Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 29.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Тема Курс за оръжиенови  
Автор niker ( РЕАЛИСТ)
Публикувано13.08.06 23:15



Хора интересно ми е как се получава свидетелство за придобиване на оръжие.Въобще какви са изискванията.Искам да си имам оръжие не за друго ,а просто за самозащита.Ако ми се изпречи Болен Сидеров да мога да го грамна,не бе въпроса ми е сериозен .





Тема Re: Курс за оръжиенови [re: niker]  
Автор Alkoholok (degustator)
Публикувано14.08.06 00:43



Имаше един много стар и готин виц, които завършваше така :
чукча иска стане писател, а не читател.

Та и ти така: ако беше прочел, нямаше да се налага да пишеш

Погледни темата : ВЪТРЕШЕН ПРАВИЛНИК + FAQ

След това ако пак имаш въпроси заповядай



Тема Re: Курс за оръжиенови [re: Alkoholok]  
Автор niker ( РЕАЛИСТ)
Публикувано14.08.06 10:13



:) СЛУШАМ ТЪЙ ВЯРНО НА ВАШИТЕ ЗАПОВЕДИ





Тема Re: Курс за оръжиенови [re: niker]  
Автор niker ( РЕАЛИСТ)
Публикувано14.08.06 10:40



Малии аз тря да се израся най-малко 300 лв за такси и да чакам 2 масеца и то не е сигурно дали ще получа разрешителното.Да ти кажа шефа на местното РПУ ми е съсед ,ама знам ли дали ще ми помогне все пак си e ******************* .Това оръжие ми е необходимо нетолкова за самоотбрана ,ами просто за работата ,охранителите с оръжие добри пари правят.

Редактирано от ДoнKиkoт на 14.08.06 10:53.



Тема Re: Курс за оръжиенови [re: niker]  
Автор Alkoholok (degustator)
Публикувано14.08.06 11:31



Ако минеш само с 300 кинта и 2 месеца, тоооо явно шефа на районното не ти е само комшия.
Но ако ще се пробваш, ще трябва да се запасиш с повечко търпение : )))

Редактирано от Alkoholok на 14.08.06 11:32.



Тема Re: Курс за оръжиенови [re: niker]  
Автор niker ( РЕАЛИСТ)
Публикувано14.08.06 17:33



Еи защо така си ми цензурирал мнението .Готов съм да си понеса отговорноста ако беше ме чул оная...... аиде олесних те .Нема проблеми малко съм се изпуснал,ама аз ги мраза ве ,ако кажеш ,че за теб са мнооо точни ... някои ден ша си купя макаровчето и ще си го грамна.





Тема Re: Курс за оръжие [re: niker]  
Автор beni123 (непознат )
Публикувано27.08.06 12:08



Гледах във Вип-а на вратата пишеше май 90 лв. за този курс, което е доста голямо намаление



Тема Re: Курс за оръжиенови [re: niker]  
Автор t.f.g. (fecal gun)
Публикувано12.09.06 06:14



Predi vsichko pritejavaneto,noseneto i upotrebata na oryjie e ogromna otgovornost!Trqbvat si poznaniq i pravilni navici,koito sa v osnovata na kulturata za boravene s oryjiqta,a te ne se syzdavat za den dva...I malko poveche uvajenie!Pone ot moq gledna tochka e nedopustimo da se zaqvi,makar i na shega,che shte si kupish pishtov za da grymnesh nqkogo!...Rabotata e seriozna i otogovrna!!!



transgalacticalfecalgun


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.