Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 28.06.24 
Автомобили
   >> Opel
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема в Пловдив газови инжекционни системинови  
Авторинтepecyвaщ ce (Нерегистриран)
Публикувано16.01.09 21:04



Мисля да си поставя на Опела 1.6 Екотек газов инжекцион. Още мисля дали да бъде от по-скъпите Star Car, BRC, Lovato, Bartolini и т.н. или Фобос с българския софтуер. Моля препоръчайте свестен сервиз за монтаж в Пловдив или в близките населени места.



Тема Re: в Пловдив газови инжекционни системинови [re: интepecyвaщ ce]  
Автор f1O4 (непознат )
Публикувано17.01.09 18:22



Срещу новата сграда на Пловдивски Университет на пазарджишко шосе. Всички таксита ходят там!



Тема Re: в Пловдив газови инжекционни системинови [re: f1O4]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано17.01.09 20:57



Най евтиния - фобос и им кажи да ти дадат кабел. Колкото и да не им се иска - ха-ха.
Съвета ми е добър.





Тема Re: в Пловдив газови инжекционни системинови [re: интepecyвaщ ce]  
Авторинтepecyвaш ce (Нерегистриран)
Публикувано20.01.09 22:02



Благодаря за съветите. Вторият отзовал се колега да ми прости за невежеството, но би ли ми разяснил какво има предвид да накарам монтиращите уредбата да ми дадат кабел.



Тема Re: в Пловдив газови инжекционни системинови [re: интepecyвaш ce]  
Автор rade6ki (професионалист)
Публикувано20.01.09 22:12



Кабелът може да ти го дадат само срещу заплащане!



Тема Re: в Пловдив газови инжекционни системинови [re: rade6ki]  
Автор rade6ki (професионалист)
Публикувано20.01.09 22:14



И Бардолини не е италианска уредба.



Тема Re: в Пловдив газови инжекционни системи [re: интepecyвaш ce]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано21.01.09 08:27



Кабел за връзка между компютъра на газовата и друг компютър. С цел диагностика/неизбежна последваща донастройка. Ама ще ти трябва и софтуера.



Тема Re: в Пловдивнови [re: VladoR]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано21.01.09 09:01



Кой , къде и кога е казвал че бардолини е италианска уредба!?
Кабел ще ти трябва след известно време, първо в началото когато установиш - не е сигурно, но има вероятност - че газовият инжекцион не харчи колкото бензин, ами харчи не по-малко от другите газови уредби.
По нататък ще ти трябва кабел за елементарни неща, например ако ти гасне след изключване от скорост - примерно - трябва да се вдигнат времената на инжекторите при тези обоорти с по една милимунда.
И за други работи и т.н.
Иначе при всеки удобен случай - в сервиза.
И така, кабела на БСМ беше евтин до миналата година, сега разбирам че нещо са се взели на "скъпо" и са го вдигнали.
Ако питате мен газов инжекцион без кабел въобще ня трябва да стъпва на пазара. По нета в чужбина се продават готтови китове с кабел и софт, а при нас: "разчитай на специалистите"



Тема Re: в Пловдивнови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор fantoms (непознат )
Публикувано04.04.09 18:08



Здравей,
И аз съм с вектра б 1.6 16 клапана екотек. Гледам във сервизите на фобос слагат на промоция EasyGas за 899 лв. Дали си заслужава?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.