Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 23.10.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Тема Молба за помощ  
Автор Sir (новобранец)
Публикувано26.04.06 14:50



Братя по оръжие, помагайте! Особено тези които са базирани в USA.

Харесах си кобур за пищова в един USA site. Първата ми работа беше да го поръчам по Интернета. За съжаление янките отговориха, че не търгуват извън USA. Единствения начин да го имам е да го поръча колега, който живее в USA.

Братя, влезте ми в положение - откакто го видях само за него мисля. Ако някой мисли, че може да ми направи тази ОГРОМНА услуга - да се обади.



Тема Re: Молба за помощнови [re: Sir]  
Автор TheGunMan ()
Публикувано26.04.06 16:22



имаш лична бележка

-----
До тук добре, каза Мечо Пух, падайки два клона по-надолу.


Тема ако позволитенови [re: Sir]  
Автор speedbullet (бивш новак)
Публикувано26.04.06 23:39



сир, едно кратко лирическо отклонение
- то пък бива то пък може ама чак пък толкоз - хайде де
...ми те и френските презервативи били страшно сензитивни ама ся кво - да зема да не спя нощно време ли?
а ся сериозно - първо бих изръшнал нашенските магазини и вносители/ особенно последните не са чак толкова необятно понятие повярвай ми/ и второ ако не иде реч за някой от щампованите пласмасови или силиконови носачи - няма сарач в БГ/ да оставим спечелилите си вече име производители на тези аксесоари/ който да не може да го направи - дори и с индивидуална поръчка пак ще е по бързо и без разправиите през граница /не че ми е ясен термина пролиферации ама и на митницата па ич не им е ясен още/

P.S. сега да не решат задоеканци че се съмнявам в тяхната готовност да помогнат - просто както го е написал оставам с впечатление че се стряска на сън вече, а това вече не търпи отлагане...




Тема Re: Молба за помощнови [re: Sir]  
Автор Дaнчo (новак)
Публикувано27.04.06 01:06



Какво се стягаш толкова - утре на някой от смешното ни правителство ще му подшушнат че не трябва да имаш право да имаш ни пищоф ни кобур и ще ти ги вземат. Със закон. Струва ли си за нещо толкова преходно да се навиваш толкова
Прати ми бележка ако се разсъхне работата с колегата от по-горе.

ПС И аз смятам че добър български сарач ще ти свърши чудесна работа.

Редактирано от Дaнчo на 27.04.06 01:17.



Тема Speedbullet и Данчонови [re: speedbullet]  
Автор Sir (новобранец)
Публикувано27.04.06 14:20



Скъпи приятели, в този клуб сме обединени от любовта към оръжието - огнестрелно /късо и дълго, гладкоцевно и нарезно, ловно и бойно/ като и хладно. Любовта към оръжието се простира и върху принадлежностите - прибори за почистване, принадлежности за снарядяване на боеприпаси, кобури за КНО, калъфи за дългото оръжие и т.н. и т.н. и т.н.
Аз лично освен ТТ данните на дадено оръжие търся и ценя и художстените достойнства - всяко оръжие е и произведение на искуството.
По въпроса за кобурите, които притежавам - не им знам точния брой, но са повече от 10, и вносни и made in Bulgaria, и кожени, и велурени, и Кордура и подраменни и на кръста и под колана и в панталона. Половината съм купувал сам, другата ми е наследство от покойния баща. И въпреки това като видя нещо ново знам, че е излишно, но си мисля, че то е точно това от което се нуждая.
Ако знаете лек за тази страст - ще ви бъда признателен, но докато не открия такъв - не мога да го преодолея.

Бъдете зрави!



Тема Re: Молба за помощнови [re: Дaнчo]  
Автор snipi (аматьор)
Публикувано23.05.06 22:01



Рак Мерак и Простак няма лек




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.