Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 26.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Тема Таню Киряков спечели европейска титла в Москванови  
Автор marlex (Advocate)
Публикувано04.03.06 17:33





Таню Киряков спечели европейска титла в Москва

Dnevnik.bg | днес, 16:06

Таню Киряков спечели втора европейска титла в кариерата си, след като днес триумфира в дисциплината 10 метра пистолет (мъже) на първенството на Стария континент с пневматично оръжие в Москва. Най-успелият български стрелец влезе с трети резултат 585 точки сред осемте най-добри в дисциплината, направи най-силен финал 102.3 точки и с общо 687.3 точки спечели златния медал. Киряков изоставаше с 2 точки от лидерите след сериите Нораир Бахтамян и Валтер Лапейре, които записаха еднакъв резултат 587. Българинът обаче демонстрира голямата си класа във финала, където успя да изпревари конкурентите си и да спечели втората си титла на Стария континент след Талин 1998.

След състезанието Таню Киряков заяви, че е имал проблем със слънчевата светлина в неговия коридор, която му пречела да вижда добре мишената. Българската делегация имала пълно основание да поиска отлагане на финала, докато не бъде разрешен този проблем. "Имаше проблем със слънчева светлина, която проникваше през покрива и идваше точно в моя коридор. След състезанието президентът на Европейската федерация по спортна стрелба ми каза, че съм имал право да поискам отлагане на финала, но аз не пожелах и победих, въпреки този проблем", заяви Таню Киряков. Българската делегация се завръща в София в неделя с късен полет от Москва.



"More Guns,Less Crime"
"От трън та на Glock"

Тема Re: Таню Киряков спечели европейска титла в Москванови [re: marlex]  
Автор organizator (една жена)
Публикувано05.03.06 01:34



Кога ще минете да почерпя, редно си е



Тема Re: e това се казва шампион ...нови [re: marlex]  
Автор lvo lll (новак)
Публикувано06.03.06 12:08



"Имаше проблем със слънчева светлина, която проникваше през покрива и идваше точно в моя коридор. След състезанието президентът на Европейската федерация по спортна стрелба ми каза, че съм имал право да поискам отлагане на финала, но аз не пожелах и победих, въпреки този проблем", заяви Таню Киряков."


Гордеем се с Таньо Киряков !



"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида


Тема Re: Таню Киряков спечели европейска титла в Москва [re: marlex]  
Автор rpg22 (снайпера)
Публикувано06.03.06 15:24



"След състезанието Таню Киряков заяви, че е имал проблем със слънчевата светлина в неговия коридор, която му пречела да вижда добре мишената. "
Не може да е казал баш това, защото в спортната стрелба главното е да НЕ си гледаш мишената, а мерните прибори единствено и той сигурно това е имал предвид
Браво за резултата и титлата.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.