Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 27.04.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема Булвария сервиз  
АвторПpeпaтил (Нерегистриран)
Публикувано17.11.09 12:13



Искам да Ви разкажа за два случая в двата им сервиза в люлин и на бистришко шосе
1. Жена ми кара Корса Б 10 12v не работи равномерно 12.10.2009 отивам в люлин на диагностика след 4 часа чакане излиза нач.сервиза ВИДИМО ПОЧЕРПЕН и ми казва съжалявам но компа е изгорял и сега и не иска и да запали .Примипявам се отивам на Симеон има познати дават ми един и се връщам , края на раб.време около18.00ч излиза същия и вече силно лъхащ на алкохол взема компа и казва че ще се обадят утре по обяд.
Идва 11.00ч и получавам обаждане явно от този същия и ми казва , компа не може да се програмира значи има проблем и не е в ред . добре може все пак е втора ръка , отивам и го сменям , следобяд около 16.00ч за вида на този човек и дъха му няма мужда да пиша .
На следващия ден около 10.00 ми се обажда приемчика и ми казва че и този не работи и да дойда да си го взема .отивам в приемната и всички начело с този човек кършат ръце и ме убеждават как не стават тези компове . решавам да си взема колата , която междувременно са успели криво ляво да запалят доста по-зле работеща от това както я додарах и ми съобщават че за тези техни мъки 3 дни трябва да заплатя 96лв.Вдигам скандал и излиза един който се изживява като мутра и ми съобщава че няма да си взема колата ако не платя или ако извикам полиция ще ми направят някои неща на колата ( на него му запомних името ЦВЕТАН ТОДОРОВ ) плащам силно обиден вземам си ключовете и излизам след мен излиза единия от приемчиците явно светсно момче и тихо ми кззва немогат да я оправят ето ти тел на един стар колега обади му се да ти оправи колата.
Веднага звъня и се уговарям с човека да му я закарам оказа съвсем близко в красна поляна . Отивам някак си до там и какво е учудването ми , посреща ме приветлив мъжага на около 45г , излушва ме , сменя моя комп с един от НЕРАБОТЕЩИТЕ изважда уреда и о чудо след 10 мин колата пее . загубих ума и дума , платих си 80лв и си тръгнах ( повечето от вас които са женени знаят какво ми чуха ушите от жена ми докато колата беше в сервиза) . Обобщавам НЕКАДЪРНИЦИ.
2. Работя за една фирма имаме 4 буса МОВАНО 2.5ТД и шефа ме кара да закарам единия в другия им сервиз започна да пали и гасне когато пожелае . разказвам му за случката но той настоява те били по-добри .
Оставям буса 22.10.2009 и си тръгвам след многократни обаждания от наша страна без резултат на 09.11.2009 ни се обаждат и казват проверихме всичко мо реално нямаме решени сигурно е помпата за високо налягане или компа , питам какво правим отговор капарирате поръчваме и пробваме , за чия сметка .................
Отиваме с шефа да си вземем буса и стария филм сметка 192лв , шефа за какво нищо не сте направили , отговор а диагностиката , взема си буса и при онзи човек след 2ч се обажда и казва проблем с дузите , занасям 4 втора ръка пак от Симеон и след 4ч. си взехме буса и се движи до сега и няма проблеми .НЕКАДЪРНИЦИ
Вие си помислете дали да ползвате услугите на тази фирма





Тема Re: Булвария сервизнови [re: Пpeпaтил]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано17.11.09 14:04



Търси собственика на сервиза и пиши на опел българия.

Съжалявам за случилото се...




Тема Re: Булвария сервизнови [re: Пpeпaтил]  
Авторkocko (Нерегистриран)
Публикувано17.11.09 16:32



ужаст!



Тема Re: Булвария сервизнови [re: imitev]  
АвторДядo мpaз (Нерегистриран)
Публикувано17.11.09 18:48



Наскоро на Булвария ги продадоха-купиха. Новите собственици са Еврохолдинг, тия дето държат Евроинс, а също вносител на още доста марки автомобили за БГ освен тези на ГМ.
Кофти случка, която затвърждава мнението ми, че в официален сервиз се ходи само с до 3 годишна кола.



Тема Re: Булвария сервизнови [re: Пpeпaтил]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано18.11.09 08:13



Здравей колега,

за да е чуваемостта по-голяма, това същото можеш да го постнеш и тук: http://www.opelclub-bg.com/forum/.

И също така бих те помолил на лични да ми пратиш кординатите на истинския майстор.

Поздрави

В.



Тема Re: Булвария сервизнови [re: VladoR]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано24.11.09 23:13



на мен цялата тази история ми изглежда изключително съмнителна




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.