Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 24.10.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За истината, лъжата и безочиетонови  
Автор M_Piralkov (непознат )
Публикувано21.09.06 20:48



Прочетох във форума писмото на г-н Найден Илиев, относно закупената от нашата фирма карабина "Браунинг". Г.н Илиев твърди, че като бивш служител на "Доч и Ко" бил провел собствено разследване, което показвало, че такова оръжие не е закупувано на изложението от нас. Искам да заявя най - отговорно, че това е лъжа и г-н Илиев много добре го знае, но е разчитал на това, че никой от фирмата не посещава този форум и лъжата му ще остане неразкрита. На 7.09 от нашия щанд на изложението в НДК г-н Г. Узунов закупи карабина Браунинг" кал. 30-06 със сериен номер 311MV23905 с разрешително № 164/4.09.2006. Умишлено не пиша, от кое РПУ е издадено разрешителното, тъй като не съм искал разрешение от собственика му. Свидетели на сделката бяха: Станка Каридова, Албена Георгиева, както и Кирил Стойнев от ловно-рибарски магазин "Орел", който същия ден извърши монтажа на закупения от нас бързомерец и простреля карабината. Аз лично закупих 40 бр. патрони "Норма" от щанда на фирмата в която работи г-н Илиев, което може лично да потвърди колегата му Орлин. Така че, кой лъже, г-н Илиев?
Г-н Илиев наисина проведе частно разследване, но не за да разбере дали сме продавали карабина, а да се осведоми дали евентуално някой от нас не е накарал клиента да се оплаче от него. Наложи се няколко пъти да му се обяснява, че главите ни са пламнали от изложението и че никой не се занимава с персоната Му.

P.S. А лично на г-н Илиев искам да кажа, че ако няма достойнството да си признае, че може би е сбъркал, да не си измива ръцете с хора, които с нищо не са Му виновни.

без капка уважение: М. Пиралков



Тема Re: За истината, лъжата и безочиетонови [re: M_Piralkov]  
Автор 7.62x39 (непознат )
Публикувано21.09.06 23:54



Карабина "Браунинг"...свидетели... фактура..."ще те застрелям бързо" в кръчмата...ареста на столично РПУ...забрана за носене на служебно оръжие ...4 бири в 10.30 сутринта... поредни глоби от по 20 лв. от г-н Дочев за употреба на алкохол в работно време... лазят бели мишоци... треперят ръчички...спомени когато Пиралков беше управител на два оръжейни, вече несъществуващи магазина...Летят боксерки и прашки "Етам" в магазина на Управителя на "Витошка"...надвисва сянката на Цайса...
Количествените натрупвания преминават в качествени изменения, Пиралков. "Карнобатска", само "Карнобатска", и не повече от две. Стига с тая "Пещерска" и две бирички после.
Имайки пред вид текущото ти състояние, не ти се сърдя и ти прощавам за всичко, и за писанията ти, и за невярната информация, която не доказва нищо.
Що се отнася до документи - по отношение на фактурите в "Доч и Ко" на този етап предпочитам да замълча.
И на двамата ни е ясно каква е причината за коментарите във форума, както ни е ясно, че че тя няма нищо общо нито с него, нито с клубарите тук.
На времето беше добър колега и приятел. Бих ти помогнал.

С огромно, насочено към теб съжаление,

Найден

Редактирано от 7.62x39 на 22.09.06 00:39.



Тема Re: За истината, лъжата и безочиетонови [re: 7.62x39]  
Автор gligan81 (старо куче)
Публикувано22.09.06 01:03



А сега приятелче се извини на мен и на клубарите за това което седи по долу и си признай че лажеше.Рано или касно истината излезе от теб,тази която отричаше.Прочетиси писмото по долу и тогава пиши и не използвай ника на твоя колега Орлин,имаш моето разрешение ника да ти е Цайса


Уважаеми г-н Христов,

Като служител в "Берета трейдинг", иначе казано - "Оръжеен и стрелбищен комплекс ВИП", съм дълбоко учуден от тона, с който регистрирани във форума "Оръжие" потребители в буквалния смисъл на думата плюят както персонално мен, така и фирмата, в която работя. Естествено, който и да е форум е неприкосновена зона на свобода на словото, но аз мисля, че това е до момента, в който с него не започва да се прекалява.

Във фирмата ни отношението към клиентите е приоритетно: във всеки от магазините е изложена голяма табела с телефон за препоръки и оплаквания. Неизвестно защо обаче, на този телефон никой не звъни: за сметка на това скоро регистрирани във форума потребители заливат с помия персонално мен, редица колеги и фирмата, в която работя, и то абсолютно анонимно.

Лично моето мнение е, че това е въпрос на нелоялна конкуренция и тези съобщения влизат в разрез о основните правила на форума /прочетете последното съобщение - колко гадни във ВИП-а - какви пичове в Доч и Ко/. Като бивш служител на Доч и Ко все пак установих, че цялата тази история е пълна измислица - нито е продавана такава пушка, нито пък някой такъв е идвал при нас.

Представете си, че за два часа всеки може да излее тон помия върху Вас, регистрирайки се с пет различни ник-а: след това примерът за сестрата е достатъчно показателен.
Смея да Ви уверя, че никой не печели от този процес: напротив, оставяйки такива постове, рискувате форумът Ви да се превърне в каца с помия, където всеки да ругае и плюе всеки. Като бивш репортер с 5-годишен стаж аз също мога да залея форума с помия, и то качествено. Много моля да премахнете този, както и всички подобни постове за в бъдеще, съгласно правилата на добрия тон и /не/ българската простотия.


С уважение

Найден Илиев

Колеги,колеги сега човека си призна ама така е кой каквото си надроби това ще сърба.Истината излезе на яве



Тема Re: За истината, лъжата и безочиетонови [re: gligan81]  
Автор sss_hk ()
Публикувано22.09.06 09:12



Че се изложи въпросния господин (Н.Илиев) изложи се

. Но защо му позволяват да излага и прекрасната фирма за която работи не мога да разбера.
П.П. Уважаеми г-н Делев, заради това което сте постигнали и начина по който продължавате да работите, заслужавате по-добър персонал.



Тема Re: За истината, лъжата и безочиетонови [re: gligan81]  
Автор 7.62x39 (непознат )
Публикувано22.09.06 12:01



Ма ти продължаваш да цвърчиш иззад ъгъла анонимно сладко мое мишленце. От седмица те чакам да плащаш за дето лъжеш, а теб все те няма.



Тема Re: За истината, лъжата и безочието [re: 7.62x39]  
Автор speedbullet (бивш новак)
Публикувано22.09.06 15:48





*********************************************

Това изказване нямаше отношение към темата

Редактирано от ДoнKиkoт на 23.09.06 12:36.



Тема Re: За истината, лъжата и безочиетонови [re: speedbullet]  
Автор gligan81 (старо куче)
Публикувано23.09.06 00:43



Не се притеснявай Очко,ще имаш честа да се запознаеш с мен лично.В момента съм извън страната,като се върна ще видим кой ще пие ,кой ще плаща и кой ще плаяка и извинява.Не си първия който ме заплашва.Има една поговорка НЕ КАЗВАЙ ХОП ПРЕДИ ДА СКОЧИШ.

Айде чао от мен.Колеги към вас една друга поговорка "УБИЙ ТЪПАКА С МАЛЧАНИЕ,ТОВА ГО РАЗЯЖДА ОТ ВЪТРЕ





Тема Re: За истината, лъжата и безочиетонови [re: gligan81]  
Автор diver66 ()
Публикувано23.09.06 00:57



абе като чета постовете напоследък едва ли някой се разяжда от мълчанието на някой друг....а дали изказване от рода в момента ме няма ама като се върна ще видиш ти не отговаря на поговорка НЕ КАЗВАЙ ХОП ПРЕДИ ДА СКОЧИШ?! На мен лично ако модератора заключи тази тема няма да ми липсва.

нищо не искам и не мога...


Тема Re: За истината, лъжата и безочиетонови [re: diver66]  
Автор gligan81 (старо куче)
Публикувано23.09.06 01:30



Не се притеснявай diver66 аз до сега каквото съмказал ,съм и доказал.Така че не ме мисли.Айде чао



Тема Re: За истината, лъжата и безочиетонови [re: diver66]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано23.09.06 01:31



na men puk mi e adski tujno che ne razbrah nishto ot intrigata... edin vid othvurlen se chuvstvam. vse edno si govorite neshto taino deto samo az ne go razbiram...









chestno be




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.