Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 04.07.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Gocho]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано17.06.11 07:26



Интересна статистика.

Явно си прав.

Ако се кандидатираш за президент - ще те подкрепя!




Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Gocho]  
Автор ecotronic (табладжия)
Публикувано17.06.11 09:40



За президент не знам, но министър на транспорта или благоустройството ще стане от теб

.
Напълно съм съгласен затова, че прекаленото много знаци имат обратен ефект.
Аз например ако трябва да карам с 40 вместо с 60 се чувствам по несигурен, по неестествено на пътя, изнервям се и това рефлектира върху сигурността в шофирането. Не искам да кажа, че трябва да се махнат ограниченията. Твърдя, че на добрия шофьор не му е нужно знаците да му съобщават с каква скорост да кара зиме или лете. Той усеща най добре, кое е най-доброто за сигурността.


.......А това за радар детекторчетата.......Вервай ми!

Не съм гледал много филми, а просто с този занаят си вадя хляба от 30 години.
Ако те интересува, мога да ти обясня защо и как е възможно да бъде засечен такъв приемник.



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: ecotronic]  
Автор alex one (opel fan)
Публикувано17.06.11 11:17



Мен ме интересува,понеже използвам?кажи как таи като само приема и няма излъчване?



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: alex one]  
Автор ecotronic (табладжия)
Публикувано17.06.11 11:53



Във всеки радио приемник се извършва най-малко едно преобразуване на приеманата честота (носещата). Това преобразуване става като се смесва въпросната носеща със синусоидален сигнал, който се генерира от самия приемник.
Т.е. във всеки приемник работи поне един такъв генератор (нарича се осцилатор или хетеродин). Това е сигнал с малка мощност, но с достатъчно чувствителен приемник и насочена антена може да бъде уловен от десетки метри.



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: ecotronic]  
АвторGocho (Нерегистриран)
Публикувано17.06.11 18:12



Може,ако приемника е с дървена или пластмасова кутия и хетеродина не е достатъчно екраниран.А купето на колата е идеална защита и освен това се и движи.Така,че практически е неоткриваем.



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: imitev]  
АвторGocho (Нерегистриран)
Публикувано17.06.11 18:17



Мен не ме радва това,че съм прав.Просто исках да ти покажа,че не разсъждаваш правилно.



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: ecotronic]  
АвторGocho (Нерегистриран)
Публикувано17.06.11 18:27



Аз за ограниченията казах и по-горе.докато са за сички МПС-та накуп ще са поне 20-30, че и 40 км/ч в ущърб на леките коли и в полза на камионите.А без знаци трудна работа,освен ако не караш по познат и то наскоро изследван участък.Така,че ако няма индикации за радари или камери (по навигацията) едно 20-30 над знака е добро практическо правило от една страна да не се влачиш (щото това е не по-малко опасно отколкото да караш като състезател) и от друга да не изпуснеш някой завой.



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Gocho]  
АвторKoлeru (Нерегистриран)
Публикувано17.06.11 18:48



Поздрав. Браво за статистиката - хубаво да я видят днешните катаджии и разни други началници на пътищата в България. И да направят изводите си на тази база - къде да минават пътищата, защото и европеиците ни показват че с тези пътища сме ....... Да ме извинява Митев, но доста бъклава ще ядем докъто настигнем .... комшиите от юг ..



Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: Gocho]  
Автор ecotronic (табладжия)
Публикувано17.06.11 21:20



Е, аз само казвам, че там където е забранена употребата на радар детектори, контролните органи разполагат и със съответната техника за установяване на съответните нарушения на въпросната забрана.

А иначе..... да не дава Господ на никой колега да си спомня със съжаление за това предупреждение.





Тема Re: Елекронен фиш за глоба-какво правимнови [re: ecotronic]  
АвторGocho (Нерегистриран)
Публикувано17.06.11 22:42



Не съм имал проблеми с детектора в чужбина,което значи,че не са го открили.А не е да не ми е влизал в употреба






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.