Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 01.05.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Астра г Исузу 1,7 16v хроничен проблем  
Автор zfen (трудовак)
Публикувано03.06.09 22:36



Вече няколко астри дават проблем съз зъбното колело в ангренажният ремък, което задвижва маслената помпа. Колелото или се чупи, или превърта и се развива от оста на маслената помпа и от там се къса ремъка или губи центровка и мазалато е голямо. Случва ми се за трети път на различни коли, а не на една. В моргата когато купувах "ново" зъбно колело човека ми каза че ги продава, като топъл хляб. Е на мен ми трябва решение за някаква профилактика, за да няма повече такива трагедии. Та ако някой се е сблъсквал нека сподели.

По-хубавото разваля хубавото


Тема Re: Астра г Исузу 1,7 16v хроничен проблемнови [re: zfen]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано16.06.09 09:59



Надали ще ти помогна с това менение, ама ако проблемът наисина е хроничен - тогава просто се ориентираш към нещо друго.

Аз примерно съм фен на Омега, бях категоричен, че семейната ми кола ще е такава. Много ми се искаше да е дизел, ама таратанци - Омега Б с дълговечен дизел няма, а като 2-ра ръка пробегът им е внушителен. Та сега карам 2.0 16V, ама бензин.



Тема Re: Астра г Исузу 1,7 16v хроничен проблемнови [re: VladoR]  
Автор zfen (трудовак)
Публикувано16.06.09 18:27



Благодаря, но аз нямам такава кола, а клиенти с такива коли и търся решение в професионален план, а не емоционален.



По-хубавото разваля хубавото

Тема Re: Астра г Исузу 1,7 16v хроничен проблемнови [re: zfen]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано17.06.09 08:07



Ооооо ... тук работата започва да става дебела



Успех, колега, дано намериш решение!



П.С. www.motor-talk.de - това е един много добър немски сайт за всякакви марки и модели, като на немските направо са им "разплетени чорапите". Щом е хронология, не може дойчовците да не са разчоплили темата до безобразие. Друг е въпросът, че тук не всеки зане немски, но - това е положението - с това само мога да помогна по темата.

Редактирано от VladoR на 17.06.09 08:10.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.