Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:11 16.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема лагер-помпанови  
Автор budi (непознат )
Публикувано14.06.11 10:46



здравеите колеги колата е вектра б 18 16в 96г та- като запаля мотора чувам едно странно като виене но като натисна съединителя изчезва и като го пусна пак го има.Отидох в сервиз и там бяха категорични лагер-помпа на сеединителя е за смяна. Казах добре сменяите и тъи като съм изминал вече 200000км откакто съм купил колата викам сменете съединител-комплект. Та-смениха всичко с LUK обаче проблема си същия . Даите мнения какво се случва мои познат които поразбира от нещата ми казва че може би ме работят със стари части. Платил съм за части плюс труд-700лв. Предварително благодаря



Тема Re: лагер-помпанови [re: budi]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано14.06.11 17:48



Едва ли те работят със стари части. По-скоро неточна диагноза.




Тема Re: лагер-помпа [re: budi]  
Автор filidor ()
Публикувано14.06.11 22:11



Дали проблема не е в скоростната кутия? Като натиснеш педала на съединителя прекъсваш движението към кутията и шума спира.
Чувал съм , че кутиите на 1,8/16v често правят проблеми.



Тема Re: лагер-помпанови [re: budi]  
АвторGocho (Нерегистриран)
Публикувано14.06.11 22:56



Не съжалявай,рано или късно щеше да го смениш.Сега виж и нивото на маслото в скоростите и ако след доливане продължи да шуми или караш така докато се скапят окончателно (тука вече само екстрасенс може да помогне-мойте шумят откак съм зел колата -преди само на 2-3,сега и на 4 дори 5-та но това е от диференциала понеже карам с по-големи гуми) или си намираш едни 2-ра ръка и сменяваш и тях.



Тема Re: лагер-помпанови [re: budi]  
Автор alex one (opel fan)
Публикувано15.06.11 11:07



Аксиалниат лагер?Имах този проблем като карах един форд преди,не сам сигурен,на парвата ми астра пак беше така,натискам спира,пускам педала и вие,но я продадох преди повече от 7 години и още варви така..




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.