Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 24.10.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Тема Поредното кретенско изпълнение  
Автор Peace_lover (член)
Публикувано12.09.06 12:54



Охранител изстреля цял пълнител по момчета в Бургас


Ексслужителят на правосъдното министерство бил пиян; младежите оцеляха по чудо
12.09.2006
Пиян ексслужител на правосъдното министерство изстреля цял пълнител срещу група момчета в Бургас, които оцеляха по чудо. Драмата се разиграла късно снощи в кафене "Мими" в квартал "Меден Рудник", казаха от полицията.

56-годишният охранител Димитър В. започнал да стреля на площадката пред заведението с 9 мм законно притежаван пистолет "КАРЕН" по младежите.
Куршумите засегнали Иван К.(15 г.) и Тодор А. (18 г.). Двамата се разминали на косъм от смъртта - Тодор е с два куршума в гърдите и с един в левия крак, а Иван е ранен в лявото бедро. Няма опасност за живота им.

Осем гилзи са открити на мястото на стрелбата

Димитър В. е заловен в дома му, където се прибрал след стрелбата. Той работел като охрана в Бургаския затвор до 1999 година. Сега е гард в частна фирма. Колегите му го описват като крайно дисциплиниран и лоялен.

Двамата пострадали са местни младежи. Не е известно дали са криминално проявени, но дори и да са, това няма отношение към конкретния случай, каза директорът на ОДП Бургас комисар Павлин Димитров.

Все още не е известен мотивът на престъплението, добави той. Знае се, че охранителят е употребил алкохол преди да стреля по момчетата. Според очевидци преди стрелбата между тримата не е имало никакъв контакт.

Срещу Димитър В. е образувано полицейско производство и ще му бъде повдигнато обвинение.





Тема Re: Поредното кретенско изпълнениенови [re: Peace_lover]  
Автор speedbullet (бивш новак)
Публикувано17.09.06 16:20



айде да излезе първо цялата информация и тогава да коментираме...



Тема Re: Поредното кретенско изпълнениенови [re: speedbullet]  
Автор lvolll (член)
Публикувано17.09.06 17:05



кръчмето се намира в комплекса не в квартала "Меден рудник"
имам инфо от достоверен изсточник живещ наблизо (аз сам роден там)

това .. кръчме .. е свърталище на наркопласьори и сутеньори
предната вечер да пребили зверски зетя на въпросния стелец
в болница, сериозни проблеми имал ..

а в самата вечер човека е бил с внучето си там ..
и кат видял .. биячите .. не издържал и ги подпукал с патлака
понеже бил пийнал .. яко



"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида

Тема Re: Поредното кретенско изпълнениенови [re: lvolll]  
Автор 3O4 (непознат )
Публикувано19.09.06 21:38



Пичове, не вярвайте на всичко, което излиза в медиите! Наистина пострадалите са наркопласьори и са от наглите, повярвайте ми! Имам честта да знам това, защото ги виждам с очите си доста често. Те са от тая напомпена, татуирана и на г...а порода, дето не уважават нищо различно от тях. И понеже работят за небезизвестният Митко от Несебър си мислят, че ще им се разминава винаги. Малко им беше, наистина! И дори чичкото да е пил, това не означава, че няма право на неизбежна отбрана, така че не изпреварвайте съда.

П.С. И между другото, знам всичко от първо лице, единствено число, любопитковци[got mi e





Тема Re: Поредното кретенско изпълнениенови [re: Peace_lover]  
Автор konservatora (непознат )
Публикувано22.09.06 13:56



absoliutno sam saglasen s 304,spored men takiva hora 6te stavat vse pove4e i pove4e,imam predvid 4e na horata im pisva,i kato niama darjava (na koiato i e zadaljenie da pomaga na horata po vsiakakav na4in.....)horata sami zapo4vat da tarsiat re6enie na problemite si,v slu4aia niakolko napompani i tatuirani hap4eta,pri tova naistina beznakazani(tova e druga tema),tormoziat vsi4ki naokolo,i dori policiata se pravi 4e ne vijda,estestvano e 4oveka da poludee,ezak 4e e propusnal,dano ima dobri advokati,ina4e tezi mutri niama da se nau4at,4e i tehnia zanaiat e opasen.........



Тема Re: Поредното кретенско изпълнениенови [re: konservatora]  
Автор speedbullet (бивш новак)
Публикувано22.09.06 15:39



е миролюбецо, видя ли че в бг пресата е голяма работа/ама поръчкова/!!!!
не се заяждам - просто се научих да гледам къде е слънцето като ми казват добро утро и да не подписвам нищо без да питам адвокат...






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.