Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Имам си Зигииииииииииииииии:)нови  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано04.12.06 21:39



Вече съм горд притежател на Зиг про-2022-наи хубавото е че купих днес последния във ВИП а-някак си ми стана ногу драго-щото реших да отида веднага след като се прибрах в Бг и -късмет:)а отдавна му се каня:)-ако някои има впечатления вече от пистолета-както и възможни повреди и бъгове-ще се радвам ако сподели-иначе след няколко дена ще му отстреляам поне 200 патрона:)и ще споделя:)



"...най същественото е невидимо за очите"

Тема Re: Имам си Зигииииииииииииииии:)нови [re: Джak]  
Автор pagoda (член)
Публикувано04.12.06 22:36



Как последния бе, нали скоро ги внесоха


Иначе честито, повреди винаги са възможни, но много, ама много малко вероятни



Тема Re: Имам си Зигииииииииииииииии:)нови [re: pagoda]  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано05.12.06 00:11



Ами аз затуи съм толкоз радостен-последния път когато проверявах беше 12 ноември-имаха точно 100 броики-първоначално са имали 160-и аз си викам-за дваисетина дена няма да свършат-отивам аз днеска-седи си във витринката и ме чака-казвам-даи си ми пишова-и продавача ми го вади отвътре-ся аз си реших че са репили да ми дадат тоя от витрината и някак не ми се понрави-ама се оказа че верно е последния-имат обаче в някакви магазини по прованса и ся си ги дърпат обратно-скоро пак ще има-а и ще внасят пак-пищофчето е уникално:)досега го разглеждах и разглобявах:)хахах-даже зад затворния блок има показател дали е лоуднат или ънлоуднат-туи щот като е декокнат няма как да разбереш:)абе мания:)



"...най същественото е невидимо за очите"

Тема Re: Имам си Зигииииииииииииииии:)нови [re: Джak]  
Автор ДoнKиkoтМодератор (Не Кихот :-))
Публикувано05.12.06 10:24



ЧЕСТИТО!!!

Летс дъ фън бегин!



Тия мисли за повреди и бъгове ги остави настрана - просто няма да ти трябват!



Тема Re: Имам си Зигииииииииииииииии:)нови [re: Джak]  
Автор dalagg (член)
Публикувано05.12.06 11:44



Честито

За повреди не се притеснявай, само пари за патронки да имаш



Тема Re: Имам си Зигииииииииииииииии:)нови [re: dalagg]  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано05.12.06 15:23



Имам имааааам-патронки де:)и съвсем скоро започвам да пуцам:)БЛАГОДАРЯ на всички -надявам се и вие да имате поводи да сте щастливи скоро:)



"...най същественото е невидимо за очите"

Тема Re: Имам си Зигииииииииииииииии:) [re: Джak]  
Автор Yank1911 (пристрастен)
Публикувано05.12.06 19:17



Е, най-после нещо свежо се появи в този форум. Иначе беше се превърнал на бит пазар.

Белким се върнат Иво, Марлекс, Сет-а, Поручкика, Моткащия се, Борислав, Дон-а, АС-то, новини от Герена, Лозен и т.н.

Лично аз се открехнах на бенч-рест и лов. Не ми излезе късметя на елк, но видях невиждани до сега от мен сцени на свален дивеч - елк и огромни елени с рога. Участвах и в няколко барбекюта с елк месо, добра компания и хубава бира.

Честито за новото ЗИГИ.



Тема Re: Имам си Зигииииииииииииииии:)нови [re: Yank1911]  
Автор ДoнKиkoтМодератор (Не Кихот :-))
Публикувано05.12.06 20:04



С какви карабини и оптики?

А то иначе май ловният сезон не е приключил, нали?

НАСЛУКА!





Тема Re: Имам си Зигииииииииииииииии:)нови [re: ДoнKиkoт]  
Автор Yank1911 (пристрастен)
Публикувано05.12.06 21:15



AR - 15/Colt / .223 /Simon

Browning/Wichester 300 Magnum/ Burris

За мен свърши (само една седмица). Комшията удари 350 кг женски елк и двамата го обработихме. Тази количка (Ranger - Polaris) свърши страхотна работа.

Времето е много слънчево и супер студено. Елените наоколо ровят снега за да хапнат нещо. Взех снимки на великолепни екземпляри. А аз режа дърва всекидневно за отопление ("помагам" на газовия танк).

).



Тема Re: Имам си Зигииииииииииииииии:)-ихаанови [re: Джak]  
Автор Джak (Самурай)
Публикувано08.12.06 16:50



след малко отивам на Герена-впечатления от пищова утре-ще изстрелям около 400 патрона-мисля че ще разберем що за пищофф е:)при всички положения ме усмихва много обаче:)



"...най същественото е невидимо за очите"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.