Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 16.06.24 
Автомобили
   >> Opel
*Кратък преглед

Тема корса  
Автор iddda (непознат)
Публикувано03.08.09 20:00



искам кола- нова и евтина; много искам корса нов модел и на малко километри, но незнам как вървят цените... сага има предложение за хюндай гетц за 8000 -2005 г. -70хил. км- незнам дали въобще колите са съпоставими и ми се струва ,че корсите са доста по-скъпи... ама много ми харесват... имам нужда от съвет



Тема Re: корса?нови [re: iddda]  
АвторTarbox (Нерегистриран)
Публикувано03.08.09 20:50



Corsa C или Corsa D си харесала? Уточни, цените съответно са 6 000 - 10 000 лв. и 10 000 - 15 000 лв. втора употреба. Моят съвет е за Opel Astra Clasic 2 за 16 900 лв. съвсем нова, имат промоция и си заслужава!



Тема Re: корса?нови [re: Tarbox]  
Автор iddda (новак)
Публикувано04.08.09 19:26



астрата не идва ли малко големичка? даже незнам какво значи коса С или Д...уф... каква е разликата? ... давам си сметка, че звуча моного тъпо...



Тема Re: корсанови [re: iddda]  
АвторTarbox (Нерегистриран)
Публикувано04.08.09 21:54



Хюндай Гетц прилича повече на Корса Д, другата е по - стария модел. За какво ти трябва колата - за градско сама, за товарене повече багаж, за колко врати става дума, деца ... скъпа, евтина подръжка, уточни!?



Тема Re: корсанови [re: Tarbox]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано04.08.09 23:01



Баш корса Д... Много малка колица.




Тема Re: корсанови [re: imitev]  
Автор iddda (новак)
Публикувано08.08.09 20:32



и без това вече купиха геца:(( Ами колата ми трябва... и в града, а често пътувам и извън града... а нкарам много зле... и трябва да е доста маневрена... сега карам една десет годишна корса, но с нея не тава работата... и ими трябва нова, която да е нещо оптимално между цена и качестово...абе ако може хубава и без пари:(((



Тема Re: корсанови [re: iddda]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано08.08.09 21:50



Хе - ако караш зле - точно новата кола не е за препоръчване. Ще се почупиш от плащане при ремонтите.





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.