Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 29.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: смисълът на оръжието....нови [re: AC]  
Автор ScarefacE (the Explorer)
Публикувано16.09.03 18:16



ще дадеш ли малко повече инфо за тези закони,стана ми интересно,предполагам и на другите ще им бъде.Поздрави!

My pleasure becomes my poweR


Тема Казах ти, че не знам цените.нови [re: Set]  
Автор Set (/dev/null)
Публикувано16.09.03 19:12



За мойте момченца смятам да купя еднозаряден с бутало, ама не съм я докарал до там още...

____________________________________

Memento mori


Тема Re: Казах ти, че не знам цените.нови [re: Set]  
Автор ScarefacE (the Explorer)
Публикувано16.09.03 19:26



тоест това с пружина ли е?или....?

My pleasure becomes my poweR


Тема Re: Вземи синови [re: ScarefacE]  
Автор Slade (...)
Публикувано16.09.03 19:45



въздушен с СО2 и си стреляй за кеф вкъщи, на двора на село или където и да е на безопасно за другите хора място, но никога не разчитай само на него за самозащита. Добре е освен него да имаш и добри умения в ръкопашния бой. Опасността както казаха другите идва от това да те нагърмят с истински щото си им извадил тоя въздушния. И ако имат късмет да им е легален пищова на bad guy-овете може дори и да не те лежат после.



Тема Re: Вземи синови [re: Slade]  
Автор ScarefacE (the Explorer)
Публикувано16.09.03 20:59



на първо място ми трябва да се науча да стрелям,за самозащита ..... не знам.Така че мисля доста да го ползвам,за тази цел кой модел да си взема?

My pleasure becomes my poweR


Тема Re: Вземи синови [re: Slade]  
Автор ScarefacE (the Explorer)
Публикувано16.09.03 20:59



на първо място ми трябва да се науча да стрелям,за самозащита ..... не знам.Така че мисля доста да го ползвам,за тази цел кой модел да си взема?И магазин ж софия или търново ще ми препоръчате ли?

My pleasure becomes my poweR


Тема Re: Вземи синови [re: ScarefacE]  
Автор Slade (...)
Публикувано16.09.03 21:08



Аз си бях харесал на един приятел CO2 Walther PPK-то. Малък и удобен (за мен поне). Другото готино нещо при него е че затвора се движи назад при изстрел и кефа е по-голям като се стреля с него. Не мога да ти кажа къде го продават обаче и за какви пари. Най-добре се разходи се из оръжейните магазини из града.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.