Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 25.04.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: аз пак не разбрахнови [re: Gocho]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано21.10.10 08:50



Да, но аз съм решил да си сложа АГУ и да ходя по екскурзии.

Който не иска - да си плаща бензина и да си стои в тях...

Всеки си прави неговата сметка.




Тема Re: аз пак не разбрахнови [re: Gocho]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано21.10.10 13:15



Един съвет - гледай да го караш "по същество" а не да ни занимаваш с глуспости с златната ти бензинова астра Ф..разбрахме че сме идиоти че караме на газ, сега ти даваме възможност да проявиш акъл и по други технически теми конкретно!



Тема Re: аз пак не разбрахнови [re: imitev]  
АвторGocho (Нерегистриран)
Публикувано21.10.10 23:25



Сметката е ясна -с икономиите най много да идеш на екскурзия до Каспичан и да си с много повече побелели косми по главата





Тема Re: аз пак не разбрахнови [re: PRlNCEZANDOR]  
АвторGocho (Нерегистриран)
Публикувано21.10.10 23:28



Я си пий хапчетата за шизофрения,че като говориш от множествено число без да си монарх от ерата на абсолютизма си плачеш за диагнозата и лечението!!!





Тема Re: аз пак не разбрахнови [re: Gocho]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано21.10.10 23:44



Над 15 години карам 99% на газ и редовно минавам покрай Каспичан по път за Варна.

Побелелите косми по главата ми надали са от газта...




Тема Re: аз пак не разбрахнови [re: Gocho]  
Авторjav (Нерегистриран)
Публикувано22.10.10 13:34



Като не искаш недей да караш на газ, но недей да си мислиш че твоето мнение е меродавно.
Идеята на форума е да си помагаме а не да казваме кой каква кола кара!
А като чета твоите постове не си личи да си чак толкова технически грамотен а по скоро май те сърбят пристире да пишеш.
В крайна сметка всичко е въпрос на личен избор.



Тема Re: аз пак не разбрахнови [re: jav]  
АвторGocho (Нерегистриран)
Публикувано22.10.10 19:43



Аз дали съм технически грамотен съдя по това,че сам си ремонтирам колата и то без значение дали са спирачки,мотор или токове, докато тебе ни те знам къв си ни колко ти струват мненията.Принципно си прав,че е въпрос на личен избор,но реално такъв няма когато човека не отичта и отрицателните неща в случая с карането на газ.Темата е посветена на тва. а факта,че се палиш говори,че не си съгласен с моя личен избор





Тема Re: аз пак не разбрахнови [re: Gocho]  
Авторjav (Нерегистриран)
Публикувано26.10.10 10:24



само една забележка

ти колко км си изминал на газ за да говоришкое е по доброто?
Иначе аз не ти отричам правото да си караш на бензин, но в случая обиждаш доста хора без да ги познаваш и бегло дори.



Тема Re: аз пак не разбрахнови [re: jav]  
АвторGocho (Нерегистриран)
Публикувано26.10.10 10:43



Толкова по-зле за тия хора ако възприемат личното ми мнение като лична обида. Много си тънкообиден нещо когато някой не споделя твоето грешно мнение. Колите на газ трябва да бъдат забранени поради взривоопасност и конструктивни изменения неразрешени от производителя. Те са опасни,замърсяват повече от бензиновите от ново поколение и като цените на пропан-бутана се изравнят с тия на бензина и на нафтата ще отидат в небитието. Ако толкова искате да спестявате ползвайте рикши





Тема Re: аз пак не разбрахнови [re: Gocho]  
Авторjav (Нерегистриран)
Публикувано26.10.10 11:10



Като гледам ти караш последно поколение автомобил:)
освен това защо не ходиш в оторизирания сервиз на опел.
тъй като и твоите интервенции са опасни :)
и защо има фабрични модели на газ.
относно екологията може ли да ми обясниш киселинния дъжд от кои автомобили се получава от тези на бензин или тези на газ

айде със здраве си карай колата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.