chistacha, ми, не е ли хубаво, че е доволно шумен бре? На мен си ми харесва 92FS.

misho72, никак не е неудобен, ако му свикнеш. Просто трябва хубав кобур.

Щирлиц



Тема Re: Berretaнови [re: Щиpлиц]  
Автор ДoнKиkoтМодератор (Не Кихот :-))
Публикувано21.12.06 21:01



22 см дължина и килограм тежест са си големички в какъвто и да е кобур. Вярно е, че може да се свикне.

Лично на мен, освен габаритите не ми харесва и предпазителят.

А иначе безотказно е всяко съвременно оръжие, стига да се полагат елементарни грижи за него.



Тема Re: Berretaнови [re: ДoнKиkoт]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано22.12.06 02:03



Всъщност и предпазителя си е добър. С малко повече тренировки успявам да зареждам оръжието с една ръка, като закачам предпазителя за колана. Не е много сигурен начин, но е добре да се свиква с формата и теглото на оръжието. Пък и тренирам с двете ръце, за да имам избор при стрелба.

Колкото до теглото - помисли малко. Разликата спрямо други оръжия от този клас не е голяма. Значително по-леки са само маломерните пищовчета.

Щирлиц



Тема Re: Berretaнови [re: Щиpлиц]  
Автор ДoнKиkoтМодератор (Не Кихот :-))
Публикувано22.12.06 20:21



Като го закачиш за колана има огромна вероятност да го включиш, сиреч да го блокираш. Обикновено за зареждане на колана се закача за мерника, но всеки сам си избира техниката.



Тема Re: Berretaнови [re: ДoнKиkoт]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано22.12.06 23:39



Ми, ще пробвам, но не нося чак толкова твърд колан, който да закачи за мерника. Мерника не е толкова ръбест. ... А упражненията на такова зареждане е точно затова - да умеем да го правим без да блокираме пистолета. ... Случвало се е по цял час да седя на дивана, и да сменявам пълнителите, без нито веднъж да успея да вкарам пълнителя "от раз" (със замах). Вярно, че 15 патрона са предостатъчни за всичко, но... ;о)

Щирлиц



Тема Re: Berretaнови [re: ДoнKиkoт]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано24.12.06 02:57



Ок, пробвах, ама става друг проблем. Ако не се закачи добре от първия път, а съм успял да дръпна рамата донякъде - "захапва" панталона между рамата и патронника. Тогава или трябва да дърпам силно, или да ползвам две ръце, от което се губи смисъла. ... Този проблем го няма при други пистолети, които на рамата имат само отвор за изхвърляне на гилзите. Но при беретата рамата е почти симетрична, и тая паст, дето отваря - може да ми отхапе някой атрибут...

Щирлиц



Тема Re: Berretaнови [re: Щиpлиц]  
Автор misho72 (SIG SAUER)
Публикувано24.12.06 12:05



Само на мерника странично пробвай...
При мен се получава от всеки път.

Пред SIG SAUER всички са равни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.