Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Йес! Оказа се, че...нови  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано27.07.05 13:04



съм роден стрелец! Направо бъдещ майстор!

Снощи пострелях със Set на тира в "Герена". Страшен кеф! За пръв път стрелях с пистолет. Оказа се, че е див кеф!!!

Стрелях с четири различни пистолета:
- "Глок" - 9/19
- "Джерико" - 9/19
- "Макаров" - 9/18
- "Марголин" - 22 калибър

Първо стрелях с трите 9 мм. пистолета на 15 метра: 7 в 10-ката, 7 в 9-ката, 4 осмици, 7 седмици (в гърдите), 5 шестици, 1 петица, 2 изстрела в бялото под мишената. Шестиците са ми групирани в черния дроб на мишената.

Най-точен съм с "Макаров". Както каза Сет, или аз съм роден за "Макаров", или "Макаров" е правен за мен. Макар че ми е къса дръжката му и ми протри кожата в основата на палеца от откатите.

Най-съм горд с резултатите си на 25 метра. Стрелях с "Джерико" (9 мм) и с "Марголин" (22 калибър).

Първо с 22 калибър 11 изстрела (1 пробен и след това 10 в пълнителя): 7 десетки, 3 деветки и 1 извън мишената въупште. Срам, сра-а-ам!

След това с "Джерико" направих 2 десетки, страхотна група от изстрели в "устата" на човека-мишена - 9 деветки и 3 осмици; и два изстрела (7-ици) в дясното рамо на евентуалния лош чичко, по когото стрелям.

Много съм на кеф цяла сутрин, значи!
Йес!

Сет, много ти благодаря! Следващия път патроните са от мен!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Йес! Оказа се, че...нови [re: ABe]  
Автор grizi (BG)
Публикувано27.07.05 13:18



Браво бе
Това са си направо супер резултати и то за първо стреляне
Аз не мога така
Сета защо не ти е дал да гръмнеш със диаманта нямаше да имаш ни едно попадение извън 10ката хихи



Тема Re: Йес! Оказа се, че...нови [re: ABe]  
Автор dalagg (непознат )
Публикувано27.07.05 13:18



Мдааа така се започва...началото е поставено



Тема Sеt-ът в три...нови [re: grizi]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано27.07.05 13:25



през нощта е отпътувал към морето. Не носеше негови си оръжия. Нямаше да има време да ги почисти.

Стреляхме с оръжия на стрелбището.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Ъхъм! До края на...нови [re: dalagg]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано27.07.05 13:31



годината ще взема да стана и член на клуба. И ще ходим със сина (18 г.) да си стреляме колкото си искаме.

Пък през септември, когато чакам един "дебел" хонорар от една доста тежка поръчка, ще взема да си купя и пищоФ. Да.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Ехааанови [re: ABe]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано27.07.05 14:20



Добро сефте!

На това му се вика истински ентусиаст, помни си всичко - попадение след попадение, не като мене - докат' се наканя ... докат' се приготвяяя ...
И яденето загоря!

My baby shot me down ...

Редактирано от Любoпитcтвaм на 27.07.05 14:21.



Тема Е, не бива да...нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано27.07.05 15:32



забравяме за късмета на новака...

Може и да съм лош стрелец, просто да ми е провървяло.

А попаденията не ги помня. Броих ги днес сутринта в офиса. Взех си мишените да се хваля пред жената и, особено, пред тъщата. Хе-хе!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 27.07.05 15:35.



Тема Re: Е, не бива да...нови [re: ABe]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано27.07.05 16:05



Аз като стрелях първия и единствен засега път бях толкова шашната да не щракна нещо грешно, че после дори не ми хрумна да си поискам моята ... То не че имаше с какво да се гордея по нея, ама ми беше първата, все пак!

Гледах като теле в железница

My baby shot me down ...


Тема Re: честитонови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор rpg22 (снайпера)
Публикувано27.07.05 16:45



Още един запален от стрелбата. Идеални резултати бих казал. Добре си почнал. Това с късмета на новака не е много вярно. Просто изпълняваш точно каквото казват и за това става работата. После си мислиш че си го научил това нещо и почваш да правиш както си искаш и може втория третия път резултатите да са по-лоши. Ама после наистина научаваш и пак стават толква че и по-добри.
Ако можете да ми кажете колко са големи мишените и колко десятките защото аз все съм стрелял по мишени за спортна стрелба или саморъчно правени.
П.С. Сега се сещам за първата ми стрелба с пистолет....револверче .22......дистанция към 100метра......стрелба легнал от упор. Тогава като стрелях не ми се видя чудно ама сега като се сетя се заливам от смях Ах този .22 С друго късо оръжие освен този револвер не съм стрелял още ама се надявам скоро това да се промени.
Според мен не мишената е важна а това което ти е останало като приятно изживяване



Тема Re: Йес! Оказа се, че...нови [re: ABe]  
Автор Yank1911 (ентусиаст)
Публикувано27.07.05 17:00



Пожелавам да опиташ с една ръка (лява после дясна) и след това да стреляш ту с едната ту с другата с 2 пищова

Yes indeed.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.