Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 18.05.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Елекронен фиш за глоба-какво правимнови  
АвторKoлeru (Нерегистриран)
Публикувано08.06.11 00:31



Какво правим. Имам електронен фиш за налагане на глоба за нарушение, установено с АТС - при разрешена скорост 60 кмчас, установена скорост 83 кмчас и снимка на автомобила - вижда се извън населено място няма други коли на пътя.
Явно колеги шофьори, тези от КАТ - Ловеч явно много са я закъсали и глобяват за скорост над 60 км/час извън населяни места по първокласен път - в участъка като този Севлиево- с. Български извор. Тези от КАТ-Ловеч направо се престарават.
Пращат ти фиш-електронен и ...... плащай. Ами няма да плащам .. да има работа и за другите рекетьори - изнудвачи- съдии изпълнители, и други служители и служителки на МВР.



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Koлeru]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано08.06.11 06:57



Ако платиш веднага има отстъпка и тя май е сериозна...




Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Koлeru]  
Автор ecotronic (табладжия)
Публикувано08.06.11 11:46



Станал си жертва на така наречените "хранилки". Нещо много неприятно, което дразни не един колега. За съжаление освен това да си отваряме очите на 4 и да спазваме ограниченията, колкото и абсурдни да са те понякога, май друго не ни остава.



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Koлeru]  
АвторGocho (Нерегистриран)
Публикувано08.06.11 14:04



Плащаш, кво друго можеш да направиш? Принципно хранилките са на входовете/изходите на градовете -равни,широки участъци и някъв знак 40/50/60 км/ч.



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Koлeru]  
Автор Явор (ентусиаст)
Публикувано08.06.11 14:14



Колега, ако не е тайна след колко време ти дойде честитката ?



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Koлeru]  
Автор alex one (opel fan)
Публикувано08.06.11 17:18



в тоя участък Севлиево Ловеч има много куки,преди точно две години ме изненадаха но аз не спрях,карах толква бързо че късно ги видях,спрях климатика и мръсна газ,но имаше тирове и ме хванаха.Бяха се обадили и на наще куки в Севлиево да ме чакат на изхода,гадна работа..Добре че имах повече пари в мен за да им помогнем на момчетата и те семейства хранят..Единия се изказа, че колата ми много добре вървяла но лош късмет,е лош добър,платих си като поп на рака и айде по живо по здраво.Но ми написаха фиш уж за неправилно изпреварване за да оправдаят обаждането на полицията в Севлиево,нямаше как..



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Koлeru]  
Автор alex one (opel fan)
Публикувано08.06.11 17:19



анти радар,това е лекарството,нямам проблеми вече!!!!



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: alex one]  
Автор ecotronic (табладжия)
Публикувано08.06.11 17:56



Откакто НЕ ползвам антирадар, не са ме хващали за превишена скорост.
Чукам на дърво





Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Явор]  
АвторKoлeru (Нерегистриран)
Публикувано08.06.11 18:46



Не съм от вчера шофьор и не съм превърженик на високите скорости. Колата ми не е мощна 1800 куб.см.. Просто обичам като набера скорост за дълъг път и да карам 90-110 км дори да изпреварвам в колоната. Честитката е получих за 24 дена учудващо бързо, щото съм от друг град - по други поводи преди години съм получавал след повече от месец.
Думата ми е, че тези от КАТ се престарават - по първокласен път извънграда и скорост 60 км в час.
При тези глоби - над 100 лева за скорост би трябвало тези " юнаци" от КАТ да те спират на пътя и да ти казват къде си превил скоростта.
Нали доста пари от бюджета се наливат в това МВР, а се разбра че имат и много спонсори.
Ако платиш по този фиш - а на него няма подпис и мокър печат- само страскащо Република България и Министерство на вътрешните работи - ОДМВР - Ловеч и снимки на колата- до 14 дни от датата на получаване на писмото с обратна разписка ти опростяват около една трета от глобата



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Koлeru]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано08.06.11 23:13



Не знам дали знаете - КАТ не слага знаци.

Те се слагат от пътна инфраструктура.

Оплачи се в КАТ (с жалба), че знакът не е правилно поставен и ако е така - ще го махнат.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.