Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 18.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Защо ВИП-а ме загубиха като клиентнови  
Автор mgeorgiev (непознат )
Публикувано06.08.06 12:51



Здравейте форумци,
По принцип чета най редовно вашите теми и наистина много ми харесва този форум. Реших се и аз да напиша нещо като ловец и притежател на два пистолета. Искам да изкажа възмущението си от така наречения ВИП Комплекс в който според мен нищо вече не е вип. Ето и няколко мои причини поради които ВИП-а ме изгубиха като клиент.

1. МАГАЗИНА. Водя приятел преди месец в магазина да си купи пистолет. Старите продавачи (Орлин и Найден) ги нямаше, клиентите ги обслужваха някакви нови момчета които за първи път виждам. Въртяхме се около 20 минути и няма кой да ни обърне внимание. Направих забележка и едното момче дойде да ни консултира. Резултата бе че си излязохме и отидохме в друг магазин кадето ни обърнаха внимание и сега приятеля ми е горд собственик на ГЛОГ 19 при това на по-ниска цена от тази на ВИП-а която ужким беше ПРОМОЦИОНАЛНА! Едно време сексапилната управителка даваше добри отстъпки и беше удоволствие да се пазарува там, но за съжаление нещата вече не са такива. На втория етаж при дрехите положението е още по трагично.

2. СТРЕЛБИЩЕТО. Стрелям редовно и досега предимно във ВИП-а. Обаче какво се получава. Последните два пъти заварвам някакъв нов инструктор който направо ми скъса нервите. Искам ППУ – той ми вика няма, S&B също, оказа се че има само скъпи патрони, мисля че бяха REMINGTON. Които са почти 2-пъти по скъпи! И на всичкото отгоре почна да ми развива някакви си негови теории за оръжията на които едвам здържах искренния си смях. Просто въпросният ИНСТРУКТОР си няма и понятие от нещата с които трябва да работи. Със старите инструктори (Владо и едно готино момиче) никога не съм имал проблем, но този направо ме отказа да посещавам това стрелбище. И доколкото видях от надписите цените на всички патрони са вдигнати с по 10 – 15 ст. – по-добре да си стрелям на Герена или Лозен.

3. ОРЪЖЕЙНИКА. Само едно ще кажа – Приятели, не си даваите оръжието дори за чистене на този човек. Няма да ви занимавам с конкретен случай защото там болката ми е голяма.

4. РЕСТОРАНТА. Обслужването е станало отчайващо, кухнята е направо ужасна. Цените астрономически. Но най-важното е че не работи събота и неделя когато много хора като мен отиват да стрелят.

С това си писание не искам да ангажирам никой, то си е лично мое мнение. Искам да вметна че във ВИП-а все още работят изключителни професионалисти като Калин. Надявам се все пак да съм полезен на някои от вас. Би било интересно ако някой даде мнение по въпроса.

Редактирано от mgeorgiev на 06.08.06 13:32.



Тема Re: Защо ВИП-а ме загубиха като клиентнови [re: mgeorgiev]  
Автор speedbullet (бивш новак)
Публикувано06.08.06 16:26



... разгледай нещата не от страната на клиента и ...може би ша са сетиш...


не оправдавам тюфлека...
но дет се вика - ти си клиента ти решаваш...къде да си харчиш стотинките...
и може би тук е истината - повече мислещи клиенти - по-малко тюфлеци...



Тема Re: Защо ВИП-а ме загубиха като клиентнови [re: mgeorgiev]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано06.08.06 16:30



Мен лично инструкторите като цяло, не само на випа, винаги са ми били неприятни. Не като хора (въпреки, че имаше един... на Герена... ще се въздържа от коментар), а като идея. На мен ми е ужасно неприятно някой да ми седи зад гърба докато стрелям, независимо дали е инструктор, приятел, зяпач. Да не говоря като почнат да подмятат оръжия зад мен докато аз се опитвам да съсредоточа вниманието си над стрелбата.



Тема Re: Защо ВИП-а ме загубиха като клиентнови [re: mgeorgiev]  
Автор Peace_lover (член)
Публикувано06.08.06 20:16



Има и други оръжейни магазини и други стрелбища





Тема Re: Защо ВИП-а ме загубиха като клиентнови [re: mgeorgiev]  
Автор diver66 ()
Публикувано06.08.06 20:56



Хм, изключително приятната инструкторка (Айла) все още е на работа. не си я уцелил. За оръжейника е загадка за всички нас как никой още не го е омахал. За СУАТ инструктора, гранд мастера, възпитаника на МУСАД, човека който си бърка патката с пишката..... и оръжрйния експерт обаче ще се въздържа;)

нищо не искам и не мога...


Тема Re: Защо ВИП-а ме загубиха като клиентнови [re: Peace_lover]  
Автор pagoda (член)
Публикувано07.08.06 08:16



И какво като има, нали всички от тях купуват, значи пак от випа пазаруваме. Аз не знам какво му е харесвало на човека в обслужването и на старите продавачи. Онова очилатото пухкаво момченце което работеше на Екзарх Йосиф, все още има навика да те замеря с артикула който си му поискал, но сега го прави с още по голям замах щот работи във ВИП.



Тема Re: Защо ВИП-а ме загубиха като клиент [re: diver66]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано08.08.06 10:12



Хехехе нещо имаш да ми кажеш ли ? Хахахахахаха



Si vis pacem,para bellum.

Тема Хахахах искренно се смях...нови [re: diver66]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано08.08.06 10:37



И наистина се запитах защо ли става точно така ?
Много просто е обяснението.
От една страна - човека си е абсолютно прав. Наистина обслужването не е било на ниво. От друга - разбирам колегите - наистина са зарити с работа - бил съм в магазина и знам какво става когато намалее персонала и дойдат много клиенти на куп.
По въпроса за отстъпките - сексапилната управителка изхвърча по повод на тях. Отстъпки има - но прекалено много продукти са в промоция и нищо не може да се направи.
По въпроса за стрелбището - защо е нямало евтини боеприпаси мога само да гадая. Който иска да стреля по евтино - има Сребърни и Златни карти. Все пак стрелбището не е благотворителна организация, а намаляването на цените на боеприпасите никак ама никак не се отразява на оборотите ....

Проблема е по скоро следния - всички са затрупани с рбота - и хората реално не достигат - това се отразява на вниманието което са склонни да отделят на всеки клиент. За съжаление - няма лек за това.
Всъщност разпечатах мнението и го пуснах да върви из комплекса .... да си видят коректива.Наистина си има куцотички в обслужването...... Но какво да се прави - малвък магазин - малки проблеми- по голям - по големи проблеми....

Казвам го тъй като мене лично ставащото в магазините малко ми е настрани от дейността в последно време - тъй като съм твърде зает с мзоята си губерния и не се завъртам много там.....
Все пак мнението е разпечатано и сведено до знанието на всички които имат отношение по въпроса.



Si vis pacem,para bellum.

Редактирано от iosarian на 08.08.06 11:08.



Тема Re: Защо ВИП-а ме загубиха като клиентнови [re: mgeorgiev]  
Автор ss_sauer (непознат )
Публикувано09.08.06 07:40



На мене ми е много антипатичен оня топчо с големия диференциал дето мъкне из ВИП-а по три пищова и два пълнителя. Преди година и нещо си купих от него "Щаер" М9, който ми беше препоръчан за най-добрия и с който проблемите ни ме спряха. Въпросния пич сега когато ме срещне из комплекса се прави че не ме познава.
А оръжейника си е пълна нула - чувам че съсипал няколко пищова и ловни пушки. Стария съм чувал че беще по-читав.

Редактирано от ss_sauer на 09.08.06 07:43.



Тема Re: Защо ВИП-а ме загубиха като клиентнови [re: ss_sauer]  
Автор pinhead (лентяй)
Публикувано09.08.06 16:18



Яко!!! Та, кво казваш, му пише на тениската на "топчо"?.........




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.